Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
I Matylda znów sobie poszła 🙂

Ja po krótkim odpoczynku po obiadku 😁

Zabieram się do zakupów z Almy...

Będę podglądać 🙂


ale Wam dobrze z tą Almą.. np. zimą po zakupy wyjdź z dzieckiem, przedzieraj się przez zaspy..
a tu do domku Ci przywiozą 😜 eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
no dobrze dobrze mamy z Alma 🙂
Szyszka a u Ciebie nie ma Almy albo Piotra i Pawła albo z Frisco?


coś Ty, u mnie tylko Robal x 3 i Lidl.
poza tym, moje miasto jest za małe na takie dobroci 😉


może kiedyś otworzą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska i Klaudia dziękujemy za życzenia 🙂
wróciliśmy z zakupów, po obiadku, moja myszka śpi sobie 😉
ja tez mialam jedna paczke tych sleep&play i nic sie nie dzialo zadnych odparzen, przeciekniec itp, ale nie podpasowaly mi, bo wlasnie przylepce sie nie rozciagaja, wiec nie polecam.
a wie ktos o jakichs promocjach na active baby ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A używałyście tych?
http://alma24.pl/produkt/14421876/pieluszki-pampers-active-girl-4-%289-14kg%29


Tak, przypasowały mi 😁 😁 😁 😁 😁

Patrzyłam na to teraz robiąc zakupy w almie, ale wydaje mi się, że to dla starszych dziewczynek... po co naszym szkrabom "majtki"? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam załatwilam w cholere
co do tego lecącego oczka to mój tez to ma od urodzenia to miał ale już to zdarza sie coraz rzadziej
a co do pampersow to nie uzywam zadnych na poczatku uzywałam tych care ale miał uczulenie na nie i zadnych wieceej innych nie kupiłam uzywałam happy pozniej dady a teraz hugiesow tez zakupionych w robalu za 4+ płace 29,99 za 45 szt
a i chyba bede zdawac egzamin mistrza bo unia teraz 50% doklada kosztuje normalnie 1500 a teraz 700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
byłam załatwilam w cholere
co do tego lecącego oczka to mój tez to ma od urodzenia to miał ale już to zdarza sie coraz rzadziej
a co do pampersow to nie uzywam zadnych na poczatku uzywałam tych care ale miał uczulenie na nie i zadnych wieceej innych nie kupiłam uzywałam happy pozniej dady a teraz hugiesow tez zakupionych w robalu za 4+ płace 29,99 za 45 szt
a i chyba bede zdawac egzamin mistrza bo unia teraz 50% doklada kosztuje normalnie 1500 a teraz 700

jaki egzamin?
Ja też kupiłam w robalu huggisy i mi nie przypasowały, bo jakieś twarde i takie mają kujące kuleczki w środku... 😞 a też bym chciała jakieś tańsze pampki kupować ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
byłam załatwilam w cholere
co do tego lecącego oczka to mój tez to ma od urodzenia to miał ale już to zdarza sie coraz rzadziej
a co do pampersow to nie uzywam zadnych na poczatku uzywałam tych care ale miał uczulenie na nie i zadnych wieceej innych nie kupiłam uzywałam happy pozniej dady a teraz hugiesow tez zakupionych w robalu za 4+ płace 29,99 za 45 szt
a i chyba bede zdawac egzamin mistrza bo unia teraz 50% doklada kosztuje normalnie 1500 a teraz 700

jaki egzamin?
Ja też kupiłam w robalu huggisy i mi nie przypasowały, bo jakieś twarde i takie mają kujące kuleczki w środku... 😞 a też bym chciała jakieś tańsze pampki kupować ;/

na mistrza fryzjerstwa mi pasuja te kuleczki w srodku sa nie wyczuwalnew tylko z zewnatrz je czuc mi bardziej te pasuja niż te Pampersa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
powróciłam na chwilke
co zes robila

a nic
platałam sie
meczyłam sie z młoda bo dzis łacznie spała 20 min a od 6.00 jestesmy na nogach
byłam z psem i wsio
niebawem znikne ale moze w nocy zajrze
a ty co działasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...