Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
wszystkie nadrabiają to i raczek niech przywilejów nie ma oooo, ponauczały się leniuchy 😜

hehehehehhe w sumie racja tak by bylo sprawiedliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja od czwartku wieczora mam nogi jak balaony opuchniete do kolan;/ kostek nie widac :/ wszystkie tak macie? i caly czas czuje takie klucia tam w srodku na dole tak jakby ktos mnie szpilka dziugal tak od srodka w okolicy szyjki 😁 ale bylam u lekarza w czwatek to bylam zamknieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
ja od czwartku wieczora mam nogi jak balaony opuchniete do kolan;/ kostek nie widac :/ wszystkie tak macie? i caly czas czuje takie klucia tam w srodku na dole tak jakby ktos mnie szpilka dziugal tak od srodka w okolicy szyjki 😁 ale bylam u lekarza w czwatek to bylam zamknieta


mam tak samo i jutro idę na wizyte.. wsciekne sie jak powie mi, że jestem szczelnie pozamykana 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ja od czwartku wieczora mam nogi jak balaony opuchniete do kolan;/ kostek nie widac :/ wszystkie tak macie? i caly czas czuje takie klucia tam w srodku na dole tak jakby ktos mnie szpilka dziugal tak od srodka w okolicy szyjki 😁 ale bylam u lekarza w czwatek to bylam zamknieta


JA nie puchnę, a te kłucie to chyba każda z nas ma. Dziecko jest duże i uciska. Raczek to było w czwartek teraz może coś już się zmieniło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja od czwartku wieczora mam nogi jak balaony opuchniete do kolan;/ kostek nie widac :/ wszystkie tak macie? i caly czas czuje takie klucia tam w srodku na dole tak jakby ktos mnie szpilka dziugal tak od srodka w okolicy szyjki 😁 ale bylam u lekarza w czwatek to bylam zamknieta


mam tak samo i jutro idę na wizyte.. wsciekne sie jak powie mi, że jestem szczelnie pozamykana 😠 😠

ja też tak mam 🙂 wizytę mam w środę ale nie łudzę się że się rozwieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Wie ktoś gdzie jest nasza tabela??? Pytam już po raz któryś i nikt mi nie odpowiada 😞

jaka znów tabela?
masz na myśli naszą stronę?
nic prostszego do zapamiętania: www.kwietnioweczki.pl


Właśnie to!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję miła koleżanko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Uff pomyłam okna, posprzątałam i padam na twarz 🤢
Nogi to miałam kiedyś teraz to są gigantyczne kopytka 😜 kostek nie widziałam już z miesiąc a łydki mają taki rozmiar jak uda 😮
Asia twój opis porodu przyprawił mnie o gęsią skórkę 😲 baaardzo się boję ☺️, chociaż jak patrzę na twojego synka to już tak bardzo chcę mieć mojego w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Wie ktoś gdzie jest nasza tabela??? Pytam już po raz któryś i nikt mi nie odpowiada 😞

jaka znów tabela?
masz na myśli naszą stronę?
nic prostszego do zapamiętania: www.kwietnioweczki.pl


Właśnie to!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję miła koleżanko 😆

7,50 zł się należy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A ja już wszystko poprasowałam 🙂
Teraz mała na cycu wisi 😉

Jak patrzę w naszą tabelkę to moja najdłuższa jest 😮 Czyżby przez te długie nogi?? 😁

Ty poczekaj aż się Matyldzie urodzi bo ona ma 180 cm a Paweł też coś koło 2 m więc Lenka będzie długa a chuda.. może moja też krótka nie będzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatak83 napisał(a):
Dobry 🙂
Uff pomyłam okna, posprzątałam i padam na twarz 🤢
Nogi to miałam kiedyś teraz to są gigantyczne kopytka 😜 kostek nie widziałam już z miesiąc a łydki mają taki rozmiar jak uda 😮
Asia twój opis porodu przyprawił mnie o gęsią skórkę 😲 baaardzo się boję ☺️, chociaż jak patrzę na twojego synka to już tak bardzo chcę mieć mojego w ramionach 🙂

dlatego ja omijam te opisy z daleka 🙂 nie boje sie jeszcze porodu, ale za to ostatnio strasznie sie boje wychodzic z domu najchetniej bym sie zabarykadowala niestety nie mam takiej mozliwosci:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...