Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja mam 20kg do przodu ale myślę że teraz już się zatrzymam z resztą już od wizyty do wizyty tyję 0.5 kg ale może dlatego że mam co 2 tygodnie

Ja mam tylko dyche do przodu....To mało;/ Matylda a Ty taka chydzina to gdzie te kilogramy ci weszły,chyba w pięty 🙂

oj tam w pięty
słoniem jestem i tyle
Paweł nie może na mnie patrzeć i wcale mu sie nie dziwię bo ja też nie
Bosze to wstrętne telepiące się uda normalnie mam wstręt do siebie

ale ty chyba bylas szczuplutka przed ciaza 🙂 ja przed ciaza mialam 78 a teraz 88-89 wiec jak ja bym miala przytyc jeszcze 10 to chyab wieloryb a tak jest sprawiedliwie i wsyzstkie jestesmy slonicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lena się miota
a ze mną jakieś niesamowite rzeczy się dzieją , brzuch mi się zmniejszył i pępek schował całkowicie mimo że od dwóch miesięcy sterczał jakby miał wyskoczyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Mi w sumie tylko w brzuch poszło i troche w uda i zauważyłam celulit na udach 🤪 🤪 🤪 jestem załamana:/ 😲


a tam celulit u mnie na udach to całe polskie góry są 🙂 i na bokach brzy brzuchu. i tak się pocieszam ze to zejdzie zaraz po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Mi w sumie tylko w brzuch poszło i troche w uda i zauważyłam celulit na udach 🤪 🤪 🤪 jestem załamana:/ 😲


a tam celulit u mnie na udach to całe polskie góry są 🙂 i na bokach brzy brzuchu. i tak się pocieszam ze to zejdzie zaraz po porodzie 🙂

ha Paweł też się ostatnio pytał co to za grudki są hehe

a ja mam ochotę na coś czego nie mam
zjadłabym jakiegoś chinczyka, sernika albo nawet zwykły boczek ale nawet tego nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Mi w sumie tylko w brzuch poszło i troche w uda i zauważyłam celulit na udach 🤪 🤪 🤪 jestem załamana:/ 😲


a tam celulit u mnie na udach to całe polskie góry są 🙂 i na bokach brzy brzuchu. i tak się pocieszam ze to zejdzie zaraz po porodzie 🙂

heheh ja tez na szczescie nie mam rozstepow tyle pocieszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak rok temu miałam celulit na udach z boku taki nie duży a uprałam się ze go zwalcze, kupiłam nivei za 65 zł krem i taka szczotke z kolcami drewnianymi i co dzień wieczorem z godz masowałam uda i znikł mi cały celulit i zastanawiam sie czy w ciązy można to robic na uda czy może to czemuś zagrażać ten krem nivei to dupa jak kazdy krem na celulit ale takie szczotkowanie to cud robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Rozstępów też nie mam ,ale słyszłam ze nawet dwa dni przed porodem mogą sie pojawić jeju 🙂A może niebawem urodze to nie zdaza sie pojawic;p A jak u Was z Cyckami? rosna?? Są rozstepy??:P


u mnie są ogromne nie mam mowy żebym założyła jakiś stanik z przed ciąży ale nie mam na nich rozstępów smaruje fisaanem i masuje. ale mnie cycunie to w ogóle nie obchodzą i tak na plaży ich nie pokazuje goło ale brzuch tak 😞 i nie chce mieć rozstępów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Rozstępów też nie mam ,ale słyszłam ze nawet dwa dni przed porodem mogą sie pojawić jeju 🙂A może niebawem urodze to nie zdaza sie pojawic;p A jak u Was z Cyckami? rosna?? Są rozstepy??:P

cycki może o rozmiar większe , rozstępów nie ma
ale w obwodzie się masakrycznie powiększyłam, mam taką klate że szok
i dziwne to bo rozumiem że miednica i biodra mogą się poszerzyć bo dziecko tamtędy wychodzi ale dlaczego obwód klatki piersiowej???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Rozstępów też nie mam ,ale słyszłam ze nawet dwa dni przed porodem mogą sie pojawić jeju 🙂A może niebawem urodze to nie zdaza sie pojawic;p A jak u Was z Cyckami? rosna?? Są rozstepy??:P

cycki może o rozmiar większe , rozstępów nie ma
ale w obwodzie się masakrycznie powiększyłam, mam taką klate że szok
i dziwne to bo rozumiem że miednica i biodra mogą się poszerzyć bo dziecko tamtędy wychodzi ale dlaczego obwód klatki piersiowej???????????

