Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry 😁

idę chyba się położyć bo nikogo nie ma
i właśnie dostałam okres- zajebiście akurat w sobotę na weselu będzie kulminacja 😠 😠 😠
nie lubię tak z zaskoczenia bo zawsze się zafajdam kiedyś to już 5 godzin przed zwijałam się z bólu a teraz bach i jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello 🙂
ale laski z naszych dziewuszek forumowych 😁
mój kurka też nie może jeść nic typu chrupek, ciasteczko, bo zaraz mu się przykleja i dławi się biedny ;/
Raczek dlatego dopiero teraz kupuję, bo wcześniej dostałam wózek, jakiś arachityk i miałam ochotę go rozerwać na milion kawałeczków i to wszystko spalić w pip. Też chciałam zielony, ale jednak wzięliśmy ten najciemniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ba no Kwietnióweczki 2011 rządzą 😉
Ja kupuję spacerówkę, ale wczesną wiosną. Jutro fotelik muszę za to kupić. Póki co mam wielofunkcyjny na pompowanych kołach to będzie śmigał.
Idę w końcu wypić kawę bo już zimna 😉

ale ja też mam tą spacerówkę na pompowanych kołach. Taka jak z zestawu wielofunkcyjnego, tyle, że bez gondoli.. na ta spacerówkę-parasolkę jest za mały jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
hej...
Postanowione rozstaje sie z Karolem!!!! Trzeba zacząć od nowa,sama z Polusią 🙂

wow.... odważna decyzja i mam nadzieję, że słuszna 🙂
coś konkretnego przeważyło? czy ogólnie?

Poprostu on nie dorósł do bycia ojcem i partnerem!!!! Wazniejsi jego rodzice,szklarnie,pierdolone kwiatki od nas!!! Moja cierpliwość się skonczyła. I jeszcze ta pierdolona suka jego stara go buntuje i radziła mu zeby nas zostawil! Niech se zyje z mamusia popierdolona jak on!!!! Ja mam dość!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry

oj Frytus podziwiam CIe za ta decyzje.. tesciowa niedoszla faktycznie jakas niepowazna kobieta. Ciekawe dlaczego tak sie zachowywala..

Jeslis masz wsparcie w rodzicach i najlbizszych to bedzie Ci latwiej 🙂 i napewno sobie poradzisz. Jeju masz dopiero 22 albo 23 lata (bo juz nie pamietam 🙂 ) wszystko co dobre jeszzce przed Toba 🙂

Dlugo byliscie ze soba??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dzien dobry

oj Frytus podziwiam CIe za ta decyzje.. tesciowa niedoszla faktycznie jakas niepowazna kobieta. Ciekawe dlaczego tak sie zachowywala..

Jeslis masz wsparcie w rodzicach i najlbizszych to bedzie Ci latwiej 🙂 i napewno sobie poradzisz. Jeju masz dopiero 22 albo 23 lata (bo juz nie pamietam 🙂 ) wszystko co dobre jeszzce przed Toba 🙂

Dlugo byliscie ze soba??

Jutro by mineło 3 i pol roku;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...