Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
admin napisał(a):
zapraszam wszystkich na CHAT


a miałam wcześniej napisać a po co??? 😮


ale o so chodzi ?

wczoraj admin zapraszał nas na czat, ale mnie już nie było a reszta też zaraz poszła spać... nie wiem czy któraś skorzystała? A może nikt już czata nie używa i chciał na nowo rozkręcić sprawę? Keine Ahnung 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Spać mi się chce, moje dziecko wybrało sobie porę robienia kupy o 4.45 - już tak od 3 dni tzn nocy 🤢, teraz jest mega marudna a mama zła bo niewyspana 🥴


Oj nawet nie grzesz: jakbyś miała 5 pobudek w nocy, to byłby powód do bycią złą 😜

Ja tam na czat nie idę, można mnie tylko banem zmusić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Spać mi się chce, moje dziecko wybrało sobie porę robienia kupy o 4.45 - już tak od 3 dni tzn nocy 🤢, teraz jest mega marudna a mama zła bo niewyspana 🥴


Oj nawet nie grzesz: jakbyś miała 5 pobudek w nocy, to byłby powód do bycią złą 😜

Ja tam na czat nie idę, można mnie tylko banem zmusić 😁

Na coś ponarzekać muszę.. idę po jakąś kawę bo się zaziewam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja uciekam na dwór pewnie wróce tak przed 14.00 na obiad kurcze nie mam pomysłu na obiad ale w marcpolu jest promocja na udko kurczaka bo jakieś 6 zł kg to może pieczonego zrobie w woreczku? 🤔

mi się właśnie udziec bez kości indyczy piecze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja uciekam na dwór pewnie wróce tak przed 14.00 na obiad kurcze nie mam pomysłu na obiad ale w marcpolu jest promocja na udko kurczaka bo jakieś 6 zł kg to może pieczonego zrobie w woreczku? 🤔

mi się właśnie udziec bez kości indyczy piecze 🙂


no a ja na zakupy wybywam i nie mam pomysłu ale doszlismy do porozumienia pieczony kurak ale moj mąż je frytki a ja ziemniaki pod beszamelem zapiekane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
u nas nocka dobrze jak zwykle - papu o 4.00 i do 8 spanie 🙂 teraz czekam az jula od babci wroci i jedziemy do ZOO, trzeba wykorzystac ten ostatni juz chyba cieply weekend 😉
aha mój R chyba do komórki zostanie wygoniony, bo sie tak rozkaszlał że już ma zakaz zbliżania się do małego co jest trochę trudne bo ma łóżeczko w naszym pokoju 🤢 🤢 jejku juz sie boje co to bedzie jak sie rozpocznie sezon chorobowy, jak jedno sie bedzie od drugiego zarażało - masakra 🤨
szyszka pewnie jej paznokiec wrasta, ja kiedys szymkowi jakos krzywo obcielam i tez mu sie tak zaczerwienilo z ropką. spróbuj może podwadzic tego pazurka, jakos obciąc i polej troszke wodą utlenioną - ja tak zrobilam malemu i sie ladnie zagoilo, nie plakal wcale 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry
u nas nocka dobrze jak zwykle - papu o 4.00 i do 8 spanie 🙂 teraz czekam az jula od babci wroci i jedziemy do ZOO, trzeba wykorzystac ten ostatni juz chyba cieply weekend 😉
aha mój R chyba do komórki zostanie wygoniony, bo sie tak rozkaszlał że już ma zakaz zbliżania się do małego co jest trochę trudne bo ma łóżeczko w naszym pokoju 🤢 🤢 jejku juz sie boje co to bedzie jak sie rozpocznie sezon chorobowy, jak jedno sie bedzie od drugiego zarażało - masakra 🤨
szyszka pewnie jej paznokiec wrasta, ja kiedys szymkowi jakos krzywo obcielam i tez mu sie tak zaczerwienilo z ropką. spróbuj może podwadzic tego pazurka, jakos obciąc i polej troszke wodą utlenioną - ja tak zrobilam malemu i sie ladnie zagoilo, nie plakal wcale 🙃 🙃


no właśnie nie ma nic wrośnięte, nic ją tam nie razi (chyba, że gdzieś bardziej głęboko, gdzie nie dojdę) .. zrobiłam napar z rumianku i przemyłam jej to sporą ilością, bo rumianek ma właściwości ściągające. Jest lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja też zagłosowałam na Dejwida.

Mam pytanie z innej beczki, choć myślę, że żadna mi nie odpowie: znacie, macie jakiś sprawdzony sposób na sos chrzanowy?
Jest sporo w necie ale co swojski to swojski...


ja znam ale ciebie już pewnie nie ma 🤔 albo już zrobiłaś


a za głosy dziękuje i codziennie trzeba ale nie bede codziennie przypominać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, proponuję ku przypomnieniu dopisać to w stopce 😉

a na przepis na sos ja będe też chetna 😉

tymczasem spadam dalej: byliśmy na basenie i Witek i ja jesteśmy umordowani: ale jak mu się tam podoba 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry.
Wszystkiego najlepszego dla Helenki naszej słodkiej 😘
ja tez oddalam glos na Dawidka i bede gosowala codziennie 🙂
dzisiaj zauwazylam u Wojtusia takie szorstkie na lokciu i nie wiem czy to nie skaza, bo u mnie sie tak ujawnila jak bylam mala 🤢 jutro jade do lekarza.. ehh oby nie, zawsze cos musi byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewela zagłosowałam
wydaje mi się że spośród tych wszystkich pozowanych innych dzieci Dawid naturalnie wygląda najlepiej 😉
Dorka festyn jaj festyn wiejska potupanka ale zimno było jak cholera o 1.00 byliśmy w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny
tylko ja zle zrobiłam bo myślalam ze ten konkurs to ten na te fajne jedzonko ale nie ten jest na twarz dziecka fajniutką a na jedzonko jeszcze nie mam linka i tam tylko TYDZIEŃ trwa głosowanie i wtedy poprosze o mobilizacje 😉
ale i tak kochane jesteście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...