Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🙂


Byłam na Niekłańskiej, bo nasz szpital na Działdowskiej był w tym dniu nieczynny (tzn. izba przyjęć nie funkcjonowala). I nigdy wiecej nie chce sie znalesc na tej cholernej Niekłańskiej... Pani z rejestracji zamawiała ciuchy na allegro po czym stwierdziła że skoro jestem z Pruszkowa to nasz szputal jest w Grodzisku Maz, a ja jej na to że od kiedy to jest rejonizacja i że ja nie bede leczyla dziecka w Grodzisku, mam prawo wybrac szpital... Po czym babsko wstretne taką minę zrobiła ze jej uwage zwrocilam i spytalam czy jest jakis problem, a ona na to "nie ma problemu, ale miny to ona moze robic sobie jakie chce bo to polska ludowa".... no i trafiłyśmy do lekarz która stwierdziła że jetem za młoda na rodzenie dzieci............. KOSZMAR........NIE POLECAM.
W pierwszym miesiacu zycia Nikoli trafilam na Działdowska - i bylam mega zadowolona, opieka cudowna i kazdemu polecam ten szpital....

trzeba było babsko zgasić że jest niedouczona, bo polska ludowa skończyła się 20 lat temu a miny to sobie może robić jakie chce ale u siebie w domu a nie w miejscu pracy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🙂


Byłam na Niekłańskiej, bo nasz szpital na Działdowskiej był w tym dniu nieczynny (tzn. izba przyjęć nie funkcjonowala). I nigdy wiecej nie chce sie znalesc na tej cholernej Niekłańskiej... Pani z rejestracji zamawiała ciuchy na allegro po czym stwierdziła że skoro jestem z Pruszkowa to nasz szputal jest w Grodzisku Maz, a ja jej na to że od kiedy to jest rejonizacja i że ja nie bede leczyla dziecka w Grodzisku, mam prawo wybrac szpital... Po czym babsko wstretne taką minę zrobiła ze jej uwage zwrocilam i spytalam czy jest jakis problem, a ona na to "nie ma problemu, ale miny to ona moze robic sobie jakie chce bo to polska ludowa".... no i trafiłyśmy do lekarz która stwierdziła że jetem za młoda na rodzenie dzieci............. KOSZMAR........NIE POLECAM.
W pierwszym miesiacu zycia Nikoli trafilam na Działdowska - i bylam mega zadowolona, opieka cudowna i kazdemu polecam ten szpital....

trzeba było babsko zgasić że jest niedouczona, bo polska ludowa skończyła się 20 lat temu a miny to sobie może robić jakie chce ale u siebie w domu a nie w miejscu pracy 🥴


a juz nie mialam sily....sama w nerwach bylam, glupie babsko, poza tym nie chcialam bo jakby mój Łukasz uslyszal to by wojne wywołał a tego to najmniej chciala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu jaki relaksik
wszystko mam posprzątane, trzy pralki wyprane ( to nic że jutro będzie w chuj prasowania ale to jutro 😉) dziecko sobie śpi cały dzień a ja leżę i piję sobie kawkę a za godzinę jadę do fryzjera
do tego za oknem mam oberwanie chmury ale nawet to nie popsuje mi humoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
ja od rana szukam cos na chciny dla małej i jak narazie to tylko te słodkie buciki znalazłam

http://allegro.pl/cudne-buciki-szydelkowe-prezent-na-chrzest-lato-i1692274413.html

no kochane są - ładniutkie - ja widziałam białą sukienkę dzisiaj - czekaj zaraz ją znajdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od rana latam sprzatam zawsze robie to w sb ale jutro i w nd w wawie jestem. zaraz bedzie obiad Daniel pysznosci z piekarnika a ja tylko ryba... ale sa efekty znów kilo mniej i oraganizm zaczyna mi sie przyzwyczajac do mniejszej ilosci jedzenia bo wczesniej wieczorem miałam mało pokarmu i mala plakała kryzys minął i dalej jest duzo mlećka 🙂
przeczytałam huistorie sierpniówki i tez sie popłakałam 😞 przytrafiło jej sie to czego ja sie przez całaciaze najbardziej bałam.
Matylda napisałas ze Twoja sasiadka ur martwe i ze to jej wina, a co on zrobiła?
u mnie od rana leje a chciałam znów isc polazic wczoraj rano byłam godzine i do 20 póltorej godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Linka to ta SUKIENKA


tą do chrztu małej założysz?

