Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
mi kazdego dnia dopisuje mega apetyt i przez to kilogramow robi sie coraz wiecej 🙂 🙂nawet w nocy obudzi mnie potworny glod 🙂


hehe ja zazwyczaj tez mam spory tylko dzisiaj jakos nie mam na nic ochoty 🙂 i bez tego apetytu mi za duzo tych kg przybylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
mnie w nocy budzi syn jak zaczyna sie wiercic jak sie glodny zrobi to wstane zjem i jest ok to potem musze jeszcze raz wstac bo na pecherz ucisk 🙂mi waga juz pokazuje 84 a wazylam 63;/


jestes na +21 kg ?? to nie jest tak ze mna zle ja mialam 55 a teraz 70 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam nadzieje ze kiedys to tycie sie zatrzyma 🙂i kilogramow juz tyle nie przybedzie bo teraz jest ciezko a co dopiero jeszcze wiecej no ja tyje w ciagu 5 dni kilo i co wchodze na wage jestem przerazona 🙂nawet przy ostatniej wizycie moja gin byla w szoku ze tak szybko przytylam tyle kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
ja mam nadzieje ze kiedys to tycie sie zatrzyma 🙂i kilogramow juz tyle nie przybedzie bo teraz jest ciezko a co dopiero jeszcze wiecej no ja tyje w ciagu 5 dni kilo i co wchodze na wage jestem przerazona 🙂nawet przy ostatniej wizycie moja gin byla w szoku ze tak szybko przytylam tyle kg 🙂


a w moim przypadku to jest najlepsze ze wcale az tak duzo nie jem wiec nie wiec skad te kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
linkaa to pewnie taak ciezko ci nie jest?czy sie myle 🙂

jest ciężko, mimo ze nie przytyłam jeszcze tak duzo, to jak cos wiecej porobie w domu to wieczorem sie ruszyc nie moge bo tak mnie kregosłup boli w dodatku jak siadam u mojego chłopaka na kolanach to on mi podstawia drugie krzesło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...