Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hej! o ja.. kolejne dwie rozpakowane. idę złożyć gratulację 🙂 może następna będę ja? oby! 🙂

to kuźwa zrób coś w końcu bo cie wszystkie prześcigną 🤪


Tylko że na mnie nic nie działa! Już wszystko robiłam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hej! o ja.. kolejne dwie rozpakowane. idę złożyć gratulację 🙂 może następna będę ja? oby! 🙂


a ty po tyg przenoszenia nie miałąś isc do szpitala?


mój gin powiedział "w poniedziałek". więc czekam do poniedziałku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hej! o ja.. kolejne dwie rozpakowane. idę złożyć gratulację 🙂 może następna będę ja? oby! 🙂


a ty po tyg przenoszenia nie miałąś isc do szpitala?


mój gin powiedział "w poniedziałek". więc czekam do poniedziałku...


to w pon bedzie 2 tyg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tynka a ty masz jakieś skurcze rozwarcie czy cokolwiek? podziałąj troche z mezem czy jak? za sutki sie ciągnij


Cały czas działam i nic... mam rozwarcie na 3cm ale nie odeszły mi wody ani nie mam skurczów więc kazali mi czekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hej! o ja.. kolejne dwie rozpakowane. idę złożyć gratulację 🙂 może następna będę ja? oby! 🙂


a ty po tyg przenoszenia nie miałąś isc do szpitala?


mój gin powiedział "w poniedziałek". więc czekam do poniedziałku...


to w pon bedzie 2 tyg?


nie. dwa tygodnie będzie we wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo no i sie pomyliłąm pisze zr Ola ma skurcze a rozwarcia nie wiec gorzej bo skurcze łatwo wywołać a rozwarcia nie a tu znów odwrotna syt. o mamo na nic nie ma reguły... kurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jacie ale emocje od rana 🤪 🤪

Milenka jest śliczna 🙂 Czekamy na zdjęcie od Linki.

A ja pół nocy nie spałam. Cyce mnie bolą i zaczynam łapac doła - chyba Baby Blues mnie dopada 🤨 Popłakałam się od rana że mojej małej pomóc nie mogę i że ją brzuszek boli 🤨 🤨 No i te cholerne cyce które mnie tak bolą że jak mała ciągnie to bym wyła z bólu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hej! o ja.. kolejne dwie rozpakowane. idę złożyć gratulację 🙂 może następna będę ja? oby! 🙂


a ty po tyg przenoszenia nie miałąś isc do szpitala?


mój gin powiedział "w poniedziałek". więc czekam do poniedziałku...


to w pon bedzie 2 tyg?


nie. dwa tygodnie będzie we wtorek.


no to teraz juz masz ostatnie kilka dni dla siebie 🙂 i bedzie dzidzi w poniedziałek. Przynajmniej wiesz kiedy, zawsze sa jakies pozytywy widocznie lekarz widzi ze ciąża nie jest przedawniona, ze łożysko sie nie starzeje i dlatego dał czas do pon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Jacie ale emocje od rana 🤪 🤪

Milenka jest śliczna 🙂 Czekamy na zdjęcie od Linki.

A ja pół nocy nie spałam. Cyce mnie bolą i zaczynam łapac doła - chyba Baby Blues mnie dopada 🤨 Popłakałam się od rana że mojej małej pomóc nie mogę i że ją brzuszek boli 🤨 🤨 No i te cholerne cyce które mnie tak bolą że jak mała ciągnie to bym wyła z bólu 🥴


a może to ta kolka dałaś jej te kropelki?
smarujesz bepanthenem sutki? trzymaj je na wierzchu kiedy tylko możesz
Kochana biedna Wiolcia 😞 i mnie to czeka pewnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
Uffff.. chyba nie dam rady do poniedziałku. już trzecia noc nieprzespana. jestem wyczerpana. jak przyjdzie co do czego to nie będę miała siły przeć...


troche nie dobrze ze juz jestes taka wyczerpana a przed toba tak na prawde wyczerpanie sie zbliża a nie mozna jakiejs melisy czy czegos? albo w dzien spróbuj przespac sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
Uffff.. chyba nie dam rady do poniedziałku. już trzecia noc nieprzespana. jestem wyczerpana. jak przyjdzie co do czego to nie będę miała siły przeć...


