Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
podobno na chłopca nie mdli 🙃

ee to bujda - moja mama z moim bratem rzygała jak kot a ze mną wcale 😮

no to ja nie wiem od czego to zalezy... ja z Vanesska 2 miesiace w kibelku siedzialam 🤢


to i tak dobrze że siedziałaś bo ja leżałam plackiem jak trup i tuliłam kibel po kilkanaście razy dziennie, wyglądałam jak zombie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka sto lat słodziaczku i milion buzioli! :*

Fryta dzielna dziołcha z Ciebie! 🙂 )

mam okres i mnie brzuch napierdala... kurwa a miało po porodzie minąć 😠 jest i tak 100 razy lepiej niż było ale i tak ledwo chodzę i najchętniej to bym cały dzień przeleżała....

aaaaa, w przyszłym tygodniu idę do gina po TABLETECZKI 😎 w listopadzie muszę nadrobić 5 miesięcy i jeszcze nadrobić na zaś! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
podobno na chłopca nie mdli 🙃


ja zadnych mdłości nie miałam 😜

szczęściara 🥴

haaa ja też nic nie miałam!

to tylko się cieszyć, bo ja nawet z domu nosa wystawić nie mogłam, bo jak tylko wyszłam na klatkę a nie daj boże sprzątaczka akurat myła to powrót i kibel od razu, albo widok i zapach mięsa, albo perfum S. - matko - jakaś masakra to była, okropieństwo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja miałam to co Ty 😞 nawet łyka wdy nie mogłam zrobić bo już kibelek... suchary tez nie pomagaly... przez te poranne mdlosci to kg schudlam na poczatku.. a najgorszy byl zapach mielonych 🤢 jak kuchnia byla na dole to ja na pietrze je czulam i do kibleka latalam 😁 ale z 4 miesiacem wszystko przeszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus co do Karola to pamietaj zebi nigdy nie utrudniac jemu kontaktow z corka. Nie mow na niego zlego slowa przy dziecku ani nie nastawiaj jej przeciwko niemu bo to jest jej tata i zawsze nim juz bedzie czy Ci sie to podoba czy nie

Dziecko musi miec oboje rodzicow, to co miedzy Wami to miedzy Wami, musisz przelknac zal i pretensje i pozwolic mu byc ojcem dla malej bo kiedys Polunia moze miec do Ciebie zal i bedzie Ci z tym zle.. bo wiadomo, corka tego nie zrozumie dopoki nie dorosnie i jej tego nie wyjasnisz. Poki co on musi byc ojcem dla twojego dziecka

A kiedys ona Ciebie zrozumie, i bedzie Ci wdzieczna ze nie zabralas jej ojca. Jak bedzie dorosla to sama zrobi z tym co bedzie chciala. Moze byc tak ze teraz jest katastrofa dlatego sie rozstajecie ale pozniej moze sie okazac ze bedzie dla niej wspanialym ojcem. I moze takie wyjscie tylko Wam bedzie sluzylo 🙂

Zycze Ci tego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Nie Olus nie dzwonilam do niej ale juz mnie wkurwia tymi wyskokami. Jak ja zjebie to jej kapcie z nog pospadaja

Napisała mi, że konto skasowało jej się trochę przez przypadek ale i tak jej nie będzie potrzebne bo od jutra nie ma już internetu, a teraz jest w drodze do Krakowa i musi wrócić bo jutro ma to wesele ooo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

Amelko, słodkie buziaki 😘 😘 😘

ja tam w ogóle nie rzygałam 😁 😁 😁 😎 😎 😎 😎 😎 😎 nic a nic, a tylko ze dwa razy mnie zemdliło: cała ciąża to było coś genialnego 😎 😎 😎 😎

no szkoda, że Matylda znowu nas olewa 🥴


dzięki za informacje o witaminach: już zakupiłam BioGaję 🙂

Frytuś, trzymam kciuki żebyś trwała w decyzji, i gratuluję odwagi: młoda jesteś, silna to i życie sobie ułożysz 🙂
a o wysokości alimentów nie decyzdują same zarobki: możesz również wyliczyć i dodać np udział dziecka w czynszu, w kredytach jakie brałaś np na urządzenie pokoju czy wózek, możesz również zebrać paragony za zakupy mleka, pieluch i ubranek i również na ich podstawie rządać podbicia alimentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie Olus nie dzwonilam do niej ale juz mnie wkurwia tymi wyskokami. Jak ja zjebie to jej kapcie z nog pospadaja

Napisała mi, że konto skasowało jej się trochę przez przypadek ale i tak jej nie będzie potrzebne bo od jutra nie ma już internetu, a teraz jest w drodze do Krakowa i musi wrócić bo jutro ma to wesele ooo 😮


😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie Olus nie dzwonilam do niej ale juz mnie wkurwia tymi wyskokami. Jak ja zjebie to jej kapcie z nog pospadaja

Napisała mi, że konto skasowało jej się trochę przez przypadek ale i tak jej nie będzie potrzebne bo od jutra nie ma już internetu, a teraz jest w drodze do Krakowa i musi wrócić bo jutro ma to wesele ooo 😮
jaaaaa

to jest malpa jedna no.. jej by sie przydalo porzadnie pranie dupska !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
buziaki dla solenizantki
Kasia polecam się na przyszłość- choć wolała bym już po sądach się nie włuczyć 😠
Fryta dasz radę jak byś chciała jakiejś porady prawnej to pisz na gg akurat prawo rodzinne mam obcykane.
Ja też rzygałam ale mi się zaczęło po 12tygodniu dopiero i trwało cały miesiąc w pracy koszmar wszędzie tysiące zapachów dlatego między innymi zwolnienie było grane, ale koszmar to był jak sobie przypomnę i ja schudłam 3 kg aż lekarz mnie opieprzył wtedy pamiętam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny MADRE WYKRZTALCONE 😁 potrzebuje pomocy

Kto ma jakis pomysl na temat pracy magisterskiej kierunek POLITOLOGIA specjalizacja DORADZTWO PERSONALNE I ZARZADZANIE PERSONELEM

Dodam ze nie chcialabym typowo politycznego tematu 😁 bo sie na tym nie znam

Kto ma pomysl prosze o propozycje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...