Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
sprobuje wszystkiego naraz, na czczo jablko, sliwki, przeotowana woda a jak nie pomoze to znowu zarzuce czopa 😁

matko to jak ty wszystko na raz to ja aż boję się myśleć co się będzie w kiblu jutro działo 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
sprobuje wszystkiego naraz, na czczo jablko, sliwki, przeotowana woda a jak nie pomoze to znowu zarzuce czopa 😁

matko to jak ty wszystko na raz to ja aż boję się myśleć co się będzie w kiblu jutro działo 😉 😜
no oby !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
mi to tak sie chce kawy całą ciąże taką mocną mniam 🙂

ja mocnej nie piłam nigdy , ba nawet parzonej nie lubię


ja właśnie lubię taka mocną naturalna albo z expresu ciśnieniowego wtedy jest taka pyszniutka, a jak się karmi to można taką pić? bo jak nie to chyba na sam koniec ciąży taka wypije zeby sie nacieszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamiętacie zdjęcie tej laski co tu kiedyś było wstawione tej pseudo-angeliny w ciąży z ośmioraczkami? co miała taki meeeeeeggggaaaaaaa brzuch? wczoraj w nocy leciał jakiś "dokument" o niej co za posrana baba, oprócz tych ośmioraczków miała jeszcze szóstkę dzieci takich do 5-6 lat; narzekała na media że za nią łażą wszędzie ale nie kazała im się wynosić bo zawsze myślała, że za 2 tygodnie ich już nie będzie i tak w kółko. posrana baba która sama sobie zaprzeczała, a te dzieci takie biedne bo ona przecież nie mogła zajmować się 14 dziećmi na raz. A aaa ponoć zaszła w ośmioraczą ciążę bez wiedzy i zgody. OCTOMOM- głupia pipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
a mi sie teraz w ciazy nie chce kawy.. czasami wypije taka slaba jak sie zle czuje. A przed ciaza pilam 3,4 dziennie... ale z mlekiem 🙂

ja to byłam uzależniona od mocnej czarnej kawy a teraz chce mi się rzygać jak pomyślę o kawie. nic mnie tak nie obrzydza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
matyldusia zapraszam mam tu tego duzoo kolega jest cukiernikiem i wpadl z wizyta i przywiozl ptysie,eklerki,paczusie i dupka rosnie 🤪 😁 😁

ja poprosze eklerka i paczusie... mniam.. Dzisiaj zabraklo dla mnie w piekarni pączków 🤪 bylam suuuutna ....

Dziekuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
matyldusia zapraszam mam tu tego duzoo kolega jest cukiernikiem i wpadl z wizyta i przywiozl ptysie,eklerki,paczusie i dupka rosnie 🤪 😁 😁

ja poprosze eklerka i paczusie... mniam.. Dzisiaj zabraklo dla mnie w piekarni pączków 🤪 bylam suuuutna ....

Dziekuje 😜


a myślałam ze tylko mi tak sie paczków chce, przed ciążą nie jadłam paczków bo ich nie lubiłam za bardzo a teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
kamikusia sliczne zdjęcie tez bym się chciała w soje dziny mieścić


to jest moja jedyna para spodni przed ciazy w ktore wchodze 🙃 ale tylko dlatego ze to nie sa rurki i nie byly one obcisle ...


mi w biodra nic nie wchodzi, tzn jedne spodnie ale co z tego jak się nie zapne( teraz je przerobiłam i ok) ale w inne nie ma mowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...