Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Wam to dobrze bo chodzicie do szkoły rodzenia to wszystko sie dowiecie, a ja to zaczynam sie bac ze sobie nie poradze;/

przestań, myślisz że szkoła to antidotum na wszelka niewiedzę? 🤢 doświadczenie to najlepsza szkoła, żadna z nas go nie ma 🙂 ale damy radę 🙂 Ty też dasz 🙂


dzieki za słowa otuchy, czasem to mnie trochę to wszystko przerasta po prostu, jeszcze mój Rafał wymyslił sobie że pojedzie w kwietniu do Niemiec na 3 miesiace do pracy ;/ tylko szkoda że sobie nie pomyślał ze nie bedzie miał mnie nawet kto na porodówke zawiesc. Po cichu licze że mu ten wyjazd jednak nie wypali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

Wiola znowu cwaniakuje ;D


Cała ja 🙂

Wioluś ile Ty już pracujesz w tym naszym bałaganie?


Od 01.07.2008r.

łojjj to ja od 01.09.2006 - już za długo 😁


O matko - niezła jesteś.
Ja już wiem że nie wracam. Za duży syf.

ja też nie chcę wracać dlatego planujemy 2 dziecko zaraz po narodzinach Julii, daje sobie pół roku na regenerację i zaczniemy się starać póki mam umowę na czas nieokreślony i dobrą opiekę medyczną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
A Wy co? 😁

zaznaczam sobie gdzie skończyłam i idę się zdrzemnąć 🙂

cofnęłam się z 60 stron i poklaskałam komu mogłam.
Biedronka może zaatakować w każdej chwili 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro idę do szkoły rodzenia jeszcze mam dużo pyt do swojej położnej 🙂
Ola ale wszędzie piszą że maleństwo trzeba smarować po narodzinach bo ma bardzo sucha skórę i na pewno coś kupie jestem między oliwką a oilatum tylko teraz sama nie wiem co, jak ty mówisz ze nie kupujesz.

Pisałyście o kocyku też jeszcze muszę kupić, kosmetyki i dla mnie do szpitala te podkłady na stół.
Co do cycusiów to ja zaczęłam je hartować mówi się ze nie wolno ale jak bedą boleć po porodzie i nie będę mogła karmic to już wole to mieć za sobą. I wiecie przy kompaniu myje po prostu ta szorstką stroną sutki i teraz to już nawet nie czuje, z każdym dniem jest lepiej a jeszcze gdzies wyczytałam że nie wolno ich hartować ale po jakimś tyg chyba 36 że wtedy wydziela się oksytocyna ale wcześniej nie ma nawet takich mechanizmów i można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hipp.pl/?id=244

co do herbatki to ja na pewno kupie wcześniej bo nie ma u nas blisko nocnego żeby wyskoczyć i kupić a jak w nocy nam zacznie odstawiać i ewidętnie będzie widać że jej się pić chce to lepiej mieć taka herbatkę tylko tak sobie teraz pomyślałam czy ktos nie mówił ze powinno się samą wode przegotowaną...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, jak tam się wchodzi do tej szkoły rodzenia: głównym wejściem czy jak?

nie Kasieńko, na samym rogu (prawym) jest wejście na izbę przyjęć to nie wchodzisz na izbę tylko wchodzisz obok w bramę (na prawo od izby) i idziesz tyłami - będą drogowskazy prowadzące do szkoły - trafisz - bez obaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czytałam już kiedyś, że część z Was kupuje fotelik samochodowy Maxi Cosi. I tu się rodzi moje pytanie do Was. Czy kupujecie dodatkowo bazę EasyFix lub EasyBase (jakieś takie coś do montowania), czy będziecie przypinać pasami? Bo są dwie możliwości montażu. A ta baza jest piekielnie droga. Jak będę w 'mama i ja' albo podobnym sklepie to się spytam, ale interesują mnie Wasze opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...