Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola a jaką koszule kupiłaś do porodu? i te podpaski duże też bierzesz czy te inne tez jakieś?
Pisz co tam jeszcze wiesz ciekawego 🙂 moze cos o ubieraniu??


ja koszuli jeszcze nie mam, ale bede kupowala jakas rozpinana 🙂 i podklady poporodowe w aptece musze kupic 😁 no i majtki, ale nie jednorazowe, tylko wielorazowe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola a jaką koszule kupiłaś do porodu? i te podpaski duże też bierzesz czy te inne tez jakieś?
Pisz co tam jeszcze wiesz ciekawego 🙂 moze cos o ubieraniu??


ja koszuli jeszcze nie mam, ale bede kupowala jakas rozpinana 🙂 i podklady poporodowe w aptece musze kupic 😁 no i majtki, ale nie jednorazowe, tylko wielorazowe..


ja te jednorazowe kupie bo w niektórych szpitallach nie mozna tych zwykłych więc jak mam chodzic bez majtek bo oni nie karzą to kupie tak jak mówia 🙂 Mi kazali jeszcze jakies podkłady urologiczne kupic jakieś w formie przescieradła żebymw mokrym nie lezała(ale nie wiem dokładnie gdzie mam w tym mokrym leżec przy porodzie czy po...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a Ola tak w ogóle to ta woda do kapania to przegotowana czy z kranu prosto?

z kranu 🙂


no teraz to juz chyba na temat kapania wiem na tyle żeby sie nie stresować tak 🙂 wszystko sobie skopiowałam i zapisałam w wordzie 🙂


a ja postaram sie zapamietac 😁 chociaz i tak mama wszystkiego mnie bedzie uczyla i pomagala we wszystkim 🙂


A ja właśnie chciałabym żebyśmy sami to robili... oczywiściejak będziesz sama to jak najbardziej pomoc doświadczonej os. jest potrzebna, ale ja bym chciała od samego poczatku żeby mąż czynnie i biernie uczestniczył w zyciu małej, a nie potem jak u moich znajomych żaden facet nigdy pieluchy nie zmienił ani nie wykąpał... nigdy wyobrażacie sobie...nie umijea ubierać no kompletni dziecko dla nich to ufo... więc u mnie nie ma tak! od samego poczatku będzie wszystko robił z małą to co ja 🙂


ale wiesz.. na poczatku lepiej jak ktos kto ma juz doswiadczenie Ci pomoze, bo sama teoria to polowa sukcesu.. natrudniejsza praktyka jest. Ja tez jak juz zamieszkam z Moim to zamierzam wyszkolic go w kapaniu, przebieraniu itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola a jaką koszule kupiłaś do porodu? i te podpaski duże też bierzesz czy te inne tez jakieś?
Pisz co tam jeszcze wiesz ciekawego 🙂 moze cos o ubieraniu??


ja koszuli jeszcze nie mam, ale bede kupowala jakas rozpinana 🙂 i podklady poporodowe w aptece musze kupic 😁 no i majtki, ale nie jednorazowe, tylko wielorazowe..


ja te jednorazowe kupie bo w niektórych szpitallach nie mozna tych zwykłych więc jak mam chodzic bez majtek bo oni nie karzą to kupie tak jak mówia 🙂 Mi kazali jeszcze jakies podkłady urologiczne kupic jakieś w formie przescieradła żebymw mokrym nie lezała(ale nie wiem dokładnie gdzie mam w tym mokrym leżec przy porodzie czy po...)


a to tez nie wiem.. moze chodzilo im o te poporodowe, nie wiem 😮 te jednorazowe sie rwa i nie sprawdzaja sie, wiec ja kupie wielorazowe w aptece, to nie sa zwykle, wiec na pewno nikt mi nie bedzie kazal ich zdjac i nie bede chodzila bez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a Ola tak w ogóle to ta woda do kapania to przegotowana czy z kranu prosto?

z kranu 🙂


no teraz to juz chyba na temat kapania wiem na tyle żeby sie nie stresować tak 🙂 wszystko sobie skopiowałam i zapisałam w wordzie 🙂


a ja postaram sie zapamietac 😁 chociaz i tak mama wszystkiego mnie bedzie uczyla i pomagala we wszystkim 🙂


