Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nadrobiłam i aż się we mnie zagotowało 😠 😠
Powiem ci Aneta że ja też miałam z moim różne przeboje na początku jak się Jula urodziła, nie ukrywam, że gnoje byliśmy po 20 lat i ja się szybko ogarnęłam, że przy dziecku życie się zmienia o 360 stopni. Tylko u mnie była taka sytuacja że my się kłóciliśmy i nawet jak parę razy został wykopany z domu do mamusi, to przychodził do małej albo ją zabierał do siebie bo to zawsze była jego córusia.
Dlatego nie pojmuje jak można być tak bezdusznym i nie chcieć uczestniczyć w dorastaniu swojego dziecka. 😠 😠 Najważniejsze i tak jest to, żeby dziecko tego nie odczuło - teraz jest mała i nie rozumie ale później żeby to tak rozegrać żeby ona nie cierpiała i nie uczestniczyła w waszych sporach. A widzę, że z taką rodzinką jak jego może być o to ciężko 🤢 🤢 Ale wierzę w to, że jakoś się wszystko wyprostuje, młoda jesteś i silna, ułożysz sobie jeszcze życie czy sama, czy z kimś innym DASZ RADE 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra.. 😞 Anetka jestes silna, dasz rade 😘 Masz przy sobie najwiekszy skarb, czyli swoja coreczke, ktorej nikt Ci nie zabierze.. ona da CI tyle radosci, a Karol bedzie zalowal 😞 nie wiem jak mozna tak postapic w stosunku do malej niewinnej istotki, ale mozna 🤢 przykre ehhh 🤢 jestes mloda, ladna i ulozysz sobie zycie na pewno 🙂 trzymam kciuki za Was dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
niksssa napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
U Czerwcowek 2012 beda trojaczki ! 🤪


oo fuck. chyba bym w kaftanie skończyła 😁 😁

Masakra jakas 😮

taa, kierunek Tworki po porodzie 😁

U nas Obrzyce 😁

A mówiąc serio - oby się tylko cała trójka urodziła zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...