Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny jakoś tak tu pusto dziś
tylko my we trzy som
może powinnyśmy założyć nowy wątek np
OLA, NINA I MATYLDZIA- dziewczyny które zawsze ze sobą pisały 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

linkaa napisał(a):
ninie chodziło chyab o rozmowy w toku, bo sa o tym jak zdadzic meza zeby ten sie nie dowiedział:P 🙂

dzięki linka
teraz już wiem o co kaman to coś dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja was podgladam,prawie codziennie ale nie moge wbic sie w rozmowe,albo nie wiem o czym dyskutujecie.
wczoraj bylam na kontroli u gin i mnie tez pocieszyl zapytal kiedy drugie i ze napewno bedzie mniejsze ..bedzie wazylo 4.5 kg 😮 żartowniś z niego nie ma co 😠 ☺️
od dzis biore tabletki co by drugiego zaraz nie było 😁
okresu tez jeszcze nie dostalam a po tych tabletkach nie bede normalnie miesiaczkowac 😮 bo bierze sie je ciągiem.
a tak po za tym to maly zdrowy tak szybko rosnie troszke walczymy z zaparciami bo mleko ponoc mam tłuste.Rośnie jak na drożdzach co chwila wywalam z szafki jakies ubranka bo w poniedzialek dobre a w piatek za male szok jakis jak on rosnie 😮,a i zostało mi jeszcze ze stanu ciążowego 4 kg i nie mam co założyc wszystko jakos sie skurczyło od tamtego lata 😁
a i mam mega chcice na coca cole a moj mąż pracuje jeszce w tej cholernej coli i mnie dzien dnia wkurza tym bo sam sobie siada i popija colke zlodem i cytrynka 😠 😠 😠
a co do drugiego pierwszego razu to bylo w miare nie bolalo ale bałam sie i akos nie mogłam do konca rozlużnic ,ale kazdy kolejny raz zbliża do wiekszej satysfakcji..przyjemnosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Błagam o sen, o kilka godzin nieprzerwanego snuuu !!!
Dzien dobry:
Gadzina od 5.30 nie śpi.
Wczoraj za radą wielce mądrej książki nakarmiłam dziecko na śpiochu o 22.30 licząc, że ( tak sugeruje książka ) pominięte zostanie karmienie o 1 w nocy..no i kurrr **aaa nic z tego< nie dość, że obudził się o 1.30, wytrąbił całą butelkę to jeszcze mi kupsko walnął, czego zwykle już w nocy nie robi 😁

I kto powiedział, że po MM dziecko robi jedną, dwie kupy dziennie bądź ma zatwardzenie? 🤪 🤪mój strzela po 5 dziennie, i to takie smrodki że ho ho 😁 😁

Wiola, no i czad, że wszystko się wyjaśniło i odpowiednio wcześnie zareagowaliście. Swoją drogą Laura to niezły pulpecik 😜 😜

Magda dziewczyny mnie zlinczują, ty pewnie też, ale przez ponad 7 lat byłam w "związku seksualnym" z żonatym facetem ( notabene moją wielką miłością..hieh ☺️ ), jego żona i jego dziecko zupełnie mi nie przeszkadzały. Ale o co biega: on w ogóle nie miał zamiaru zostawiać rodziny, córki. Dla niego problem nie istniał: przecież tylko "TYLKO" uprawiał ze mną seks..Rodzina była dla niego tak ważna, że nigdy nie zdecydował się na jej zostawienie.
Nie wiem po co to piszę, wnioski wyciągniesz sama 🙂

chciałam jeszcze napisać, że wczoraj rozpoczęłam gimnastykę
po 2 brzuszkach położyłam się na żeby odpocząć kilka chwil 😁
po 5 zaczęło coś ze mnie cieknąć. Pomyślałam, że się kurwa zsikałam na dywan, ale to nie to: pachniało wodami płodowymi 😮 mimo to zrobiłam pełną serię i co? wieczorem napierdzielała mnie tak macica od środka, że nospę brałam. Zatem dziewczyny, niby 6 tygodni minęło, ale tak do końca to chyba nie działa.

Kurwa.
o 6 wycierałam kupę i słysze że robi kolejną.. matko boska, jak on sra 😁 😁 😮 😁 😁


Ojojoj.... Ale wiesz... on nawet nie probouje nic naprawiac... Chyba sprawa jest prosta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nosz kurwa mac!!!!
Ja nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy w naszym kraju lekarze to debile.
Od rana źle się czuję o czym pisałam rano. Gardło napierdala mi tak że nic łykać nie mogę a temperaturę mam 38.3 więc pojechałam do lekarza żeby mi coś przepisał żeby małej nie zarazić. A on mi mówi, że ja jestem zdrowa i że nie może mi nic przepisać. A jak jestem przeziębiona to może dopiero choroba się rozwinąć wieczorem lub jutro a mała i tak ją złapie 😠 😠 😠 Kurwa co za chuj!!!!
Załatwiłam jeszcze skierowanie na rehabilitację od pediatry to mi powiedzieli w przychodni że muszę mieć od ich neurologa (wizyta najwcześniej 28 czerwca ) a rehabilitacja to w ogóle dalekie terminy 😠 😠 I jak ja mam ją kurwa leczyć?? Ma zaleconą rehabilitację do raczkowania a oni mi ją przyjmą jak będzie już chodzić.
Jestem mega sfrustrowana. Idę się położyć bo wszystko mnie boli.
Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, kuźwa, kuźwa.... Po prostu mam dosc wszystkiego. Ja myslalam, ze on na prawde zaluje czy cos.... Nie rozumiem jak mozna rezygnowac tak z rodziny, z miesiecznego dziecka, ot tak.... nie ogarniam tego!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
Nie wiem czy wiecie co się od wczoraj na brzuszku dzieje. Piszę tylko informacyjnie, nikogo do niczego nie namawiam;
wczoraj wszystkie styczniówki 2011 przeszły na mamusie.net, a dzisiaj głosowanie w tej sprawie zrobiły marcówki 2011 i również od dzisiaj wszystkie zmieniły forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...