Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej a ja dzisiaj spedzilam dzien na działce bo az nie chcialo mi sie siedziec w domu w taka pogode teraz robie obiadek A co do Eweliny to dla mnie to jest kpina co oni tam robią jeżeli ktoś ma chore nerki to tym bardziej powinni jej przyspieszyc porod chyba ale wlasnie miejmy nadzieje ze oni wiedza co robia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
hej a ja zwijam się z bólu.... jestem po nospie i nie wiem co robić.... w środę mam wizytę u ginekologa.... i nie wiem czy czekać.... co mam robić....

jeżeli zwijasz się z bólu, a nospa nie pomaga to wg mnie powinnaś jechać do szpitala ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
eunia91 napisał(a):
hej a ja zwijam się z bólu.... jestem po nospie i nie wiem co robić.... w środę mam wizytę u ginekologa.... i nie wiem czy czekać.... co mam robić....

jeżeli zwijasz się z bólu, a nospa nie pomaga to wg mnie powinnaś jechać do szpitala ;/

a co jak to zaraz przejdzie?? kurcze siedze na krześle i kiwam się bo mnie kręgosłup boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
eunia91 napisał(a):
a może to dlatego że dzisiaj długo chodziłam..... Kłuje mnie też w kroku....

może, ale tego nie wiemy. Jak Ci nie przejdzie niedługo to do szpitala pędem. Mnie też czasami kuje w kroku, ale zaraz przechodzi. Nie lekceważ tego...

ciekawe jestem sama w domu......................... wszyscy na weselu.................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
eunia91 napisał(a):
a może to dlatego że dzisiaj długo chodziłam..... Kłuje mnie też w kroku....

może, ale tego nie wiemy. Jak Ci nie przejdzie niedługo to do szpitala pędem. Mnie też czasami kuje w kroku, ale zaraz przechodzi. Nie lekceważ tego...

ciekawe jestem sama w domu......................... wszyscy na weselu.................

Zadzwoń do szpitala, powiedz co i jak. Może będą kazali Ci jechać do szpitala; lepiej teraz dmuchać na zimne. A skoro nospa ci nie pomaga a boli jak diabli to warto się skonsultować z lekarzem lub położną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też bebechy napierdzielają ale to z przejedzenia a raczej przeżarcia
eunia nie wiem co Ci doradzić , ja nie należę do tych co pędzą od razu do lekarza ale powinnaś zrobić wszystko co by Cię uspokoiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Eunika a kiedy brałaś No-spę? Minęło pól godziny? Jak minęło a ból nadal taki sam to nie patrz na nic, bierz taxi i jedź, bo rozumiem że skoro wszyscy na weselu to po alkoholu są...

mi lekarz tak kazał robić po dwóch nospach gdyby coś ale całe szczęście nigdy nie było potrzeby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Eunika a kiedy brałaś No-spę? Minęło pól godziny? Jak minęło a ból nadal taki sam to nie patrz na nic, bierz taxi i jedź, bo rozumiem że skoro wszyscy na weselu to po alkoholu są...

mi lekarz tak kazał robić po dwóch nospach gdyby coś ale całe szczęście nigdy nie było potrzeby

jedną nospę wzięłam jakoś po 17 teraz chyba wezmę drugą.... jak dalej mi nie przejdzie to chyba pojadę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Eunika a kiedy brałaś No-spę? Minęło pól godziny? Jak minęło a ból nadal taki sam to nie patrz na nic, bierz taxi i jedź, bo rozumiem że skoro wszyscy na weselu to po alkoholu są...

mi lekarz tak kazał robić po dwóch nospach gdyby coś ale całe szczęście nigdy nie było potrzeby

jedną nospę wzięłam jakoś po 17 teraz chyba wezmę drugą.... jak dalej mi nie przejdzie to chyba pojadę.....



to jak nie przechodzi to jedz lepiej zebys teraz jechala jak nie jest jeszcze pozno niz mialabys jechac w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Eunika a kiedy brałaś No-spę? Minęło pól godziny? Jak minęło a ból nadal taki sam to nie patrz na nic, bierz taxi i jedź, bo rozumiem że skoro wszyscy na weselu to po alkoholu są...

mi lekarz tak kazał robić po dwóch nospach gdyby coś ale całe szczęście nigdy nie było potrzeby

jedną nospę wzięłam jakoś po 17 teraz chyba wezmę drugą.... jak dalej mi nie przejdzie to chyba pojadę.....

ale brałaś tę zwykłą tak? Nie Forte? Trzeba było brać od razu 2 tabletki zwykłej.. No ale trudno, ja bym mimo to pojechała sprawdzić, lepiej dmuchać na zimne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Powiedzcie mi - wybrałyście już pediatrę? Kurde ja się dopiero za to biorę tzn wybrałam już ale nie pojechałam jeszcze do przychodni... 🤢
Potrzebuję receptę na Engerix dla małej bo nie chcę szczepionki z rtęcią

kurde wy mnie przerażacie
ja w ogóle o czymś takim nie myślę
i pewnie nie pomyślę
a co pediatra jest niezbędny????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Powiedzcie mi - wybrałyście już pediatrę? Kurde ja się dopiero za to biorę tzn wybrałam już ale nie pojechałam jeszcze do przychodni... 🤢
Potrzebuję receptę na Engerix dla małej bo nie chcę szczepionki z rtęcią

kurde wy mnie przerażacie
ja w ogóle o czymś takim nie myślę
i pewnie nie pomyślę
a co pediatra jest niezbędny????

hehehehe
A gdzie pójdziesz zarejestrować dziecko jak się urodzi? Musisz mieć przychodnię żeby mięć do kogo iść na wizytę po 6 tygodniach 😉 Że nie wspomnę jak się nie daj boże mała rozchoruje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...