Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
swietny Leniuch 🙂 moj niestety jak widzi kompa to dostaje takiego szalu i powera bo ON MUSI GO DOTKNAC !! Ej.. no nic tak na niego nie dziala ja komp 😮 i jakbym go dopuscila to by mi go rozpieprzyl.. tak napieprza w klawiature i skrobie paluchami

w takim razie chyba wszystko przed nami
bo odkąd ją od niego zabrałam tj od rana jest problem
jak ze mną siada to ok ale jak ją zabieram to ryczy
i po co mi to było 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie.. i u nas est to samo, jak lezy ze mna w lozku rano i ja juz mam kompa na kolanach to kurwa chociaz nie wiem czym bym go chciala zainteresowac to NI CHUJA. KOMP KOMP KOMP.. ja doistaje szalu i on dostaje szalu jak go odciagam od kompa i pozniej tylko ryk, wiec musze go zamknac i isc z nim do pokoju bo inaczej by darl non stop pape... gowniarz jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Matylda, świetna jest Twoja Lena! A jak grzeczniutka!I te usmieszki.Cuuuuudna dziewczynka z niej 🙂
Acha, i może mi się źle wydaje ale mysle , że do Ciebie sie robi podobna 🙂

no to chyba ci się wydaje
bo ci co mieli wątpliwości czy do P. podobna czy do mnie juz teraz nie mają i mówią że to istny P.
nie wiem mi to obojętne tylko nos mi się nie podoba 😞
chociaż jakby miała mój to też by było nieciekawie a ona nie ma ani mojego ani Pawłowego tylko ma jego sióstr
Ola ja wiem że on z profilu jest maleńki ale od "frontu" to ja tylko nos widze jak na nią patrzę i będzie miała takie wielkie otwarte dziurki 😁 jak jej ciotki
ble 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
Matylda, świetna jest Twoja Lena! A jak grzeczniutka!I te usmieszki.Cuuuuudna dziewczynka z niej 🙂
Acha, i może mi się źle wydaje ale mysle , że do Ciebie sie robi podobna 🙂

no to chyba ci się wydaje
bo ci co mieli wątpliwości czy do P. podobna czy do mnie juz teraz nie mają i mówią że to istny P.
nie wiem mi to obojętne tylko nos mi się nie podoba 😞
chociaż jakby miała mój to też by było nieciekawie a ona nie ma ani mojego ani Pawłowego tylko ma jego sióstr
Ola ja wiem że on z profilu jest maleńki ale od "frontu" to ja tylko nos widze jak na nią patrzę i będzie miała takie wielkie otwarte dziurki 😁 jak jej ciotki
ble 🤢

hahah Matylda, pierdolnij się w czachę 😁 nos się jeszcze zmieni, chociaż ja nie widzę ani na tym filmiku ani na wcześniejszych żadnego kulfona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
marinka napisał(a):
Kasia, trzymam kciuki!

Nikolina, trzymaj się tam!


Marinka a Ty taka młoda jesteś 🙂 patrze na fejsie i nie wierzę 🙂 ale Twój mąż ma z Tobą dobrze, nie dość, że młoda, to jeszcze świetna matka i wspaniale gotuje! 🙂

ej coś mi Klaudia przypomniałaś
wiem wyskoczę jak Filip z konopi ale P. mi wczoraj coś opowiedział o relacjach jego kumpla z pewna 18tką i zamieszanym w to drugim koledze
teraz mam jakieś obrzydzenie do seksu i będę jeszcze dłużej pościć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
marinka napisał(a):
Kasia, trzymam kciuki!

Nikolina, trzymaj się tam!


Marinka a Ty taka młoda jesteś 🙂 patrze na fejsie i nie wierzę 🙂 ale Twój mąż ma z Tobą dobrze, nie dość, że młoda, to jeszcze świetna matka i wspaniale gotuje! 🙂

ej coś mi Klaudia przypomniałaś
wiem wyskoczę jak Filip z konopi ale P. mi wczoraj coś opowiedział o relacjach jego kumpla z pewna 18tką i zamieszanym w to drugim koledze
teraz mam jakieś obrzydzenie do seksu i będę jeszcze dłużej pościć 😁

to pisz! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
gizelda napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
marinka napisał(a):
Kasia, trzymam kciuki!

Nikolina, trzymaj się tam!


Marinka a Ty taka młoda jesteś 🙂 patrze na fejsie i nie wierzę 🙂 ale Twój mąż ma z Tobą dobrze, nie dość, że młoda, to jeszcze świetna matka i wspaniale gotuje! 🙂

ej coś mi Klaudia przypomniałaś
wiem wyskoczę jak Filip z konopi ale P. mi wczoraj coś opowiedział o relacjach jego kumpla z pewna 18tką i zamieszanym w to drugim koledze
teraz mam jakieś obrzydzenie do seksu i będę jeszcze dłużej pościć 😁

to pisz! 😁

nie to nic takiego
po prostu dwa 34 letnie byki mieszkają razem w kawalerce
jeden ma wiele lasek ale ich nie przyprowadza
a ten drugi ma 18tkę która przychodzi wiadomo po co i robią to przy tym drugim
ba nawet się nie krępują i robią to bardzo mhm nie wiem jak to nazwać to nie jest tradycyjny seks i sa bardzo głośni przy tym i już są na nich skargi
tj cały blok się skarży a ten drugi niewinny musi się tłumaczyć
ej no jak można się przy kimś bzykan no rzygać mi sie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
marinka napisał(a):
Kasia, trzymam kciuki!

Nikolina, trzymaj się tam!


Marinka a Ty taka młoda jesteś 🙂 patrze na fejsie i nie wierzę 🙂 ale Twój mąż ma z Tobą dobrze, nie dość, że młoda, to jeszcze świetna matka i wspaniale gotuje! 🙂



i kto to mowi?? o rok starsza ode mnie! 😜 o ile dobrze pamietam ☺️ ☺️
No mąz na razie nie narzeka ☺️ ☺️ ale sam młody jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda dawaj jakies pikantne szczegóły - cokolwiek co mnie dzis wyluzuje.

kurde zasuwam dzisiaj jak perszing, wszystko w biegu, juz z tego wszystkiego potluklam syrop i zalalam stół herbata. oo, terz patrzze ze m8i krew z palca chyba leciala bo zaschniete widze. mlody tylko na rekach nie wyje, dzisiaj juz nawet pajacowanie julki nie pomaga. yyyh. teraz zasnaol mi na rekach, mam nadzieje ze pospi chociaz z 30min 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ola mój na pewno nie raczkuje. Przemieszcza sie ale w taki dziwny bardzo sposób. kiwa sie na kolankach i tak się przemieszcza. Musze go nagrac kiedys i wstawie , to zobaczycie...
moj tez nie,smiga po calym pokoju ale raczej na brzuchu sie slizgajac i odpychajac girkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...