Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Hello.
Ja wstałam godzinę temu, nadrobiłam co od rana napisałyście. Tzn w sumie wstałam na chwilę po 8, ale doszłam do wniosku, że nie mam co robić, więc położyłam się dalej 😁
Ja mam wizytę 25.02 z usg, ale na marnym sprzęcie ;/ No trudno, najważniejsze, że widać czy wszystko ok, ale nie wiem czy waga jest tam podawana ;/
Nie mogę się zebrać żeby iść się myć ;/


toś pospała Klaudia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelina dlatego ja mówię że ta waga jest szacowana ale uważam że mój lekarz ani sprzęt niewiele się pomylił bo ja brzucha nie mam prawie w ogóle i już na moich mieprwszych wizytach ginekologicznych jak byłam jeszcze nastolatką to słyszałam że będę miała problem z donoszeniem bo mam małą macicę, i mało rozciągliwą i lekarz w 27 tygodniu powiedział że się zatrzymałam , dno macicy przesunęło się na dół i nawet są skurcze więc siłą rzeczy już nic się tam nie rozciąga
Boze ja bym chciała żeby moja chociaż 2500 masy urodzeniowej miała, obojętnie kiedy miałaby sie urodzić
mój mąż urodził sie na przełomie 6/7 mca i ważył 1800g 32 lata temu
i chłop jak dąb, chociaż na początku ciekawie nie było


to tez Matylda zależy tak jak kiedyś pisałam ja się urodziłam i miałam tylko 2 kg i leżałam tylko jeden dzień w inkubatorze kontrolnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Hello.
Ja wstałam godzinę temu, nadrobiłam co od rana napisałyście. Tzn w sumie wstałam na chwilę po 8, ale doszłam do wniosku, że nie mam co robić, więc położyłam się dalej 😁
Ja mam wizytę 25.02 z usg, ale na marnym sprzęcie ;/ No trudno, najważniejsze, że widać czy wszystko ok, ale nie wiem czy waga jest tam podawana ;/
Nie mogę się zebrać żeby iść się myć ;/


toś pospała Klaudia 🤪 🤪 🤪

wiem, lekka przesada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko, że ja później w nocy spać nie mogę ;/
wy w końcu kupujecie pościele, bo ja mam tylko 2 rożki i nie wiem czy jest sens na początek tą pościel mieć. No i co teraz? 😁
A właśnie, jak teraz wyprałyście te ciuszki i poprasowałyście, to one już tak w szafce będą leżały i czekały na bobasa, czy w coś je włożyłyście, żeby się nie zakurzyły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
wiecie co, a ja dostałam, już kilka dni temu, takich kropeczek na całym ciele, chyba uczuleniowe. I za cholerę nie wiem od czego. Może mam za mało wapnia?
cały czas się drapię!

ja mam tylko jakieś syfy na twarzy i rumień po zażyciu leku ale już też coraz rzadziej
co do prania to ja się powstrzymuję bo nie mam gdzie tego trzymać i uważam że na to jest jeszcze czas
jak skompletuję wyprawkę do szpitala to tylko to sobie upiorę i przygotuję a resztą później na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...