Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Aaaaale ze mnie zła ciotka- Krzysia miesięcznica!
Sto lat szkrabiku i milion caaałusków 😘

(na usprawiedliwienie dodam, że JUTRO B. przylatuje- o ile mu w DC lotu nie odwołają 🤢- i jestem MEGA PODEKSCYTOWANA 🤪 )

pijem piwko

dobranoc

Ania i się doczekałaś super domyślam się tylko jak się czujesz super ze to już jutro życze udanych chwil 😘 😘 😘
a się będzie działo 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
nie wiem czy brzuszek działa normalnie bo jakos tu niewiele do czytania 😮
w każdym razie ja napiszę kilka zdań i spadywuję
tylko nie wiem co mam napisać
w chacie syf nie wiem kurwa skąd już nie mam siły wiec teraz musze to ogarnąć
potem muszę iść z mała na cmentarz posprzątać bo mama jak wróci to już będzie ciemno - a nie za bardzo chce mi sie tam iść a już na pewno nie z dzieckiem i wózkiem przez pół wiochy 😠
potem jadę na chwilę do miasta zakupic jakieś wiechcie na cmentarz , i jakies pieluchy i jakieś pierdoły
no i z P. nie gadam od piątku bo w sumie to nawet nie mam o czym a wczoraj przez przypadek dowiedziałam się że on ma wolne do końca tygodnia tzn dopiero w poniedziałek idzie do pracy
matko kochana ja nie wiem jak ja to zniesę 🥴
aha i moje dziecko poszło spać "po nowym" czasie ale niestety wstało po starym 😠 😠 😠 😠 kurwa mać jestem nieżywa i jeszcze coś jej znowu zaczęło odbijać bo jęczy w nocy tj nie drze się tak jak wtedy co była wystraszona, ale jęczy, miauczy, kwęka , stęka i se popłakuje 😠 😠 😠 😠
to chyba tyle
aha Kasia normalnie nie mogłam zasnąć bo ciągle myślałam cóż ty tam za ważne życiowe decyzje podejmujesz 🤔
no dobra ide się popieścić z odkurzaczem
aaaaaa
ANIA GOOD LUCK 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
dobra mamuśki gizelda się żegna
życzę WAM i waszym dzieciom wszystkiego najlepszego 😘


??? 🤢


umowa na internet jej się kończy 😉))

spoko, w Przemyślu ma jakąś kawiarnię internetową to wróci. 😉)

ja już też obrobiona, dziecko ładnie jeszcze śpi.. hmmm.. to coś jeszcze porobię 😁


Wojtku buziaki z okazji miesięcznicy, słodkości, radości i przyjemności w życiu: i daj mamie wreszcie pospać w nocy 😉 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brechti, przypomniało mi się a propos przylotu B, jak mój brat kupował gumy w aptece:
podszedł do okienka i mówi: poproszę prezerwatywy. Ale jakie pyta pani. A on: za każdych po opakowaniu 😁 😁
wyszedł z caaaałąąąą reklamówą gum 😁 😁 miał zapas na pół roku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
dobra mamuśki gizelda się żegna
życzę WAM i waszym dzieciom wszystkiego najlepszego 😘


??? 🤢


umowa na internet jej się kończy 😉))

spoko, w Przemyślu ma jakąś kawiarnię internetową to wróci. 😉)

ja już też obrobiona, dziecko ładnie jeszcze śpi.. hmmm.. to coś jeszcze porobię 😁


Wojtku buziaki z okazji miesięcznicy, słodkości, radości i przyjemności w życiu: i daj mamie wreszcie pospać w nocy 😉 😘 😘 😘



acha 🙂 ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
witam 🙂
Wojtuś wszystkiego co pragniesz i duzo przespanych nocy życze 😘
i spóźnione życzenia dla Krzysia ☺️
a Matylda jeszcze ze sto razy skasuje konta i nowo utworzy 😁
Ola a pukałaś łyżeczka w dziąselka Lenki czy nie przebija sie nic?

Nie musiałam, sprawdzałam jej ale nic tam nie widzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

ja to nie wiem dziewczyny jak wy macie czas tutaj siedziec, ja chyba jestem w ogolle nie zorganizowana, poprostu nie mam kiedy, zanim obie z Nela zjemy rano sniadanie, wezme prysznic, obrobie sie troche w chalupie, Nela sie chwile przespi, to juz wstaje i znowu jedzonko, potem na spacer i dalszy ciag dnia, no sama nie wiem na czym cale dni mi uplywaja.... a S. bardzo pomaga w domu, sprzata co dzien, podlogi myje kurze sciera, moze ja jestem jakims patentowanym leniem????
no ale dzisiaj juz zdarzylam okna umyc 🙂
w sobote bylismy na weselu znajomych, ale w porownaniu z polskim to zupelna lipa, slub i wesele w tym samym hotelu, po slubie przez okolo 2 godziny musielismy czekac na to zeby nas zaprosili do sali w ktorej mialo sie odbyc przyjecie, w miedzy czasie w barze kto chcial, kupowal sobie napoje, potem obiad, i wreszcie po obiedzie i torcie ( zwykly piernik polany grubym slodkim twardym lukrem) wreszcie zlozyli stoly i dj sie pojawil.... beznadzieja mowie wam. po 22 bylismy w domu.......
Nela zostala z moja przyjaciolka, cale popolodnie i wieczor i podobno byla wspaniala i grzeczna 🙂 ciesze sie, ze nie jest tylko do mnie przyzwyczajona, bo potem mialabym z nia nie lada problem....
korzystajac z chwili czasu musze wynalezc jakas fryzure dla siebie, wlosy wciaz mi wypadaja, nawet fryzjerka powiedziala w sobote ze mam baardzo malo wlosow na czubku glowy... biore witaminy ale to nie wydaje sie pomagac, a wam wciaz wypadaja wlosy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...