Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola nie obraź się ale Lence tak fajnie te piórka odstają ( co nie znaczy że mnie to bawi albo się zbijam ) po prostu widać że rosną powolutku tak jak u nas - i "zakola" też ma - moje ewidentnie po tacie 😁
Asia i ty dopiero teraz pokazujesz takie fotki????????????????? 😠 😠 😠
fajne mamcie i fajne chłopy 😘 😘 😘 😘 😘 ale coś Kacprowi się u Ciebie nie podobało 😁

Kacper płakał za mamą 🙂 a fotki to z drugiego spotkania, zrzucilam je niedawno 😉 najwazniejsze, ze są 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola nie obraź się ale Lence tak fajnie te piórka odstają ( co nie znaczy że mnie to bawi albo się zbijam ) po prostu widać że rosną powolutku tak jak u nas - i "zakola" też ma - moje ewidentnie po tacie 😁
Asia i ty dopiero teraz pokazujesz takie fotki????????????????? 😠 😠 😠
fajne mamcie i fajne chłopy 😘 😘 😘 😘 😘 ale coś Kacprowi się u Ciebie nie podobało 😁

Ona nie ma zakoli, tak może foto wyszło 🤔
Jeszcze zobaczycie jakie kitki będzie miała 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piję ósme piwo ☺️
czy to grzech????????? 😮
a gdzie je Nikolina co zawsz wieczorem tu była 😠-chyb ajakiś małżeński obowiązek spełnia 😁
Tulipan pewnie coś piecze 🤨
Dagi bawi się jedwabiem
a RESZTA???????????????????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
widze, ze te wasze dzieci siedza albo raczkuja a moj julek nic 😞 czemu tak jest jedyny plusik ze zabek w drodze i to takiej powaznej ale z reszta to lipa totalna jak wy to robicie? ja sie boje go sadzac

spokojnie, na niego też przyjdzie czas, moja też nie siedzi - dopiero staje na kolankach i się buja przód tył i nic poza tym, no oprócz zębów w drodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
widze, ze te wasze dzieci siedza albo raczkuja a moj julek nic 😞 czemu tak jest jedyny plusik ze zabek w drodze i to takiej powaznej ale z reszta to lipa totalna jak wy to robicie? ja sie boje go sadzac

na siłę nie sadzaj, przyjdzie na Julka pora 😉 nie ma się czym martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia - wywal ta dynię przez balkon i chodź na forum do nas. Kurwa, wczoraj ciasteczka sreczka dzisiaj dynia srynia 🤢

No wkurwia mnie ta moja konkubina 😠 😠 😠 😠 😠
tj les- partnerka czy tam panterka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - wywal ta dynię przez balkon i chodź na forum do nas. Kurwa, wczoraj ciasteczka sreczka dzisiaj dynia srynia 🤢

No wkurwia mnie ta moja konkubina 😠 😠 😠 😠 😠
tj les- partnerka czy tam panterka 😁

To zadzwoń do niej co to ma być do chuja pana, że czekasz gorąca i gotowa a ona w garach miesza o tej porze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ciekawe co Brechti czyli Ann S. teraz robi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ☺️

zazdraszczam
ale na fbku ją widziałam 😠 😠

B. się z teściem napił polskiej wódki i teraz będzie tydzień zdrowiał 😁 😁 😁
A Ann S., tak jak ostatnim razem, wejdzie na brzuszek dopiero jak B. odleci, teraz ona pewnie co wieczór odloty ma 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - wywal ta dynię przez balkon i chodź na forum do nas. Kurwa, wczoraj ciasteczka sreczka dzisiaj dynia srynia 🤢

