Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

klaudiagda napisał(a):
czeeeeść 🙂
ale Mały mi dzisiaj żołądek wymęczył. Jak wstałam to czułam jakby był ściśnięty i zrobiła się z niego mała kulka. Bolało w cholerę, ale przeżyłam 😁
Cały czas mam jakieś uczulenie, nie wiem od czego, piję wapno i nic ;/ całe ciało mnie swędzi. Ale pomarudziłam 😁
A co do niskiego brzucha, ja mam od samego początku nisko i też mi wszyscy mówią, że to dziwne. Ale lekarz nic na ten temat nie mówił, więc zakładam, że jest ok 🙂


moja szwagierka tak miała okazało się ze ma uczulenie na oliwke przy czym całą ciąze nią sie smarowała a w 35 tc dostała uczulenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
kmatus to jak ona leży ze nie widać ? a ile waży?

głową w dół odwrócona do moich wnętrzności ale już dupke ma bokiem i nóżki też z boku, śmiali się że bedzie gimnastyczką 😁 a waży 2, 215


lekarz szacował ile bedzie miała jak się urodzi tak mniej więcej?

nie, będę miała jeszcze jedno usg w szpitalu za 1,5 tyg wtedy będę mniej więcej wiedzieć


jeśli urodzisz tak za ok 2 tyg to pewnie mała będzie iec z 2.900 🙂 to juz ok

no ja urodzona w terminie ważyłam 2,850 więc może wdała się w matkę :-)

no to będziesz miała lżejszy poród 😁 ja to się boję, że z mojego się kluska zrobi, bo w 32 tyg i 5 dniu ważył 2001 gram. Wydaje mi się, że to całkiem sporo, czy nie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
kmatus napisał(a):
tyminka napisał(a):
kmatus to jak ona leży ze nie widać ? a ile waży?

głową w dół odwrócona do moich wnętrzności ale już dupke ma bokiem i nóżki też z boku, śmiali się że bedzie gimnastyczką 😁 a waży 2, 215


lekarz szacował ile bedzie miała jak się urodzi tak mniej więcej?

nie, będę miała jeszcze jedno usg w szpitalu za 1,5 tyg wtedy będę mniej więcej wiedzieć


jeśli urodzisz tak za ok 2 tyg to pewnie mała będzie iec z 2.900 🙂 to juz ok

no ja urodzona w terminie ważyłam 2,850 więc może wdała się w matkę :-)

no to będziesz miała lżejszy poród 😁 ja to się boję, że z mojego się kluska zrobi, bo w 32 tyg i 5 dniu ważył 2001 gram. Wydaje mi się, że to całkiem sporo, czy nie? 😁


coooo? a jak on się mieści w tym Twoim małym brzusiu haha rzeczywiście jednak to prawda ze wygląd brzucha w ogóle nie zależy od wagi dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam na chwilę.
Poprasowałam wszystko i powiem wam że już mi się rzygać tym chce. Ja się chyba załamię jak średnio co tydzień będę miała górę tych ciuszków do prasowania 😞 Wiem, znowu marudzę ale to już chyba tak musi być.

Kasia - cieszę się że u ciebie wszystko ok 🙂 Malutka na pewno jeszcze troszkę przybierze na wadze i będzie ok. Wyleżałaś się biedaku za wszystkie czasy ale ważne że się opłaciło 🙂

Pogoda piękna chociaż wiatr zimny. Coraz bliżej wiosna i aż chce się żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
zdjęcie sprzed kilku dni. No mam dosyć mały bebesz 😁


jeśli zdjęcie odzwierciedla twój brzuszek to ja miałam taki w 5 miesiącu 🙂 a moja Vanesia w 32tyg i3dn ważyła 1860g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Wróciłam na chwilę.
Poprasowałam wszystko i powiem wam że już mi się rzygać tym chce. Ja się chyba załamię jak średnio co tydzień będę miała górę tych ciuszków do prasowania 😞 Wiem, znowu marudzę ale to już chyba tak musi być.

Kasia - cieszę się że u ciebie wszystko ok 🙂 Malutka na pewno jeszcze troszkę przybierze na wadze i będzie ok. Wyleżałaś się biedaku za wszystkie czasy ale ważne że się opłaciło 🙂

Pogoda piękna chociaż wiatr zimny. Coraz bliżej wiosna i aż chce się żyć.

Marudź, marudź od tego tu jesteśmy 🙂
Wiola a popatrz jakiego schiza miałyśmy na początku żeby tym razem wszystko było ok, a tu już końcóweczka!! 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudiusza napisał(a):
czeeeeść 🙂
ale Mały mi dzisiaj żołądek wymęczył. Jak wstałam to czułam jakby był ściśnięty i zrobiła się z niego mała kulka. Bolało w cholerę, ale przeżyłam 😁
Cały czas mam jakieś uczulenie, nie wiem od czego, piję wapno i nic ;/ całe ciało mnie swędzi. Ale pomarudziłam 😁
A co do niskiego brzucha, ja mam od samego początku nisko i też mi wszyscy mówią, że to dziwne. Ale lekarz nic na ten temat nie mówił, więc zakładam, że jest ok 🙂

To na co Ty czekasz? Dlaczego nie idziesz z tym do dermatologa? Może dziecko też swędzi? ajjj Klaudia - dupsko bym Ci zlała, tyle czasu i bez zmiany a Ty się nie martwisz? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Wróciłam na chwilę.
Poprasowałam wszystko i powiem wam że już mi się rzygać tym chce. Ja się chyba załamię jak średnio co tydzień będę miała górę tych ciuszków do prasowania 😞 Wiem, znowu marudzę ale to już chyba tak musi być.

Kasia - cieszę się że u ciebie wszystko ok 🙂 Malutka na pewno jeszcze troszkę przybierze na wadze i będzie ok. Wyleżałaś się biedaku za wszystkie czasy ale ważne że się opłaciło 🙂

Pogoda piękna chociaż wiatr zimny. Coraz bliżej wiosna i aż chce się żyć.

Marudź, marudź od tego tu jesteśmy 🙂
Wiola a popatrz jakiego schiza miałyśmy na początku żeby tym razem wszystko było ok, a tu już końcóweczka!! 🙃 🙃


Jak ktoś już kiedyś miał niemiłe doświadczenia w tych kwestiach to bardziej zachowawczo podchodzi do tego.

Cieszę się że udało nam się dotrwać. Teraz to nawet jakbyśmy miały rodzic to już nic nie powinno grozić naszym maleństwom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytałam o tych porodach tu na forach to bardzo facet przydaje sie podczas porodu... ciągle któraś pisze mąż poszedł zawołał przyszedł przyprowadził itp. nie wyobrażam sobie rodzic sama. Kiedyś jak mu pow ze może urodzę sama to tak się obraził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Co macie dobrego na obiadek? 🙂


robie zupe ogonową a co za zmiany wprowadziłaś 🙂

ogonową? a jaka to bo nie znam? 😮 tzn jak to smakuje?
zmiana mała żebym wiedziała że moje dni są już policzone 😁


taka nijaka była w saszetce pod ręką to zrobiłam i jest pyyyychaaa 🙂 to zupa zupowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Co macie dobrego na obiadek? 🙂

ja mam pomidorówke i usmaże racuszków serowych, jesssooooo jak super samej zrobić obiad!!


a co to są racuchy serowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...