Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no nie było mnie ale może od jutra lub czwartku nadrobię 🙂
co do tej szkoły rodzenia ciekawe czy dowiem się czegoś nowego ale wątpię 🙂

a do której szkoły się zapisałaś? ja, Tutliputli i do niedawna kamikusia chodzimy na Inflancką 🙂
Nie bój się - dowiesz się rzeczy o których wcześniej nie słyszałaś 😉


z tego co pamiętam któraś ma ze mną chodzi na te zajęcia chyba Tutliputli

no to nie będziecie żałować 🙂 Zwłaszcza jeśli chodzi o zajęcia z Małgosią Damentką - cyce wam oglądnie, powie co i jak i przekaże informacje o których ja nie miałam pojęcia 🙂 tak jak np tę o wycieku krwi z małej cipki dziewczynek zaraz po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no nie było mnie ale może od jutra lub czwartku nadrobię 🙂
co do tej szkoły rodzenia ciekawe czy dowiem się czegoś nowego ale wątpię 🙂

a do której szkoły się zapisałaś? ja, Tutliputli i do niedawna kamikusia chodzimy na Inflancką 🙂
Nie bój się - dowiesz się rzeczy o których wcześniej nie słyszałaś 😉


z tego co pamiętam któraś ma ze mną chodzi na te zajęcia chyba Tutliputli

no to nie będziecie żałować 🙂 Zwłaszcza jeśli chodzi o zajęcia z Małgosią Damentką - cyce wam oglądnie, powie co i jak i przekaże informacje o których ja nie miałam pojęcia 🙂 tak jak np tę o wycieku krwi z małej cipki dziewczynek zaraz po porodzie 🙂

coooo??? Jakim wycieku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no nie było mnie ale może od jutra lub czwartku nadrobię 🙂
co do tej szkoły rodzenia ciekawe czy dowiem się czegoś nowego ale wątpię 🙂

a do której szkoły się zapisałaś? ja, Tutliputli i do niedawna kamikusia chodzimy na Inflancką 🙂
Nie bój się - dowiesz się rzeczy o których wcześniej nie słyszałaś 😉


z tego co pamiętam któraś ma ze mną chodzi na te zajęcia chyba Tutliputli

no to nie będziecie żałować 🙂 Zwłaszcza jeśli chodzi o zajęcia z Małgosią Damentką - cyce



wam oglądnie, powie co i jak i przekaże informacje o których ja nie miałam pojęcia 🙂 tak jak np tę o wycieku krwi z małej cipki dziewczynek zaraz po porodzie 🙂




co do piersi to mi ogląda lekarz wie za to podziękuje, a ja bede miala chłopaka wiec sprawy małych cipek mnie nie dotyczą hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
mi tylko na pierwszej wizycie obejrzala i tyle 🙂


a mi własnie nic, a widziłam tam własnie w karcie przebiegu ciazy ze jest taka rubryczka na badanie piersi ... też chyba jej wystawie cyca na nastepnej wizycie tyle ze ja mam nastepna dopiero 21 lutego;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
jak by któraś rzeczywiście znalazła kogoś na allegro u kogo można kupi większość akcesorii to dajcie cynk przynajmniej na przesyłce by się zaoszczędziło. Ja myślałam o jakiejś hurtowni

tu macie kilku sprzedawców:

http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=11612773 -- Ci mają prawie 20.000 transakcji 🙂

http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=19264658

http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=13044992

http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=16627133

http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=9990785&p=3&p=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
mi tylko na pierwszej wizycie obejrzala i tyle 🙂


a mi własnie nic, a widziłam tam własnie w karcie przebiegu ciazy ze jest taka rubryczka na badanie piersi ... też chyba jej wystawie cyca na nastepnej wizycie tyle ze ja mam nastepna dopiero 21 lutego;/

