Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dziewczyny jestem
za godzinę będę już "wolniejsza" mała ok lezy zasrana i sobie gada jeszcze cała obsmarowana krwią
było nieźle serio zrobiliśmy to na śpiocha i darła się później z głodu bo lekarz zabronił jej dawac przez godzinę ale i tak dałam bo ona spała od rana i mówię bardziej PO darła sie z głodu z resztą miała znieczulenie miejscowe wszystko później opisze

aha Tynka nie wiem jak będzie u Tomka ale u nas było duzo krwi i bardzo długo cała jest zafajdana i je też
jak się ogarnę obiorę ziemniaki nastawię pranie i uśpię dziecko to będę

😮 😮 😮 brzmi masakrycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wlasnie listonosz przyniosl mi paczke,bylam przekonana ze to sukienkaa a to komplet bielizny 🤪 🤪 🤪 🤪
Dzwonie do K.i mowie ze nie dostalam sukienki i ze chyba sie pomylili bo stanik mi przyslali
a on no cos Ty ale jaja,i potem mowi a dobry staniczek....???
Fajny komplecik ale stanik za mały 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Wlasnie listonosz przyniosl mi paczke,bylam przekonana ze to sukienkaa a to komplet bielizny 🤪 🤪 🤪 🤪
Dzwonie do K.i mowie ze nie dostalam sukienki i ze chyba sie pomylili bo stanik mi przyslali
a on no cos Ty ale jaja,i potem mowi a dobry staniczek....???
Fajny komplecik ale stanik za mały 😞 😞

no to ładny prezent dostałaś... 😉 czyli dzisiaj upojna noc... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wlasnie listonosz przyniosl mi paczke,bylam przekonana ze to sukienkaa a to komplet bielizny 🤪 🤪 🤪 🤪
Dzwonie do K.i mowie ze nie dostalam sukienki i ze chyba sie pomylili bo stanik mi przyslali
a on no cos Ty ale jaja,i potem mowi a dobry staniczek....???
Fajny komplecik ale stanik za mały 😞 😞

no to ładny prezent dostałaś... 😉 czyli dzisiaj upojna noc... 😜

He chyba sama ze soba;p
Mojego K.nie ma i dlugo nie bedzie 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wlasnie listonosz przyniosl mi paczke,bylam przekonana ze to sukienkaa a to komplet bielizny 🤪 🤪 🤪 🤪
Dzwonie do K.i mowie ze nie dostalam sukienki i ze chyba sie pomylili bo stanik mi przyslali
a on no cos Ty ale jaja,i potem mowi a dobry staniczek....???
Fajny komplecik ale stanik za mały 😞 😞

no to ładny prezent dostałaś... 😉 czyli dzisiaj upojna noc... 😜

He chyba sama ze soba;p
Mojego K.nie ma i dlugo nie bedzie 😞 😞 😞 😞

to współczuje....
ja ostatnio mam straszną chcice.... a mówią ze jak się karmi piersią to się nie chce... ja to normalnie wszystko na odwrót... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Wlasnie listonosz przyniosl mi paczke,bylam przekonana ze to sukienkaa a to komplet bielizny 🤪 🤪 🤪 🤪
Dzwonie do K.i mowie ze nie dostalam sukienki i ze chyba sie pomylili bo stanik mi przyslali
a on no cos Ty ale jaja,i potem mowi a dobry staniczek....???
Fajny komplecik ale stanik za mały 😞 😞

no to ładny prezent dostałaś... 😉 czyli dzisiaj upojna noc... 😜

He chyba sama ze soba;p
Mojego K.nie ma i dlugo nie bedzie 😞 😞 😞 😞

to współczuje....
ja ostatnio mam straszną chcice.... a mówią ze jak się karmi piersią to się nie chce... ja to normalnie wszystko na odwrót... 😜

A ja jakos nie mam chcicy 😞
A myslalm ze po porodzie mi sie odmieni ze bedzie ja dawniej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
szyszka napisał(a):
tak moje dziecię właśnie teraz śpi 😜

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/81961423366966542636.jpg[/IMG][/URL]

