Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Buziaczki dla Wojtusia i Polci 😘
Dorka ja mam tą sukienkę co Ci się podoba - dostałam w prezencie ale niestety przez całe plecki ma guziczki kwiatuszki (nie wiem co za idiota to wymyślił) no i raczej nie będę miała sumienia założyć jej małej. A ładne sukienki są też tu http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=57&p2=65&p=0#bottom

ceny też piękne 😁

no piekne a to tylko na raz bedzie:/ chodz ja moze kupie troszke wieksza i potem wystroje mala tak na nasze weselicho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
nic się nie dzieje 🙂 jakby co to Ewelina jestem :P

ja wiem, zczaiłam eweLINKAA ^^ ale mi się naprawdę coś w tej durnej łepetynie ubzdurało, że Magda tu była i pisała o chrzcinach 10 lipca, no cóż, czytanie ze zrozumieniem się kłania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko dzwoniłam do P. on ma dziś imprezę służbową i jest piany jak worek jak on do mieszkania trafi , matko kochana żeby chociaż wstydu nie narobił
a mi cycki zaraz eksplodują bo jeszcze nie miałam czasu mleka ściągnąć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyminka ,Alexia_79 wszystko zostało zakupione w cocodrillo 🙂 🙂 A dokładnie w Iławie ,mamy niedaleko domek na mazurach i w Iławie jest Galeria Jeziorak no i tam przy okazji wszystko kupiliśmy 🙂 🙂 Ale to samo było w każdym sklepie cocodrillo w Warszawie 🙂 🙂
A ja choruje wręcz na te ubranka z cocodrillo 🙂 🙂
Alexia_79 i co żeś zrobiła?? przez Ciebie wydałam nie powiem ile stówek na tej stronie co pokazałaś. Kupiłam tyle sukienek i innych rzeczy dla ANielki . Ale Mój P. to ąż się ucieszył, że nie musi jechać do sklepu tylko przez internet. Ceny są bombowe!!!!!!!!!!! Ale ślicznie Ci dziękuję , bo zakupiłam ją od stóp do głów. A co do wizyty to powiedział, że sam z nim(czytaj Józek) pójdzie do Ozimka i mi nie powie kiedy. Co za głupek, przecież józek jest na cycku 😮 😮. Ale nie chce się z nim kłócić o to i tak w końcu mi powie, tylko się droczy ze mną!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
dziękujemy ciotkom za życzonka 😉
właśnie Wojtuś ze szczęścia obsrał mi pościel, bo go przebierałam na swoim łózku i fikał sobie bez pieluszki, bo on najlepiej tak lubi 🤪 no i obsrał wszystkoo 😁 🤪

Dzień dobry - kara musi być 😁 teraaa se sprzątaj 🙃

marinka - a proszę bardzo, sama bym kupiła sukienki ale mój szkrab za mały a nie wiem ile będzie mierzyć za rok bo ona po tacie długa, już teraz kupuję jej bieliznę na 74 cm więc ja się wstrzymam, cieszę się jednak że pomogłam 😉
Co do męża to niech się pocieszy, a i tak pewnie przyjdzie zapytać w co dziecko ubrać i co zabrać z sobą - oni tak wszyscy mają 😜

Tutliputli tak się urlopuje że odwiedza nas raz od wielkiego dzwonu - chyba fochem zarzucę oooo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to aśka pranko teraz 😉

ło matko muszę parę rzeczy zrobić z rana a potem idę w kimono bo zimno wiec na dwór się nie wybieram
moja znowu w nocy zafundowała mi pobudkę ale wybaczam jej bo mało przybrała to muszę ją jednak w nocy podkarmiać , ale dziewczyny wiem że to za wcześnie żeby coś stwierdzić ale ona wczoraj była na MM i ani razu się nie rozdarła, owszem coś tam popłakała, pomarudziła ale nie cierpiała
więc nie wiem dziś będzie i na cycu i na butelce bo mój laktator jest do dupy i boję się żeby mi się nic nie stało a dodatkowo mam jakiś specyfik na kolki i takie tam i już wczoraj dostała więc zobaczymy, niedawno zasnęła więc mam trochę czasu
a i dzwoniłam do P. a on jeszcze piany i nawet nie wie czy wie z kim rozmawiał 😮 także chyba późno dziś przyjedzie

a i obiad dziś mam zrobic tzn ziemniaki ugotować - to będzie wyczyn 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich obliczeń wynika że Adalka kończy dziś dwa miesiące więc wszystkiego najlepszego 😘
szkoda że jej mama tak rzadko do nas zagląda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂
U nas nocka taka sama od miesiaca....czyli mała zasypia o 21 budzi się o 4 na butle i potem śpi do 8. 🙂
Alexia musze Ci powiedziec ze zakupiłam właśnie taką sukienkę jak pokazałaś na chrzest małej. Kupiłam ją ze dwa tygodnie temu 🙂 Prosta i skromna - ja też nie lubię wybuchowych kiecek.... Muszę zaopatrzyć się jeszcze w opaskę, bolerko, rajstopki i buciki... Ale najważniejsze kiecuszka już jest. Kupiłam ją za 45zł, na innej stronie internetowej. Więc jestem happy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...