troche nie dobrze ze juz jestes taka wyczerpana a przed toba tak na prawde wyczerpanie sie zbliża a nie mozna jakiejs melisy czy czegos? albo w dzien spróbuj przespac sie


to nie o to chdzi że ja nie dam rady zasnąć. ja bym mogła spać i na stojąco tylko że wszystko mnie boli. WSZYSTKO. i nie dam rady leżeć bo od razu mam odruch wymiotny. dzisiaj całą noc przesiedziałam. zasnęłam po 5 w pozycji siedzącej a obudziłam się przed 7 z bolącymi plecami i obolałym karkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
Uffff.. chyba nie dam rady do poniedziałku. już trzecia noc nieprzespana. jestem wyczerpana. jak przyjdzie co do czego to nie będę miała siły przeć...


troche nie dobrze ze juz jestes taka wyczerpana a przed toba tak na prawde wyczerpanie sie zbliża a nie mozna jakiejs melisy czy czegos? albo w dzien spróbuj przespac sie


to nie o to chdzi że ja nie dam rady zasnąć. ja bym mogła spać i na stojąco tylko że wszystko mnie boli. WSZYSTKO. i nie dam rady leżeć bo od razu mam odruch wymiotny. dzisiaj całą noc przesiedziałam. zasnęłam po 5 w pozycji siedzącej a obudziłam się przed 7 z bolącymi plecami i obolałym karkiem...


ło matko to na prawdę ta końcówka ciąży ostro daje ci w kość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola bidulko Ty ja żadnej rady dla Ciebie nie mam , mogę tylko współczuć i srać po gaciach że mnie też to czeka
Ola jest baaaaaaaaaaaardzo wkurwiona bo nie chcą jej wypuścić, może w poniedziałek wyjdzie jak się nic nie zmieni
PATOLOGIA JAKAŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie strasznie bola nogi potwornie rece dretwieja i krocze to mam wrazenie ze mam tam wielkiego bolesnego siniaka... ale pocieszam sie ze jeszcze 2 tyg sie przemorduje i w koncu koniec... ale na prawde koniec ciazy to nic przyjemnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Wiola bidulko Ty ja żadnej rady dla Ciebie nie mam , mogę tylko współczuć i srać po gaciach że mnie też to czeka
Ola jest baaaaaaaaaaaardzo wkurwiona bo nie chcą jej wypuścić, może w poniedziałek wyjdzie jak się nic nie zmieni
PATOLOGIA JAKAŚ


o k****!!!! tyle dni w szpitalu? co tam sie dzieje??!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdzielę, ale nowiny od rana!!!!! i to już dwie.
Tynka, szkoda mi Ciebie, ten lekarz sumienia nie ma 😞 chociaż z drugiej strony, pewnie czeka aż samo coś zacznie się dziać, żeby nie wywoływać niepotrzebnie....
Wiola nie martw się, cycki niedługo się unormują 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
ja pierdzielę, ale nowiny od rana!!!!! i to już dwie.
Tynka, szkoda mi Ciebie, ten lekarz sumienia nie ma 😞 chociaż z drugiej strony, pewnie czeka aż samo coś zacznie się dziać, żeby nie wywoływać niepotrzebnie....
Wiola nie martw się, cycki niedługo się unormują 😁

Ty nie gadaj tyle tylko tabelkę szybko uzupełniaj co bym cię od razu mogła pochwalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja pierdzielę, ale nowiny od rana!!!!! i to już dwie.
Tynka, szkoda mi Ciebie, ten lekarz sumienia nie ma 😞 chociaż z drugiej strony, pewnie czeka aż samo coś zacznie się dziać, żeby nie wywoływać niepotrzebnie....
Wiola nie martw się, cycki niedługo się unormują 😁

Ty nie gadaj tyle tylko tabelkę szybko uzupełniaj co bym cię od razu mogła pochwalić

ty mi tu przypominać nie musisz! komu ty sie chwalic chcesz?! 😁
a czekaj, mnie pochwalić 😁 to zmienia postać rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...