A ja właśnie chciałabym żebyśmy sami to robili... oczywiściejak będziesz sama to jak najbardziej pomoc doświadczonej os. jest potrzebna, ale ja bym chciała od samego poczatku żeby mąż czynnie i biernie uczestniczył w zyciu małej, a nie potem jak u moich znajomych żaden facet nigdy pieluchy nie zmienił ani nie wykąpał... nigdy wyobrażacie sobie...nie umijea ubierać no kompletni dziecko dla nich to ufo... więc u mnie nie ma tak! od samego poczatku będzie wszystko robił z małą to co ja 🙂


ale wiesz.. na poczatku lepiej jak ktos kto ma juz doswiadczenie Ci pomoze, bo sama teoria to polowa sukcesu.. natrudniejsza praktyka jest. Ja tez jak juz zamieszkam z Moim to zamierzam wyszkolic go w kapaniu, przebieraniu itp 🙂

tak jest!!! nie ma że boli 🙂
jak zrobimy tak będzie dobrze tak będzie musiało byc, potem może bedzie tak że co nie zrobie będzie zle bo najlepiej jak moja mama to zrobi...Jak sobie nie będziemy radzić to wtedy poprosze... moja mama jest dyr w szkole podst. więc ona czasem lubi tak mówić bo ona wie lepiej... a ja chce po swojemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola a jaką koszule kupiłaś do porodu? i te podpaski duże też bierzesz czy te inne tez jakieś?
Pisz co tam jeszcze wiesz ciekawego 🙂 moze cos o ubieraniu??

Podpasek jeszcze nie mam ale kupię te największe jakie będą, majtki też siatkowe wezmę. Do samego porodu to mam taką jedna starą koszulę, którą wyrzucę ewentualnie wezmę koszulkę od mojego męża. Nie kupuję specjalnie niczego, bo wiem, że potem to wywalę, bo i krew popłynie i dziecko mi na nią położą to nie ma sensu kupować specjalnie na porodówkę. Na później mam 2 koszule przystosowane do karmienia i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola a jaką koszule kupiłaś do porodu? i te podpaski duże też bierzesz czy te inne tez jakieś?
Pisz co tam jeszcze wiesz ciekawego 🙂 moze cos o ubieraniu??


ja koszuli jeszcze nie mam, ale bede kupowala jakas rozpinana 🙂 i podklady poporodowe w aptece musze kupic 😁 no i majtki, ale nie jednorazowe, tylko wielorazowe..


ja te jednorazowe kupie bo w niektórych szpitallach nie mozna tych zwykłych więc jak mam chodzic bez majtek bo oni nie karzą to kupie tak jak mówia 🙂 Mi kazali jeszcze jakies podkłady urologiczne kupic jakieś w formie przescieradła żebymw mokrym nie lezała(ale nie wiem dokładnie gdzie mam w tym mokrym leżec przy porodzie czy po...)


a to tez nie wiem.. moze chodzilo im o te poporodowe, nie wiem 😮 te jednorazowe sie rwa i nie sprawdzaja sie, wiec ja kupie wielorazowe w aptece, to nie sa zwykle, wiec na pewno nikt mi nie bedzie kazal ich zdjac i nie bede chodzila bez 😁


o to nawet nie wiedziałam ze takie są to kupie te i te, patrzyłaś na cene ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny widze ze dzisiaj temat kapieli ja mysle ze sobie poradze tyle filmikow obejzalam i sie naczytalam ze dam rade 🙂 co do ockteniseptu do pepuszka ja naszczescie takie rzeczy sprzedaje do dezynfekcji wiec pewnie wyprobuje na dzidzi 🙂 bo wiem ze jest dobry ale drogawy 🙂
co do podkladow to napewno sie przydadza po porodzie 🙂 na łóżko zeby nie lezec w mokrym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola a jaką koszule kupiłaś do porodu? i te podpaski duże też bierzesz czy te inne tez jakieś?
Pisz co tam jeszcze wiesz ciekawego 🙂 moze cos o ubieraniu??


ja koszuli jeszcze nie mam, ale bede kupowala jakas rozpinana 🙂 i podklady poporodowe w aptece musze kupic 😁 no i majtki, ale nie jednorazowe, tylko wielorazowe..


ja te jednorazowe kupie bo w niektórych szpitallach nie mozna tych zwykłych więc jak mam chodzic bez majtek bo oni nie karzą to kupie tak jak mówia 🙂 Mi kazali jeszcze jakies podkłady urologiczne kupic jakieś w formie przescieradła żebymw mokrym nie lezała(ale nie wiem dokładnie gdzie mam w tym mokrym leżec przy porodzie czy po...)


a to tez nie wiem.. moze chodzilo im o te poporodowe, nie wiem 😮 te jednorazowe sie rwa i nie sprawdzaja sie, wiec ja kupie wielorazowe w aptece, to nie sa zwykle, wiec na pewno nikt mi nie bedzie kazal ich zdjac i nie bede chodzila bez 😁


o to nawet nie wiedziałam ze takie są to kupie te i te, patrzyłaś na cene ?


nie patrzylam, ale nawet na allegro tez sa:

http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-xl-i1430629732.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja te podpaski to belli kupiłam z napisem mama


to wlasnie te sa najwieksze, ale ja ich w sklepach nie widzialam, tylko w aptekach..


no wielkie są w e.leclerku kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
nam odradzali kupno tych fizelinowych bo ciało nie oddycha, ja to już sama nie wiem... 🥴


http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-xl-i1430629732.html to te są dobre czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...