Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja już po wizycie u lekarza...... jestem załamana 🤢
co sie stalo !!??



ja chyba nie doczekam do terminu...... 🥴 moja szyjka macicy jest krótka wiec istnieje bardzo duże ryzyko przedwczesnego porodu. lekarz powiedział że muszę się przemęczyć teraz chociaż miesiąc poczeka i przetrzyma żeby płuca się dobrze rozwinęły......zero stresu, dźwigania, skłonów i wogóle cała litania. i chyba koniec z moimi zajęciami pillatess

to witaj w klubie( niestety)
ja od wtorku zaczynam przyjmować sterydy na rozszerzenie i przyspieszenie pęcherzyków płucnych u dziecka
masakra.. 🤢 😮 ciekawe co tam u mnie we wnetrznosciach slychac Dowiem sie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja już po wizycie u lekarza...... jestem załamana 🤢
co sie stalo !!??



ja chyba nie doczekam do terminu...... 🥴 moja szyjka macicy jest krótka wiec istnieje bardzo duże ryzyko przedwczesnego porodu. lekarz powiedział że muszę się przemęczyć teraz chociaż miesiąc poczeka i przetrzyma żeby płuca się dobrze rozwinęły......zero stresu, dźwigania, skłonów i wogóle cała litania. i chyba koniec z moimi zajęciami pillatess

to witaj w klubie( niestety)
ja od wtorku zaczynam przyjmować sterydy na rozszerzenie i przyspieszenie pęcherzyków płucnych u dziecka



to też masz problemy z szyjką czy inna przyczyna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
czemu nie moglo by byc tak ze wszystko by bylo ok bez zadnych problemow do rozwiazania a tu zawsze wiatr w oczy;/


ja to już załamuje ręce jak nie wojna o ciąże to później kupę problemów żeby ją donosić. najdziwniejsze że ja się czuje dobrze a tu takie rzeczy wychodzą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
kurde wiecie co mnie moj lekarz badał tylko na poczatku ciazy i pozniej jak byłam w szpitalu 2 razy to chyba troche mało on wogle ma pojecie co sie dzieje 😮


dziewczyno zmień ty lekarza, przy każdej wizycie powinnaś mieć badanie szyjki macicy i dna macicy. takie zachowanie twojego lekarza może narazi ciebie i dziecko na niebezpieczeństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Matko Ewelina - leż i się nie przemęczaj.
Ja jutro też mam wizytę i się wszystkiego dowiem ale już się stresuję 🤢



no właśnie nie wiem co robi bo nic nie mówił o tym żebym leżała mam tylko nie wiga nie schyla się i takie tam ale o leżeniu nic nie mówił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co.. z drugiej strony to juz nie ma co narzekac i sie stresowac, wszystkie dotarlysmy do takiego etapu ze mysle ze jesli tylko sie nzastosujemy do rad lekarzy to bedzie dobrze. KAzda juz jest albo zaraz bedzie w 8 miesiacu.. ja pamietam jak sie strasznie balam i martwilam o kazdy tyzien ciazy na poczatku, jak krwawilam caly czas i za kazdym razem mialam koszmary o poronieniu i wielki stres przed kazdym badaniem i liczylam te cholerne tygodnie by tylko dojsc do momentu kiedy juz nie bedzie tego wielkiego ryzyka poronienia czy urodzenia dziecka ktore mialoby marne szanse na przezycie... Teraz jestem w 30 tygodniu i juz jest z gorki. Wy jestescie jeszcze wyzej wiec nic nie sapac, glowa do gory, odpoczywac a dotrwamy ! I tak juz jestesmy tak daleko ze nie ma takich obaw jak przedtem. To dostaniemy leki na rozwiniecie pluc albo na cos innego i bedzie dobrze. Wczesniej nie mialybysmy wogole takich mozliwosci. W kazdej sytuacji trzeba znalezc dobra strone. Cieszcie sie ze to teraz, juz na etapie kiedy tak naprawde wiele kobiet moze rodzic i bedzie dobrze a nie wczesniej, kiedy nie bylo by wogole szans na ratunek. GLOWA DO GORY 🙂 I LEZEC !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ewelinaaleks ja to zaliczam sie do grona tych co sie dlugo staralo potem stracilo pierwsza ciaze! a teraz na szczescie jest wszystko jak narazie ok mam nadzieje ze tak zostanie



wczoraj poruszyłyśmy ten temat..... ja też się do takiego grona zaliczam dlatego tak się stresuje jeśli cokolwiek jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem na poczatku musiał zbadac pozniej mowil ze nie ma takiej potrzeby zagladania co 3 tyg skoro nic sie nie dzieje...a po szpitalu uwaza ze to normalny stan...skoro nic wiecej sie nie dzieje to chyba wszystko w porzadku 😮 przy usg chyba widzi czy wszystko ok czy nie sama nie wiem co myslec ja juz teraz mam z górki aby wytrzymac ze 4 tyg i moge sie sypac i nie chce zmieniac za barzdzo bo on jest dobrym spesjalista nie słyszałam złych opini najwiecej ma pacjentek do niego chodzi a w przychodni przyjmuje kilku gin ... a i jest ordynatorem szpitala w którym mam zamiar rodzic ... nikomu krzywdy nie zdobił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem panikara, tchorz i jeden wielki chodzacy stres, ale o dziwo w ciazy teraz kiedy juz od tamtych wypadkow nic sie nie dzieje, to wogole o tym nie mysle, nie denerwuje sie tym czy cos jest nie tak kiedy ide na wizyty. Tzn wiadomo zawsze ma sie jakas obawe ale nie jest to cos takiego co nie daje mi spac i zyc przez pare dni przed wizytami. Musze byc pozytywnie nastawiona i ciesze sie tylko z kazdego kolejnego tygodnia ktory jest juz za nami 🙂 Wszystkie dotrwamy, normalnie ja to Wam mowie i to wiem 🙂 Tylko prosze bez stresow bo to napewno nie zdziala nic dobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
nie wiem na poczatku musiał zbadac pozniej mowil ze nie ma takiej potrzeby zagladania co 3 tyg skoro nic sie nie dzieje...a po szpitalu uwaza ze to normalny stan...skoro nic wiecej sie nie dzieje to chyba wszystko w porzadku 😮 przy usg chyba widzi czy wszystko ok czy nie sama nie wiem co myslec ja juz teraz mam z górki aby wytrzymac ze 4 tyg i moge sie sypac i nie chce zmieniac za barzdzo bo on jest dobrym spesjalista nie słyszałam złych opini najwiecej ma pacjentek do niego chodzi a w przychodni przyjmuje kilku gin ... a i jest ordynatorem szpitala w którym mam zamiar rodzic ... nikomu krzywdy nie zdobił 😮



sama musisz zada sobie pytanie czy jesteś z niego zadowolona i czy spełnia twoje kryteria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...