Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola po zjedzeniu płatków na mleku przemyslałam sprawe. Nie będę sie dołować 🙂 inne płaczą ze nie moga zajść w ciąze latami... . Jak ja chodziłam na spacery i widziałam mamusie z małymi slicznymi szkrabami w wózku to zazdrosciłam, teraz i ja wkoncu bedę mieć swojego dzidziusia, juz mi niektóre znajome zadzroszcza ze bedę mieć dzidzie 🙂 więc cos za cos. do figury dojdziemy 🙂 Ola ty na pewno jak sie na siłownie tyle lat zmuszałas tzn miałas tyle zapału to i po ciązy tez!

siłownia z małym dzieckiem? 😮 niewykonalne, miałabym 150 telefonów za ile wrócę bo dziecko płacze 🤢




wróce do tego postu na chwile 🙂
są takie siłownie gdzie można z maleństwem przychodzi lub takie zajęcia pillates gdzie wiaczy się z dzidzą swoją 🙂
ja mam zamiar na takie chodzi bo przed ciążą też chodziłam na silownie regularnie i nie chce z niej zrezygnowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola po zjedzeniu płatków na mleku przemyslałam sprawe. Nie będę sie dołować 🙂 inne płaczą ze nie moga zajść w ciąze latami... . Jak ja chodziłam na spacery i widziałam mamusie z małymi slicznymi szkrabami w wózku to zazdrosciłam, teraz i ja wkoncu bedę mieć swojego dzidziusia, juz mi niektóre znajome zadzroszcza ze bedę mieć dzidzie 🙂 więc cos za cos. do figury dojdziemy 🙂 Ola ty na pewno jak sie na siłownie tyle lat zmuszałas tzn miałas tyle zapału to i po ciązy tez!

siłownia z małym dzieckiem? 😮 niewykonalne, miałabym 150 telefonów za ile wrócę bo dziecko płacze 🤢




wróce do tego postu na chwile 🙂
są takie siłownie gdzie można z maleństwem przychodzi lub takie zajęcia pillates gdzie wiaczy się z dzidzą swoją 🙂
ja mam zamiar na takie chodzi bo przed ciążą też chodziłam na silownie regularnie i nie chce z niej zrezygnowac!

nie chcę chodzić z dzieckiem na siłownię - uważam że to nie miejsce dla niego, smrod, huk i kurz.. zresztą na razie o tym nie myślę.. najpierw muszę urodzić i dojść do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola wiem że masz swoje dolegliwości ale mam pytanie
Nie wybierasz się gdzieś w najbliższym czasie do swojego mega wypasionego, Warszawskiego SMYKA??????

Pewnie pojadę po wypłacie gdzieś za 2 tyg. A potrzebujesz coś kupić?

nie kupić nie tylko chodzi o wózek bo ten co wybraliśmy z Pawłem jest u nas niedostępny , pozostaje tylko zakup przez internet
wieszniby wiem jak wygląda i opinie ma całkiem całkiem ale nie wiem jak to się ma do jego faktycznego stanu tzn potrzebuje opinii bystrego oka, ale nie wiem jaki tam maja asortyment w tym smyku
bo ten wózek mają w Zamościu a to jakieś 70 km ode mnie a na razie żadno z nas się tam nie wybiera bo czasu brak no chyba że gdzies przy okazji jeszcze wyjdzie jakiś wyjazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola po zjedzeniu płatków na mleku przemyslałam sprawe. Nie będę sie dołować 🙂 inne płaczą ze nie moga zajść w ciąze latami... . Jak ja chodziłam na spacery i widziałam mamusie z małymi slicznymi szkrabami w wózku to zazdrosciłam, teraz i ja wkoncu bedę mieć swojego dzidziusia, juz mi niektóre znajome zadzroszcza ze bedę mieć dzidzie 🙂 więc cos za cos. do figury dojdziemy 🙂 Ola ty na pewno jak sie na siłownie tyle lat zmuszałas tzn miałas tyle zapału to i po ciązy tez!

siłownia z małym dzieckiem? 😮 niewykonalne, miałabym 150 telefonów za ile wrócę bo dziecko płacze 🤢




wróce do tego postu na chwile 🙂
są takie siłownie gdzie można z maleństwem przychodzi lub takie zajęcia pillates gdzie wiaczy się z dzidzą swoją 🙂
ja mam zamiar na takie chodzi bo przed ciążą też chodziłam na silownie regularnie i nie chce z niej zrezygnowac!