☺️ ☺️ ☺️

Jeju jaka ona jest kochana-zakochalam sie 🙂 😘

piękna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
''Taka już jestem duuuża...'' 😜
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/05827046865678830588.jpg[/IMG][/URL]
''Niech mi ktoś podskoczy'' 🤪 🤪
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/85085280214406536963.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
szyszka napisał(a):
Frytuś zauważyłam, że używasz butelek co ja, dr. brown. Z jakiego smoczka wcina już Pola? Ja założyłam swojej już level 2


Szyszka, ja tez uzywam Dr. brownsa, mala duzo sie krztusila na poczatku, to dlatego i wlasnie sie zastanawiam czy jej nie kupic juz 2.... jest duza roznica w dziurce??? mala szybciej zjada?? nie krztusi sie??

czytałam, że maluch powinien się trochę namęczyć przy ssaniu ze względu na późniejszą prawidłową budowę zgryzu i najwcześniej powinno się zmieniać smoczek przy zmianie mleka na 2-następne 🙂


Na pewno coś w tym jest, co mówisz, Olu. Ale jakoś trudno mi byłoby patrzeć jak męczy się moje 6 miesięczne wtedy dziecko ze smoczkiem dla noworodka. 😉

Maja poszła w kimę 😉

Dlaczego 6-miesięczne? 😮
Zresztą każdy zrobi jak uważa ooooooooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze was nie nadrabiałam zrobię to później obiecuję
no więc zapisywałam się telefonicznie na wizytę- lekarz od 11.00 do 13.0 byliśmy tam o 10.00 i baba tj pani pielęgniarka mówi do mnie że jeszcze dużo czasu no ale już wtedy założyła jej kartę i zarejestrowała no i powiedziała że do 11.00 jesteśmy wolni
młoda ciągle spała w aucie przyszliśmy o 10.55 no i patrze a tam ze 20 osób 😮 i już nie wiedziałam w jakiej kolejności przyjmuje czy zapisu, czy rejestracji, czy przyjścia do poczekalni no i pytam pielęgniarki a ona że jak doktor przyjdzie to wchodzimy
doktor przyszedł a tu jakaś gruba baba sie pcha więc mówie ze byłam pierwsza a ona na to że jak ona tu przyszła to nas nie było 😠 a PAWEŁ dupa nawet się nie odezwał 😠 no i wlazła ale juz drugi pan nas wpuścił
no i pan doktor mówi że on by tego nie robił że może poczekać do 6go miesiąca ale nie chcieliśmy no i ona spi ja ja trzymam paweł patrzy a doktor mówi ze to mały przyrost dopiero jak ziewneła to mówi ooooooooooooo duzy
no i znieczulenie trzy razy wsadził jej do buzi jakis wacik potem odchylił usta i tarach polała sie krew a Lena nic , potem jeszcze raz bo cos zostało a lena nic
cos tam pogadalismy Paweł ja trzymał, strasznie krwawiła i wyszlismy za miesiac do kontroli sprawdzic jak sie zablizniło rozdarła sie dopiero na dworze, ciagle krwawiła, troche ssała butle i zasneła w domu pobudka, ssała cyca i sie smiała i gadała a teraz troche pomarudziła przy butli ale widze ze nie umie ssac teraz ten jezyk jej przeszkadza i ciagle go do góry bierze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem zobaczymy serio myślałam że będzie gorzej ale Mała sie spisała, tata mimo wszystko też jak doktor grzebał jej w buzi to Paweł machał jej czapką przed oczami bo nic innego nie było pod ręką 😮
dobra idem coś porobić bo dopiero zasypia będe później
aha a jak my miałyśmy szczepienie to ona ssała cyca w trakcie kłucia i chyba pomogło bo tez nie było źle , chociaż wtedy czułam się gorzej niż dziś
ale dziś chyba byłam bardziej zdenerwowana ale lekarz nam wyjaśnił że jej to nie boli , że to chwila moment , że to słabo unerwione i takie tam , ale fajny gość 😉
dobre idę obierać ziemniaki bo sos kurkowy już jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Eunika ale adalia duziaaaa a jak fajniutka:*

a włosów ma tyle co Fabian Angeliki 🤪

nie wiem jaka teraz jest długa... nie mierzyła jej jeszcze lekarka...
matyldusia współczuje... ale małą bardzo dzielna... pewnie potem dostała podwójną porcję cyca... 😜
a co do szczepienia to ja musiałam małą trzymać a mój S. wyszedł bo jest strasznie wrażliwy na igły to nie chciałam żeby mi zemdlał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...