Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ostatnio byłam u fryzjera i mi powiedziała ta moja kumpela że ona się nie mogła doczekać kiedy się mała urodzi (ma teraz 14 miesięcy) bo już się jej tak nudziło. Chciała kapać itp. a potem modliła się o chwilę wolnego. Czasami zapomniała zęby myc rano i myła dopiero o 12 w południe. Mówi że jeszcze zatęsknię za tym spokojem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
ja sie musze usprawiedliwic bo ostatnio wpadam tu tylko na chwile zeby nadrobic i ide bo mam remoty na gorze bo sie wyprowadzam tam nie dlugo 🙂 ajak to juz nastapi to bede miała czas tylko dla was 🙂

jak to już nastąpi to zaczną się porody i też dupa 😜


moze nie bedzie tak zle i jak sie zacisne posladki to pod koniec tygodnia bede juz na gorze mieszkac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A ostatnio byłam u fryzjera i mi powiedziała ta moja kumpela że ona się nie mogła doczekać kiedy się mała urodzi (ma teraz 14 miesięcy) bo już się jej tak nudziło. Chciała kapać itp. a potem modliła się o chwilę wolnego. Czasami zapomniała zęby myc rano i myła dopiero o 12 w południe. Mówi że jeszcze zatęsknię za tym spokojem 🙂

mi też to każdy powtarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja wiem że oni mają rację ale to 6 miesięcy siedzenia w domu daje mi się we znaki a ta końcówka to już jest dla mnie najgorsza.

Wioluś tyle już wytrzymamy, zwłaszcza Ty która wiesz że za tydzień będziesz miała maleństwo obok siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja wiem że oni mają rację ale to 6 miesięcy siedzenia w domu daje mi się we znaki a ta końcówka to już jest dla mnie najgorsza.

Wioluś tyle już wytrzymamy, zwłaszcza Ty która wiesz że za tydzień będziesz miała maleństwo obok siebie 🙂


no chyba że lekarz się rozmyśli i powie że jednak za 2 tygodnie 😜
Albo mała się obróci = hehe 🙂 Złośliwość też może mieć po matce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...