Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahaha no to widze duzo macie do powiedzenia 😁

Kamila Twoj maly nie chce pewnie jesc z butli, mysle, ze nie chodzi o smak MM.. ale jak zglodnieje to zje na pewno 🙂 ja tez tak mialam z miesiac temu wcale nie chcial jesc z butli i sie tak krzywil jakbym mu dawala cos niedobrego.. a teraz wcina i z butli i cycusia, wszystko 🙂

za godzine mój M jedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
A mój Kacperek skończył dziś 3 miesiące i żadna ciocia nie pamiętała 😞

i jak to się stało ja nie rozumiem 😞
sama jeszcze wczoraj sprawdzałam ☺️
to z tej okazji Kacperku nie milion ale miliard buziaków po prostu cmok cmok cmok
żebyś był najgrzeczniejszy i żeby nic Ci nie dolegało 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Klaudia to wszystko przez Babcię jestem ledwo żywa właśnie zmieniałam jej opatrunek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
A mój Kacperek skończył dziś 3 miesiące i żadna ciocia nie pamiętała 😞

i jak to się stało ja nie rozumiem 😞
sama jeszcze wczoraj sprawdzałam ☺️
to z tej okazji Kacperku nie milion ale miliard buziaków po prostu cmok cmok cmok
żebyś był najgrzeczniejszy i żeby nic Ci nie dolegało 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Klaudia to wszystko przez Babcię jestem ledwo żywa właśnie zmieniałam jej opatrunek 😉

i o to chodzi!! 😁 😁 😁 dzięki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak mi głupio o nic mnie nie usprawiedliwia ☺️
nie wiem jak to się stało ☺️
Klaudia może niezbyt często nas odwiedzasz no !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 i zapomniałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
hihi dzięki :*
jak to za rzadko?! ja tu teraz codziennie jestem! napiszę jakąś bzdurę, pierdyknę kropkę i takie tam 😁

no właśnie
przesadzasz teraz z aktywnością 😉
ale dobrze że jesteś
bo inne i tak sobie w kulki lecą
ja też niebawem zniknę na zawsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po szczepieniu....
Nie wiem jak... ale... jak tylko wjechałam do przychodni bolidem... wyjęłam Maję z wózka.... to od razu zaczęła płakać... Nie chciała się uspokoić.... Wydaje mi się, że już wiedziała o co chodzi... widocznie pamiętała... eh.....
Oprócz tego wszystko w porządku.
Maja jest małym klockiem 🙂 Bo ma 62 cm i waży 7 kg... 🤢 🤢 🤢 Mieści się JESZCZE W GÓRNYCH granicach... 🙂 Niech ona zacznie chodzić i schudnie... 🤢 🤢 🤢

Kacperku... Jeszcze raz... wszystkiego Naj!!! Bo na fb już pisałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dupa.

Właśnie wróciłam ze szpitala. Kurwa tłuk ze mnie nieludzki. Otwierałam słoik z dżemem i podważałam wieczko nożem i rozjebałam se palucha 🤢 🤢 Szyli mi - kciuk w lewej ręce - moczyc nie mogę przez 10 dni!!!! I jeszcze jest kurwa usztywniony - no i nie wiem jak teraz będę przy małej robić 🥴 🥴
Ehhh.

Uciekam.

Buziaki.

Ps. Wszystkiego naj naj naj dla Kacperka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
kacperku sto lat 😘
magda a Ty podajesz juz sloiczki majce czy tylko wtedy podawalas na sprobowanie?


Podalam 2 sloiczki i na razie odstawilam... teraz daje - juz regularnie - soczki bobofruta.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...