Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ola - jak byłam w szpitalu i tam odwiedziny były na salach. Wtedy karmienie wyglądało tak że ja się tyłem do nich odwracałam i karmiłam. Poza tym goście byli na tyle mili że sami się odwracali i przesiadali żeby mnie nie krepować.

no tak właśnie myślałam, dziadostwo, u mnie pewnie będzie to samo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja nie zamierzam żadnymi rycynami popychać dziecka na świat: ostatnio jakoś w ogóle zaczynam bać się porodu, i tak z jednej strony chciałabym mieć już dziecko przy sobie, a z drugiej: może ktoś za mnie urodzi? 😁
mogę spokojnie poczekać na swoją kolej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Sms od Eweliny:


"O 17.10 przyszedł na świat Dominik w strasznych mękach, mały ważył 4 kg i mierzy 58 cm, dostał 10 pkt, więcej szczegółów później, jestem najszczęśliwsza na świecie"


🙃


wow gratulejszyn 😁 nie dziwie sie ze w mękach 4 kg i 58 cm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam info od Brechti, choć Dominik wywołał nam tu sporo emocji, to jeszcze słowo od Ani:

"Nasza noc byla wrecz wspaniala! Podjelam wtedy pierwsza i nieudana probe karmienia cycem. Od niedzieli malo spalam, co ja tam mowie, w ogole nie spalam teraz z mala lezymy razem. Wciaz nie wierze, ze mam ja przy sobie. Po cesarce czuje sif ok, dzis juz w sumie prawie normalnie, latam jak szalona tylko nie dzwigam i nie moge za bardzo sie smiac 🙂 generalnie nic mnie nie boli i moglabym juz isc do domu 🙂 szpital super i personel tez, zycze wam takiego! Co u Was? Pozdrawiamy!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
no pięknie, pięknie..
4 kg i męczarnie 🤢
Zaczynam pękać 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

a co ja mam powiedzieć? Ty to chociaż wyższa i szersza w biodrach a ja? kurdupel 🤪
i tez mi się zapowiada 4 kg 🤔


Ola, mi się 5 kg zapowiada: nawet moje biodra temu rady nie dadzą !! 🤪 🤪 🤪 🤪

nie no: idę wpierdzielać suche kajzerki: utuczę syna tak, że mi na bank cc zrobią 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...