No wkurwia mnie ta moja konkubina 😠 😠 😠 😠 😠
tj les- partnerka czy tam panterka 😁

To zadzwoń do niej co to ma być do chuja pana, że czekasz gorąca i gotowa a ona w garach miesza o tej porze 😁

he he niech miesza- ktoś musi 😁 to ja będę facetem w tym związku i lubię być na GÓRZE 😁 😁 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️


a zadzwonić nie mogę bo do mojej les- panterki numeru nie mam ☺️ mam tylko do Ciebie i do Tyski mogę zadzwonić chcesz?????
ale piana jestem to lepiej nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
widze, ze te wasze dzieci siedza albo raczkuja a moj julek nic 😞 czemu tak jest jedyny plusik ze zabek w drodze i to takiej powaznej ale z reszta to lipa totalna jak wy to robicie? ja sie boje go sadzac

na siłę nie sadzaj, przyjdzie na Julka pora 😉 nie ma się czym martwic 🙂

tyle to ja wiem, ale wez to wytlumacz chorej kobiecie 😁 wiem, ze nie ma nic gorszego od porownywania dziecka z innym dzieckiem, ale wasze dzieci mnie stresuja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezzzdem, zdążyłam nadrobić
z obowiązków (niemałżeńskich) to dzisiaj zdążyłam fitnessik odbębnić, dała nam nieźle kobitka w kość 🙃 🙃
i dziecko mam kurewsko chore, niech to szlag i powiem dobitniej PIERDOLĘ przedszkole - ta wieczna siedzibe zarazków i wszelkich epidemii. Julka mi tak dycha, kaszle i sie dusi takim kaszlem suchym ze malo wnetrznosci nie wypluje. Jeszcze w poludnie bylo w miare, troche pokaslywala ale jak wrocilam teraz to dramat. Napasłam ją syropami i czosnkiem, jutro ruszamy z inhalacjami i zobaczymy, jak bedzie dalej zle to lekarz.

a Szymkowi kaszelek prawie przeszedl - tyle dobrego

co to ja mialam... aaaa mój też uwielbia ale nie dynie tylko cukinie... az soe oblizuje i podskakuje jak ma dodana do obiadku

dzieciaszki cudne chociaz olka z tymi kitkami to troche sie zejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - wywal ta dynię przez balkon i chodź na forum do nas. Kurwa, wczoraj ciasteczka sreczka dzisiaj dynia srynia 🤢

No wkurwia mnie ta moja konkubina 😠 😠 😠 😠 😠
tj les- partnerka czy tam panterka 😁

To zadzwoń do niej co to ma być do chuja pana, że czekasz gorąca i gotowa a ona w garach miesza o tej porze 😁

he he niech miesza- ktoś musi 😁 to ja będę facetem w tym związku i lubię być na GÓRZE 😁 😁 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️


a zadzwonić nie mogę bo do mojej les- panterki numeru nie mam ☺️ mam tylko do Ciebie i do Tyski mogę zadzwonić chcesz?????
ale piana jestem to lepiej nie 😉

pianę to se możesz w wannie zrobić, pijana to rozumiem 😁 😁 😁
a co będziesz robić na górze? 🤔
😁 😁 😁
cycki podziwiać? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ciekawe co Brechti czyli Ann S. teraz robi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ☺️

zazdraszczam
ale na fbku ją widziałam 😠 😠

B. się z teściem napił polskiej wódki i teraz będzie tydzień zdrowiał 😁 😁 😁
A Ann S., tak jak ostatnim razem, wejdzie na brzuszek dopiero jak B. odleci, teraz ona pewnie co wieczór odloty ma 😁 😁 😁

ODLOT 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 fajne słowo 😁 😁 😁 😁
ciekawe kiedy Wrona poleci 😉????
zajebisty gość
a z tą stewardessą taką młodą czarną latałam dwa razy ( i z tą starą blondi też)
wiecie o czym piszę bo ja trochę piana jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ola nie gniewaj sie no ale nie moge 😁 😁 Ona ma włoski takie jak czapka taka,i te grzywka 😁 😁

W ogle to mam branie 😁

jaka, kurwa, znów czapka? 😮
się nie gniewam, bo i za co 😜
a Twój Poldonik to niby włosy do pasa ma? 😁 Poka jakieś foto 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
ide do lodówki sprawdzic czy jest piwo - lepiej zeby bylo

a jak nie będzie to mąż wpierdol dostanie 😁

chuj z mezem, znalazłam resztke martini i zrobilam niezly mixtejp - martini z sokiem jablkowym czyli jedyne 2 rzeczy jakie mam w domu do picia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...