Mi też się klata wlasnie powiekszyla;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez pod biustem strasznie mialam 75 a teraz 85 🙂 jak to sie dzieje to ja nie wiem. a o rozmiarze to ja nie chce nawet mowic 🙂 juz przed ciaza mialam H bo ja mam duza roznice pomiedzy obwodem pod klatka a biustem teraz miseczka literowo mniejsza ale tylko dlatego ze obwod mi sie zwiekszyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
linkaa napisał(a):
u mnie to rostepow brak, cellulit niestety jest na udach i porzadna mleczarnia bo mam miseczke E czy F :P ale obwod mam dalej taki sam 🙂

ojej cyce jak donice;p Ja z C na D przeszłam;p

Ja rozstępy na piersiach już miałąm a teraz to mam E rozmiar... Ale od zawsze miałam duże więc nie widać zbytnio różnicy tylko ja ją czuję po moich stanikach i obwód mi się powiększył... Mam już 117cm w cyckach 😮 😮 normalnie masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udało mi się wam zaklaskac dziewczyny 🙂 widze ze troche aktywosc spada na forum albo wyczerpalysmy juz wszystkie tematy ciazowe 🙂 ja to sie juz nie moge doczekac USG ktore mam 21 lutego, mam nadzieje ze moja mała sie odwróciła juz głowka w doł, ale z tego gdzie czuje jej ruchy to zaczynam w to watpic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
udało mi się wam zaklaskac dziewczyny 🙂 widze ze troche aktywosc spada na forum albo wyczerpalysmy juz wszystkie tematy ciazowe 🙂 ja to sie juz nie moge doczekac USG ktore mam 21 lutego, mam nadzieje ze moja mała sie odwróciła juz głowka w doł, ale z tego gdzie czuje jej ruchy to zaczynam w to watpic...

ma czas do ostatniego dnia juz slyszalam o takich smykach.moj sie obrocil juz w 27tyg wiec dosyc wczesnie, pewnie sie tez wczesniej urodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
kurcze ale ta ciąża się juz mi dłuży 🤨 ja to bym chciała żeby było tak że w jeden dzien robimy a w drugi rodzimy, no moze troszke przesdziłam bo niemiałybysmy czasu na kupienie wszystkiego maluchom :P

i czas n oswojenie sie 🙂 ostatnio tak sie zastanawialam ze po cos jest to 9 miesiecy na poczatku zaskoczenei i strach przed zmiana 🙂 potem akceptacja i mala radosc,potem tylko radosc,ciekawosc plci i oczekiwanie ruchow, a potem dorastanie psychiczne do roli mamy i czas dla tatusiow. 🙂 Jezlei by to wszystko trwalo tydzien to by nie bylo to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
linkaa napisał(a):
kurcze ale ta ciąża się juz mi dłuży 🤨 ja to bym chciała żeby było tak że w jeden dzien robimy a w drugi rodzimy, no moze troszke przesdziłam bo niemiałybysmy czasu na kupienie wszystkiego maluchom :P

i czas n oswojenie sie 🙂 ostatnio tak sie zastanawialam ze po cos jest to 9 miesiecy na poczatku zaskoczenei i strach przed zmiana 🙂 potem akceptacja i mala radosc,potem tylko radosc,ciekawosc plci i oczekiwanie ruchow, a potem dorastanie psychiczne do roli mamy i czas dla tatusiow. 🙂 Jezlei by to wszystko trwalo tydzien to by nie bylo to samo 🙂


i miłość tego też się trzeba nauczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam depresję dzisiaj, byłam się wykąpać i szłam do pokoju po bieliznę nago i wiecie co? Ja też byłam święcie przekonana że nie mam rozstępów ale dupa - jak się oglądnęłam w świetle dziennym to ta skóra ma takie hmm czerwone plamki a to właśnie są tworzące się rozstępy, więc mój brzuch jest jednym wielkim rozstępem, tylko się pociąć. Czuję się dzisiaj brzydka, gruba, niedołężna i ogólnie do dupy.
Koniec wywodu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...