Ja też ide do lekarza 21 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no nie było mnie ale może od jutra lub czwartku nadrobię 🙂
co do tej szkoły rodzenia ciekawe czy dowiem się czegoś nowego ale wątpię 🙂

a do której szkoły się zapisałaś? ja, Tutliputli i do niedawna kamikusia chodzimy na Inflancką 🙂
Nie bój się - dowiesz się rzeczy o których wcześniej nie słyszałaś 😉


z tego co pamiętam któraś ma ze mną chodzi na te zajęcia chyba Tutliputli

no to nie będziecie żałować 🙂 Zwłaszcza jeśli chodzi o zajęcia z Małgosią Damentką - cyce



wam oglądnie, powie co i jak i przekaże informacje o których ja nie miałam pojęcia 🙂 tak jak np tę o wycieku krwi z małej cipki dziewczynek zaraz po porodzie 🙂




co do piersi to mi ogląda lekarz wie za to podziękuje, a ja bede miala chłopaka wiec sprawy małych cipek mnie nie dotyczą hehe

ojej, jeszcze nie wiesz o co chodzi a już jesteś na nie 😜 co za uparciuch 🙂to jest położna laktacyjna i będzie oglądała je pod kątem ewentualnych problemów z karmieniem i wskaże w której pozycji dziecię będzie najchętniej jadło 🙂 to tyle, żadnego macania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem.
Ola, ja zamawiałam już kilka razy u tego co ma właśnie 20.000 transakcji ( rodzyneczki) i powiem że byłam mega zadowolona, także polecam: kupiłam u niego hurtem dużo różności: i ceny ma dobre i szeroki wybór produktów..no i same produkty 🙂

będę podglądać bo żurek gotuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja wczoraj zamiawiałam od tego:
http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926


ja to juz troche akcesoriów mam, w sumie ja mam dobrze bo nie daleko mnie jest taka hurtownia SEZAM dla dzieci i tam jest wszystko i w całkiem dobrej cenie a przy wiekszych zakupach dostaje sie jeszcze znizszke 10%. np za taka wannienke do kapieli z kaczuszka zapłaciłam 17 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem.
Ola, ja zamawiałam już kilka razy u tego co ma właśnie 20.000 transakcji ( rodzyneczki) i powiem że byłam mega zadowolona, także polecam: kupiłam u niego hurtem dużo różności: i ceny ma dobre i szeroki wybór produktów..no i same produkty 🙂

będę podglądać bo żurek gotuje 🙂


no to dla dziewczyn te linki, ja nie kupuje na allegro - akcesoria to muszę sama zobaczyć i pomacać i chyba w Smyku kupię wszystko bo mam rabat 20% to wykorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem.
Ola, ja zamawiałam już kilka razy u tego co ma właśnie 20.000 transakcji ( rodzyneczki) i powiem że byłam mega zadowolona, także polecam: kupiłam u niego hurtem dużo różności: i ceny ma dobre i szeroki wybór produktów..no i same produkty 🙂

będę podglądać bo żurek gotuje 🙂



ja na temat "swojego" wypowiem się jak mi prześle te rzeczy 😁
a właśnie, bo był już poruszany temat kołder dla maluchów, no i teoretycznie od 12 miecha dopiero moga spać.. myslicie, że mogę sobie odpuścić kupno kołderki narazie?
Kupiłaby 2 rożki, śpiworek no i ochraniacz do łóżeczka. Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jestem.
Ola, ja zamawiałam już kilka razy u tego co ma właśnie 20.000 transakcji ( rodzyneczki) i powiem że byłam mega zadowolona, także polecam: kupiłam u niego hurtem dużo różności: i ceny ma dobre i szeroki wybór produktów..no i same produkty 🙂

będę podglądać bo żurek gotuje 🙂


no to dla dziewczyn te linki, ja nie kupuje na allegro - akcesoria to muszę sama zobaczyć i pomacać i chyba w Smyku kupię wszystko bo mam rabat 20% to wykorzystam 🙂


ja tez sobie w smyku pomacałam 😁 😁
ale potem to samo kupiłam taniej na allegro 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jestem.
Ola, ja zamawiałam już kilka razy u tego co ma właśnie 20.000 transakcji ( rodzyneczki) i powiem że byłam mega zadowolona, także polecam: kupiłam u niego hurtem dużo różności: i ceny ma dobre i szeroki wybór produktów..no i same produkty 🙂

będę podglądać bo żurek gotuje 🙂



ja na temat "swojego" wypowiem się jak mi prześle te rzeczy 😁
a właśnie, bo był już poruszany temat kołder dla maluchów, no i teoretycznie od 12 miecha dopiero moga spać.. myslicie, że mogę sobie odpuścić kupno kołderki narazie?
Kupiłaby 2 rożki, śpiworek no i ochraniacz do łóżeczka. Co wy na to?


no pewnie, ze sobie odpuść: nie dość że jeszcze za małe będzie,żeby pod kołderką spać to pamiętaj że lato idzie ! 😁 zapocisz pod tymi betami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...