nie chcę chodzić z dzieckiem na siłownię - uważam że to nie miejsce dla niego, smrod, huk i kurz.. zresztą na razie o tym nie myślę.. najpierw muszę urodzić i dojść do siebie 🙂


to mamy chyba inne pojęcie o siłowniach ja min. chodziłam do gimnasiona tylko dla kobiet!!!!
jeśli jesteś na siłowni to dzidziuś jest w oddzielnym pokoju czystym pełnym zabawek i masz na niego ciągle oko bo jest to pokój który jest przeszklony na całej szerokości do tego zawsze znajduje sie opiekun który zajmuje sie maleństwem a wiczenia pillates są tak dostosowane że mamy wiczą razem ze swoją pociechą! ja mowie o takiej formie bez żarnego kurzu potu itp.
I tą placowkę i zajęcia serdecznie polecam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!
Wróciłam z zakupów - kupiłam sobie sukienkę na dzisiejszą kolację walentynkową coby sobie humor polepszyć.

A co do rozstępów to ja wam polepszę humor chcecie?? Tylko najpierw niech mi tu szybko napiszą te co są akurat na forum.
No już, raz dwa.

Czekam!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hej!!
Wróciłam z zakupów - kupiłam sobie sukienkę na dzisiejszą kolację walentynkową coby sobie humor polepszyć.

A co do rozstępów to ja wam polepszę humor chcecie?? Tylko najpierw niech mi tu szybko napiszą te co są akurat na forum.
No już, raz dwa.

Czekam!!!!!


ja to już rano pisałam że pojawił mi się pierwszy rozstęp na brzuchu i mam zjeb..... humor od samego poniedziałku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola wiem że masz swoje dolegliwości ale mam pytanie
Nie wybierasz się gdzieś w najbliższym czasie do swojego mega wypasionego, Warszawskiego SMYKA??????

Pewnie pojadę po wypłacie gdzieś za 2 tyg. A potrzebujesz coś kupić?

nie kupić nie tylko chodzi o wózek bo ten co wybraliśmy z Pawłem jest u nas niedostępny , pozostaje tylko zakup przez internet
wieszniby wiem jak wygląda i opinie ma całkiem całkiem ale nie wiem jak to się ma do jego faktycznego stanu tzn potrzebuje opinii bystrego oka, ale nie wiem jaki tam maja asortyment w tym smyku
bo ten wózek mają w Zamościu a to jakieś 70 km ode mnie a na razie żadno z nas się tam nie wybiera bo czasu brak no chyba że gdzies przy okazji jeszcze wyjdzie jakiś wyjazd

no mogę spojrzeć ale jeśli chodzi o X Landera to już Ci mówiłam że one mi się nie widzą więc co Ci z mojej opinii? Nie będę obiektywna... Poza tym nie wiem czy akurat ten model będą mieli mimo że wózków mają od groma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Hej!!
Wróciłam z zakupów - kupiłam sobie sukienkę na dzisiejszą kolację walentynkową coby sobie humor polepszyć.

A co do rozstępów to ja wam polepszę humor chcecie?? Tylko najpierw niech mi tu szybko napiszą te co są akurat na forum.
No już, raz dwa.

Czekam!!!!!

mnie rozstępy nie interesują bo wiem że jeszcze mnie nawiedzą
za to sukienką jestem zainteresowana- czekam na opis

a wiecie co ja mówiłam że my to WALENTYNEK nie obchodzimy no ale kurde żeby nic???
specjalnie dzwonię do niego co godzinę a on ani jednego miłego słowa, nic,dosłownie nic
aaaa powiedział tylko że kupił sobie salceson na kolację i kilo pomarańczy i jak przyjedzie w piątek to też mi kupi te pomarańcze bo mówi że dobre 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hej!!
Wróciłam z zakupów - kupiłam sobie sukienkę na dzisiejszą kolację walentynkową coby sobie humor polepszyć.

A co do rozstępów to ja wam polepszę humor chcecie?? Tylko najpierw niech mi tu szybko napiszą te co są akurat na forum.
No już, raz dwa.

Czekam!!!!!

Wioluś to że Ty masz rozstępy nijak mnie nie pocieszy... 🥴 Cóż.. czas się pogodzić z tym faktem i tyle 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Hej!!
Wróciłam z zakupów - kupiłam sobie sukienkę na dzisiejszą kolację walentynkową coby sobie humor polepszyć.

A co do rozstępów to ja wam polepszę humor chcecie?? Tylko najpierw niech mi tu szybko napiszą te co są akurat na forum.
No już, raz dwa.

Czekam!!!!!

Wioluś to że Ty masz rozstępy nijak mnie nie pocieszy... 🥴 Cóż.. czas się pogodzić z tym faktem i tyle 🥴



mi to jakoś ciężko 😞 ja mam rozstępy z dawnych lat na tyłku i piersiach i z nimi jestem za pan brat 😉
ale te na brzuchu jakoś mnie przerażają i na razie nie mogę tego zdzierżyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...