Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja chyba jeszcze jedną paczke pieluch tetrowych muszę kupić bo te co mam to jakieś shity są, jak rozpakowałam z worka to one takie jakieś rzadkie.. jak gaza, a ja chcę takie normalne, gęste. Najwyżej będę miała czym okna polerować 🙃


no bo tamte są droższe więc trzeba się ceną sugierowac, jak ja byłam w sklepie to tylko takie były i wziełam potem jak mi znajoma pow ze one są do dupy to poszłam i te grube kupiłam ogromna różnica a tamte cienkie potne na pół będę podkładać jak sie małej uleje a w te lepsze będę wycierać po kąpieli ( na poczatek)

ja nie wiedziałam że są 2 rodzaje... ale to nic, nie zmarnują się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracając jeszcze do naszych bebzunków to starsze Panie twierdzą, iż brzuszki mogą być większe od pozostałych, ponieważ mama ma dużo wód płodowych, ale chyba w to nie wierzę. Mam gdzieś co kto myśli o moim brzuszku 🙂 Jest piękny, taki jak zawsze chciałam mieć. A no i mój synek wczoraj ważył 1835g. Myślałam, że troszkę większy będzie w 31 tyg., ale jest jak najbardziej w normie, więc też się cieszę. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja pieluch kupiłam dużo: 10 tetrowych białych, 10 tetrowych kolorowych i 10 flanelowych - na pewno się przydadzą. Jak nie do pupy to do ulewania itp.

no tak, tylko jakiej jakości są te tetrowe białe? Bo ja nie popatrzyłam w sklepie i teraz mam szajs


Na szczęście wszystkie są dobrej jakości i nie są jak papier 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Co do brzucha to jestem wysoka i bebenek mam spory tez duzo osob sie pyta czy tam jest napewno jedno dziecie 🙂
teraz zmierzylam sobie obwod to mam 122 cm 🤪 🤪
i do tego sie jeszcze zwazylam i jestem przerazona 🤪 😁 😁

MATKO KOCHANA
mój obwód brzucha z wtorku to 88cm i po obiedzie byłam 🤪
a w ogóle to z przerażeniem patrzę bo w karcie ciąży tylko dwie rubryki mi zostały czyli co dwie wizyty i rodzę?????????? w sumie to by się zgadzało bo jak mam co dwa tygodnie a w 36 mam rodzić no to tak by było 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Co do brzucha to jestem wysoka i bebenek mam spory tez duzo osob sie pyta czy tam jest napewno jedno dziecie 🙂
teraz zmierzylam sobie obwod to mam 122 cm 🤪 🤪
i do tego sie jeszcze zwazylam i jestem przerazona 🤪 😁 😁


a ja ważyłam sie co dzień, a od ostatniej wizyty 15 lutego nie ważyłam sie bo mi połozna pow ze ja już nie będę tyc tylko mała więc mi przybedzie z 3kg i weszłam dzis na wage a ja kg schudłam przez te jeb*** mdłości.
za to jak chciałam dziś założyć swój ulubiony polar to się załamałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja chyba jeszcze jedną paczke pieluch tetrowych muszę kupić bo te co mam to jakieś shity są, jak rozpakowałam z worka to one takie jakieś rzadkie.. jak gaza, a ja chcę takie normalne, gęste. Najwyżej będę miała czym okna polerować 🙃


no bo tamte są droższe więc trzeba się ceną sugierowac, jak ja byłam w sklepie to tylko takie były i wziełam potem jak mi znajoma pow ze one są do dupy to poszłam i te grube kupiłam ogromna różnica a tamte cienkie potne na pół będę podkładać jak sie małej uleje a w te lepsze będę wycierać po kąpieli ( na poczatek)

ja nie wiedziałam że są 2 rodzaje... ale to nic, nie zmarnują się 🙂


no i ja też nie, aż mi znajoma pow. i sprawdziłam te swoje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na leżąco mierzycie te brzusia czy na stojąco bo matylda mówiła ze ja lekarz mierzy na leżąco.
A mi wyszły 3 rozstępy na biodrach, ale w dupie je mam a by inne nie wyszły i gdzie indziej to te niech sobie i bedą jak tak bardzo chca 🙂 fissanem smaruje brzuch i piersi a biodra garnierem czerwonym i widocznie dlatgeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Alexia czemu boisz się jeść????
Ja przytyłam 11 kg 🙂


zapewne z tego samego powodu co ja, bo jak zje to będzie miała mdłości...
ja leze głodna mama robi karkówkę ale ja chyba zjem same ziemniaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na stojąco mierzyłam. A co do rozstępów to 😠 mam na piersiach, dużo od 4 misiąca, teraz mam to paskudztwo na biodrach może od tygodnia 😞 i 2 na dole brzucha 😞
Cały czas, codziennie się smaruję, ale to chyba nic nie daje 😞 Okropne one są 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
tyminka ja tez smaruje sie fissanem i bardzo sobie go chwale 🙂jak narazie tylko mam rozstepy na cyckach ale co tam dla takiej istotki wszystko!!
ja mierzylam na stojaco 🙂


ten fissan jest cudowny na pewno dawno bym miała rozstepy bo moja mama w ciązy takie miała ze na centymetr szerokie i wszedzie gdzie tylko można było mieć,ja w gimnazjum dostałam takich cieniutkich bo za szybko rosłam wiec nas pewno mam tendęcje do rostepów i chyba tylko fissan mnie ratuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dupie mam ta wage i te moje rozstępy teraz myśle tylko o tym zeby malutka urodziła się zdrowa i ładna
dlaczego pisze ze ładna? bo w ciązy pare razy sie przestraszyłam i boje sie czy nie bedzie miała jakis znamion gdzies w widocznym miejscu itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...