Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja ma dość już wszystkiego jestem zmęczona. Boli mnie brzuch, cipka, miednica, nos, łzawią mi oczy, mam kaszel. Mówię jak chłop! Ogólnie jestem rozbita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oj ja biedna 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeej. Dzisiaij nie daje sie wytrzymac u mnie w domu . Facet z wiertarką od rana daje czadu < remontow sie za chcialo 😠 > zeby bylo malo to jeszcze na podworku cos robia i tez chyba wierca bo glosno jak cholera !!! 😠 😠 Zjadłam sniadanko i ubiore sie i pojade do rodzicow bo az mnie glowa rozbolala.Zeby we wlasny domu spokoju nie bylo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
ja już po KTG i śniadaniu 😁
Dziecko mam leeeniwe: całe ktg przespało i żadnego, ŻADNEGO skurczyku nawet nie było !! 😠 😠 😠 😠
No i usłyszałam: że z dwa tygodnie jeszcze pochodzę i mogę umyć sobie okna w całym bloku: główka jest jeszcze wysoko i nic mi to nie da: mogę sobie chodzić po schodach a co najwyżej kondycję poprawię 😠 😠
a ja chcę urodzić do soboty !!!

Czekam na wieści od Eweliny, za jakiś czas pomęczę Brechtacza o njusy, a tymczasem idę pranie wstawić, póki pralkę mam sprawną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia u mnie jest glowka nisko < podobno nawet bardzo nisko> wczoraj mylam okna, wysprzatalam caly dom i dupaaa.... 🙂
Moze zaczne wchodzic na 10 p dzisiaj po schodach 😜 ja bym chciala urodzic w nast. tyg 😜

aaa przeciez Ola Ci powiedziala ze jeszcze pochodzic z dzidziusiem w brzuszku,, albo i przenosisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Hej duperelki 🙂

Ewelina pisała o 8-ej że dopiero leży pod kroplówką, z której wolno kapie.. Skurcze już się nasilały więc prosiła o trzymanie kciuków żeby to wytrzymała, jest szansa że dziś urodzi 🙂

Trzymamy mocno za nią kciuki 🙂 I da rade urodzic dzisiaj !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...