Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej ho 🙂 co sie dzieje któraś urodziła? 🙂

heej 😉 nadrabiac, to sie wszystkiego dowiesz 😜

Nie mam siły ...Cały dzień w terenie spędziłam i padam na ryj...No powiedzcie wredotki;p
Sto stron mam nadrabiac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej ho 🙂 co sie dzieje któraś urodziła? 🙂

heej 😉 nadrabiac, to sie wszystkiego dowiesz 😜

Nie mam siły ...Cały dzień w terenie spędziłam i padam na ryj...No powiedzcie wredotki;p
Sto stron mam nadrabiac 😞

wszystkie jeszcze sie meczymy, ale jutro juz Wiola bedzie najprawdopodobniej jako pierwsza kwietniowa mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze się tu wbiła ale ja mogę polecic z czystym serce posciel firmy NINO jest taka miła i ma ładne kolory...nie jest twarda w porównaniu do innych bo mamy też innej firmy chyba Klupś ale mała nie lubi pod nią spać bo jest sztywna.

zmykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ja też chce cały zestaw! tylko chciałabym już taki sprawdzony żebym wiedziala że materiał jest super a nie jakaś chała!
wiola miala fajny ale teraz to juz chyba nie zdąze zapytać.
ola a ty kupiłaś te mamo-tato??

tak i żałuję bo jakość średnia, inaczej to na żywo wygląda a na allegro jest jej bardzo dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja też chce cały zestaw! tylko chciałabym już taki sprawdzony żebym wiedziala że materiał jest super a nie jakaś chała!
wiola miala fajny ale teraz to juz chyba nie zdąze zapytać.
ola a ty kupiłaś te mamo-tato??

tak i żałuję bo jakość średnia, inaczej to na żywo wygląda a na allegro jest jej bardzo dużo


i nawet ładnie wygląda 😮 a cenowo też nie takie z najniższej półki. to dobrze wiedzieć szukam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja też chce cały zestaw! tylko chciałabym już taki sprawdzony żebym wiedziala że materiał jest super a nie jakaś chała!
wiola miala fajny ale teraz to juz chyba nie zdąze zapytać.
ola a ty kupiłaś te mamo-tato??

tak i żałuję bo jakość średnia, inaczej to na żywo wygląda a na allegro jest jej bardzo dużo


i nawet ładnie wygląda 😮 a cenowo też nie takie z najniższej półki. to dobrze wiedzieć szukam dalej

tu masz tej firmy co koleżanka poleciła

http://allegro.onet.pl/nino-6-1-free-posciel-7-czesci-do-lozeczka-140x70-i1525716941.html

ta Gatito blue ładna - tzn mnie się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
upsss.. a ja kupiłam mamo-tato, jeszcze mi nie przyszła. Teraz będę się bała, że to gówno jest 😞

no ja mam całą białą i jestem zawiedziona bardzo bo ta bawełna chujowa i twarda taka że szok, może jak masz kolorową to inaczej będzie.. mówię tylko że moja jest beznadziejna, wolałabym dołożyć te 70 zł i kupić porządną 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
upsss.. a ja kupiłam mamo-tato, jeszcze mi nie przyszła. Teraz będę się bała, że to gówno jest 😞

no ja mam całą białą i jestem zawiedziona bardzo bo ta bawełna chujowa i twarda taka że szok, może jak masz kolorową to inaczej będzie.. mówię tylko że moja jest beznadziejna, wolałabym dołożyć te 70 zł i kupić porządną 🥴

zobaczymy jak przyjdzie i jak ją wypiorę i wyprasuję. Na szczęście, jak coś, kupiłam tylko 3 częściową. Poszwa, kołdra i ochraniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
http://allegro.pl/15ele-posciel-hafty-z-szyfonem-90x120-milpol-i1514728655.html

narazie taką oglądam

też ładna tylko gdzieś właśnie czytałam że połowa z tych rzeczy z zestawu to nieprzydatna np ten przybornik podobno malutkie ma kieszonki i nie ma tam za bardzo co chować 🙂 No ale to już rzecz gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo 🙂

Matko od 14 neta nie miałam i już myślałam że dzisiaj do was nie zajrzę.
Stresuję się jak nie wiem co - stopy mi się pocą i takie tam ale nie będę wam truła 🙂 Torby spakowane.
Moja mama z nerwów to takiego powera dzisiaj dostała że porządki od samego rana robiła - bidulka 🙂

A ja się najadłam za wszystkie czasy 🙂 Chociaż nie wiem jak wytrzymam bez jedzenia do jutra 😮

Tomek kupił mi Mp3 - hehehe 🙂 Więc jestem gotowa na leżenie 🙂

A poza tym to po staremu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...