a co Ci się w niej nie podoba?
ja nienawidzę falban z odpustu...
i kupię właśnie taką prostą, żeby potem mogla nosić, chrzest to jest godzina i koniec, nie będę jej kupowała bóg wie czego bo to bez sensu moim zdaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Linka to ta SUKIENKA


tą do chrztu małej założysz?

a co Ci się w niej nie podoba?
ja nienawidzę falban z odpustu...
i kupię właśnie taką prostą, żeby potem mogla nosić, chrzest to jest godzina i koniec, nie będę jej kupowała bóg wie czego bo to bez sensu moim zdaniem 🙂

tak racja
a ja pisałam kiedyś że Lena będzie chrzczona wtedy kiedy my będziemy brać ślub i mam nadzieję że w trzy lata zdążymy
ale na pewnie nie będzie ubrana w nic białego i falbaniastego a w ogóle będzie wyglądać podobnie do mnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ewelina i co jest juz różnica po tym laserze?

przecież nie ma Eweliny.. 😮
albo ja nie dowidzę 🤢

oj no tak zapytała na wypadek gdyby się pojawiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ewelina i co jest juz różnica po tym laserze?

przecież nie ma Eweliny.. 😮
albo ja nie dowidzę 🤢

oj no tak zapytała na wypadek gdyby się pojawiła

ale tamta Ewelina nie nadrabia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Linka to ta SUKIENKA


tą do chrztu małej założysz?

a co Ci się w niej nie podoba?
ja nienawidzę falban z odpustu...
i kupię właśnie taką prostą, żeby potem mogla nosić, chrzest to jest godzina i koniec, nie będę jej kupowała bóg wie czego bo to bez sensu moim zdaniem 🙂


a gdzie w mojej wypowiedzi widzisz ze cos mi sie nie podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Linka to ta SUKIENKA


tą do chrztu małej założysz?

a co Ci się w niej nie podoba?
ja nienawidzę falban z odpustu...
i kupię właśnie taką prostą, żeby potem mogla nosić, chrzest to jest godzina i koniec, nie będę jej kupowała bóg wie czego bo to bez sensu moim zdaniem 🙂


a gdzie w mojej wypowiedzi widzisz ze cos mi sie nie podoba?

tak mi to zabrzmiało jakby Ci się nie podobała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ewelina i co jest juz różnica po tym laserze?

przecież nie ma Eweliny.. 😮
albo ja nie dowidzę 🤢

oj no tak zapytała na wypadek gdyby się pojawiła

ale tamta Ewelina nie nadrabia 😜

a no tak zapomniałam że to leń do potęgi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Linka to ta SUKIENKA


tą do chrztu małej założysz?

a co Ci się w niej nie podoba?
ja nienawidzę falban z odpustu...
i kupię właśnie taką prostą, żeby potem mogla nosić, chrzest to jest godzina i koniec, nie będę jej kupowała bóg wie czego bo to bez sensu moim zdaniem 🙂


a gdzie w mojej wypowiedzi widzisz ze cos mi sie nie podoba?

tak mi to zabrzmiało jakby Ci się nie podobała 🙂


nie doczytałam dobrze i dopytałam, czy teraz na lato kupujesz czy na chrzest.
Ja tez juz ogladałam na chrzest takie sliczne z takimi jakby koronkami stojacymi wiecie jakimi jak baletnice maja o cos takiego chce kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...