Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelina współczuje, ja bym ich tam chyba rozniosła wszystkich w tym sądzie, sama miałam kiedyś przeboje jak mój ś.p. dziadek odbierał moje polecone i zapominal mi oddac 🤢 🤢
Matylda jak jeszcze raz złe słowo powiedz na tego swojego to cie chyba kopne!! Mój ostatnio miał problem z kupieniem mi tamponów - wstydził się biedaczek, a gdzie tu mówic o lataniu i poszukiwaniu jakichś ciuchów. Doooooooobrze masz 😉 😉
Tyska Krisu jest przesłodki - taki mały menciu 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie ale to są jakieś żarty naprawdę z tymi poleconymi to wychodzi na to że ja powinnam siedzieć w domu 24h/dobę 365dni w roku i czekać czy aby napewno odbiorę wszystkie avizo 😁 😁
bo inaczej obarczą cię kosztami no buhaha żałosne te prawo nasze i tyle.
Nauczka dla mnie że next time nie ma sensu składać wyjaśnień poddawać się dobrowolnie karze i trzeba zawsze z nimi walczyć to pisałam ja obywatelka tego pierdolnika 😉 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina na prawdę głupia sprawa i tyle na Ciebie spada ostatnio
niestety ja też spodziewam się niebawem komornika 😮
Nikolina mój kiedyś tez za podpaskami latał i to był w trzech sklepach bo nigdzie było takich jak chciałam. A narzekać na niego będę bo prócz tego że potrafi być kochany cudowny, potrafi czasem nam dać wszystko co ma ( mówię to dosłownie i w przenośni) to niestety czasem daje mi aż za wiele ( chociaż ostatnimi czasy sie uspokoił tfu tfu) . Chodzi o to że ja nie wiem czego mam się spodziewać np kiedy przyjeżdża- czy od wejscia będzie cały w skowronkach czy już na starcie zgasi mnie jakąs bezsensowną awanturą .
to tyle biorę się d roboty bo dziś się tylko plączę a i opłacał się układać w szafkach bo znowu znalazłam piwo które kiedyś schowałam P. także mam już trunek na wieczór 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałam swoje prześwietlenie kręgosłupa. I jestem w głębokim szoku co ja tam mam 😮 chyba renta mi się należy 🤪 już wiem, że ma prawo mnie boleć, tylko nie myślałam że tak może być krzywo jak tego nie widać.
Ewela tak juz jest w tym kraju - mnie ścigali bo 5lat książek do biblioteki nie oddawalam. A całkiem przy przeprowadzce o nich zapomniałam 😞 i zgubiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
właśnie odebrałam swoje prześwietlenie kręgosłupa. I jestem w głębokim szoku co ja tam mam 😮 chyba renta mi się należy 🤪 już wiem, że ma prawo mnie boleć, tylko nie myślałam że tak może być krzywo jak tego nie widać.
Ewela tak juz jest w tym kraju - mnie ścigali bo 5lat książek do biblioteki nie oddawalam. A całkiem przy przeprowadzce o nich zapomniałam 😞 i zgubiłam 😁

o boże dobrze że napisałaś muszę książkę przedłużyć w bibliotece bo przez te wszystkie akcje ostatnio głowy nie mam do książki 😞 niestety

Kaśka czy jest realna szansa że twój A dziś o godz ok 14.40 spacerował ulicą ogrodową?? przy solidarności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
😠


ojej co tam? 😮

cały czas walczę z tym filmem, przesłało się 100% bo zmniejszyłam go już maksymalnie ale nie chce się przetworzyć, oszaleję 🥴


spokojnie, mamy czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
😠


ojej co tam? 😮

cały czas walczę z tym filmem, przesłało się 100% bo zmniejszyłam go już maksymalnie ale nie chce się przetworzyć, oszaleję 🥴

trza było kupić gorszy aparat 😁



😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra coś mam ale ze znakiem wodnym programu bo to trial version, poza tym nie patrzeć na syf w łazience, nie opłacało się sprzątać bo wiedziałam że Armagiedon będzie 😁 Jak się komuś będzie cięło to zmieńcie na 360p w rogu - aha i słychać jak aparat kadruje ☺️

........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
jak patrzę na Krzysia to jakbym swojego młodego widziała 😁 pozycja przyjęta jak do skoku ze spadochronem i nogi szaleją 😁
jadę wózek kupić zaraz.
x-landera xa z 4 kołami.. tylko jeszcze nie wiem jaki kolor 😮

czemu dopiero teraz? 🙂 ja mam zielony i jestem bardzo zadowolona z x-landera tylko ciezki jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linka GRATULEJSZYYYYN SZCZĘŚCIARO!!!!!!! Jam kolejna co zazdrości 😁

Nie widziałam Witolinia, Kasia am sory ale chyba trzeba wrzucić linka łan mor tajm 😆 😆 😆 😆 Jutro wam jednak pokażę, jak Hell mi zasuwa, poleruje równo i ostatnio nawet zaczęła przełazić przez 5 cm progi 😮 i bardzo jej się podoba kontakt w moim pokoju 🤢 🤢 🤢 🤢

Haaaa, to ja też się pochwalę moim B, który pytając czy ma mi coś przywieźć SAM zasugerował, że może mi powinien kupić STANIKI 😁 😁 😁 😁 😁 Jak sobie wyobrażam jego latającego po sklepach z damską bielizną to zaczynam się niekontrolowanie chichrać 🤪

Eee moje staniki chyba nie są aż TAK babciowate 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
nie no Lenka to wariatka 🤪 🤪 ja bym dostala spazmy jakbym widziala ze mi tak chlapia 😁 😁 moja synowa 😉

a niech se chlapie, nie będę jej radości odbierać, mieszkanie ubezpieczone w razie jakby sąsiadów zalała 😁

to widze ze lenka tez lubi wode 🙂 sliczna dziewczynka a oczy boskie 🙂 przeslalabym wam mojego julka robiacego fale w waniennce, ale nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...