Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień Dobry i ode mnie !!!! 😁 😁 😁 😁
Matylda masz śliczny brzuszek: niech on rekompensuje ci wszystkie złe emocje 🙂

ja już po śniadaniu, ogarnęłam mieszkanie i wstawiłam ku rozpaczy sąsiadów pewnie, pranie. Jakoś spać ostatnio nie mogę... 😮
Brechti, mam nadzieję, że kołdra cała 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂 Wczoraj cały dzień się stresowałam a wieczorem dostałam takich skurczy ( coś takiego jak by mi się kupe chciało) ale to nie to. i tertaz boli mnie brzuch i w nocy mnie bolał, nie wiem Was tez czasem pobolewa? mocno nie boli tak ćmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeszlam sie do sklepu i znowu mnie zaczela dupa i noga bolec 😞 🙂 pytałam wczoraj pani poloznej ze mnie boli " o tu " i ona powiedziala ze to od kregoslupa. Mam mniej chodzic a wiecej odpoczywac. Ale martwi mnie czy wszystko jest ok, chyba dzisiaj przejade sie do swojej ginki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂 Wczoraj cały dzień się stresowałam a wieczorem dostałam takich skurczy ( coś takiego jak by mi się kupe chciało) ale to nie to. i tertaz boli mnie brzuch i w nocy mnie bolał, nie wiem Was tez czasem pobolewa? mocno nie boli tak ćmi

ja tak miałam ostatnim razem... i trafiłam na izbę przyjęć - jakiś ścisk macicy miałam ale to nie skurcz, lepiej to sprawdzić, tylko najpierw nospe weź i zaczekaj może ustąpi a jak nie to pofatyguj się do lekarza... takie jest moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł heloł
brzuchol jak brzuchol troszkę mi go wypchnęło w ostatnie dni i pępek jak widać też, a wiecie że rozstępów nie mam, ale żyły wszelkie to mi tak prześwituje że szok- ale dziękuje dziękuje
Kasia ja to ma złe doświadczenia z siąsiadką z bloku i jej praniem ona to wybierała raczej godziny nocny i np jak jak się kładłam około 1.00 to wirówka wtedy pracowała na pełnych obrotach- masakra
Brechti gdybyś w jakiś sposób zniszczyła kołdrę to mogę ci swoją pożyczyć też jest seksowna
no a teraz co tu robić?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂 Wczoraj cały dzień się stresowałam a wieczorem dostałam takich skurczy ( coś takiego jak by mi się kupe chciało) ale to nie to. i tertaz boli mnie brzuch i w nocy mnie bolał, nie wiem Was tez czasem pobolewa? mocno nie boli tak ćmi

ja tak miałam ostatnim razem... i trafiłam na izbę przyjęć - jakiś ścisk macicy miałam ale to nie skurcz, lepiej to sprawdzić, tylko najpierw nospe weź i zaczekaj może ustąpi a jak nie to pofatyguj się do lekarza... takie jest moje zdanie 🙂


uf dzięki za odp. bo juz sama nie wiem, właśnie nie wziełam wczoraj nospy bo mi się skończyła teraz mąż pojechał po scopolan i nospe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
co Wy teraz wszystkie śniadanie jecie ???
ooo ooo mnie już zaczyna mdlić po tej NO SPIE jak zwykle

to zjedz coś, jogurt jakiś chociaż albo kromkę chleba...

no ja jadłam już dziś na słodko, drożdżówka i pączek ale ja tak mam przy NO SPIE czasem kończyło się to gorzej bo teraz i tak jakoś lepiej to toleruję bo tylko chwilowe mdłości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...