Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mam pytanie czy któraś z wam spotkała się z jakimś video ćwiczeń dla mam razem z maluchem??? bo ja tylko zagraniczne a wolała bym po polsku 😉

nasza Kasia Sempolska chyba coś takiego prowadzi 🙂

zapytasz??
bo kupiła bym taką płytkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mam pytanie czy któraś z wam spotkała się z jakimś video ćwiczeń dla mam razem z maluchem??? bo ja tylko zagraniczne a wolała bym po polsku 😉

nasza Kasia Sempolska chyba coś takiego prowadzi 🙂

zapytasz??
bo kupiła bym taką płytkę

to wyślij do niej maila - przecież też chyba mieliście z nią zajęcia w szkole rodzenia? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mam pytanie czy któraś z wam spotkała się z jakimś video ćwiczeń dla mam razem z maluchem??? bo ja tylko zagraniczne a wolała bym po polsku 😉

nasza Kasia Sempolska chyba coś takiego prowadzi 🙂

zapytasz??
bo kupiła bym taką płytkę

to wyślij do niej maila - przecież też chyba mieliście z nią zajęcia w szkole rodzenia? 🤔


Ola ty mówisz o tej babce co na inflanckiej wykładała??? 😮 bo jak nie to ja dziękuje ale niechce 🤨 te ćwiczenia co kiedyś pokazywała to mnie nie urzekły wiecej miałam na swoim fitnessie i wogóle nie przypadła mi do gustu 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
czy któraś z Was zamawiała coś z bon-prix\\\'a?
chcę zamówić sobie sweter, ale nie wiem jak to jakościowo, po praniu..

kilka dobrych lat temu i wtedy była straszna kicha.. a co teraz, to nie wiem
moja mama jak zamówiła sobie sukienkę, to używała jej jako koszuli nocnej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
czy któraś z Was zamawiała coś z bon-prix\'a?
chcę zamówić sobie sweter, ale nie wiem jak to jakościowo, po praniu..

Ja też kilka lat temu zamawiałam i wtedy to był taki lepszy lumpex, ale to było dawno i mogło się coś zmienić, jedyną dobrą rzeczą były spodnie do fitnessu Reeboka ale to firmówki więc nie spodziewałam się szajsu, jak chcesz coś sobie zamówić to polecam raczej Halens.pl to chyba dawne Otto albo jakiś taki z tych lepszych katalogów. Ja tam systematycznie zamawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
szyszka napisał(a):
czy któraś z Was zamawiała coś z bon-prix\\\'a?
chcę zamówić sobie sweter, ale nie wiem jak to jakościowo, po praniu..

kilka dobrych lat temu i wtedy była straszna kicha.. a co teraz, to nie wiem
moja mama jak zamówiła sobie sukienkę, to używała jej jako koszuli nocnej 😁


matko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
czy któraś z Was zamawiała coś z bon-prix\'a?
chcę zamówić sobie sweter, ale nie wiem jak to jakościowo, po praniu..

Ja też kilka lat temu zamawiałam i wtedy to był taki lepszy lumpex, ale to było dawno i mogło się coś zmienić, jedyną dobrą rzeczą były spodnie do fitnessu Reeboka ale to firmówki więc nie spodziewałam się szajsu, jak chcesz coś sobie zamówić to polecam raczej Halens.pl to chyba dawne Otto albo jakiś taki z tych lepszych katalogów. Ja tam systematycznie zamawiam


dzięki, Ola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🤢

Leno: zdrówka Ci życzę i cierpliwości do matki 😜

Zaczynam padać ze zmęczenia: wstawanie o 5 rano, praca, dziecko, dom....zaczynam być książkową 3-etatową mamą: wracam z pracy, odbieram synka, wracam do domu, karmię, bawię się w międzyczasie odkurzam, zmywam, wstawiam pranie, znowu się bawię..a potem prasuję to co wyprane, gotuję obiad na następy dzień, szykuję siebie i Witka..i jest 24 😮 🥴
Bosz.. daj mi siłę to wytrzymać 😁
Z Witkiem coraz lepiej 🙃 🙃 🙃 🙃 już chyba tak TAM nie wyje bo poznaję to po śluzówce nosa 😁 😁
aczkolwiek uzgodniłam z rodziną bliższą i dalszą, że około 11 grudnia wywożę go w prezencie na dwa tygodnie do mamy: ja zarobiona będę jak dziki osioł i na bank po 13 godzin będę ciągnąć, bo przed świętami pewnie jeszcze przecena ruszy, A. też zarobiony..a nie chcę żeby Witek na tym cierpiał. Mama skakała z radości 😁

Szyszunia, mój A może za wiele nie robi w sensie: kąpanie, kupy.. oczywiście jak trzeba to nie ma problemu, ale raczej się nie garnie. Ale kiedy Witek ( a ten aż świszczy z radości na jego widok 😠 ) podrepce do niego, zagada, to widzę że A serce mięknie i zaraz mówi: i co chłopaku? bawić się chcesz? 😁 i bierze go i idą się kulać po podłodze 😁
zresztą A. jest człowiekiem o wielkiej cierpliwości do dziecka: nie to co ja ☺️
a teraz jak wróciłam do pracy rano go karmi, przewija, ubiera, zawozi..
dzisiaj nawet tak im się rano ( już o 6 😮 ) dobrze bawiło, że zostali dłużej sobie razem w domu 😁
I nie wiem jakim człowiekiem jest Twój M. ale ja wiem, że gdybym chciała pogadać na ten temat, to zaraz byłoby że "miauczę", że mam dać spokój, że znowu się czepiam.
I byłaby blokada na informacje i moje prośby.
Ja na Twoim miejscu stawiałabym go przed faktem dokonanym: wcisnęła dziecko w ręce/do łóżka/na kolana odwróciła się na pięcie mówiąc, że wychodzisz do sklepu i nie chcesz fatygować Majki ze sobą etc...może jak załapie nić porozumienia z Mają, zobaczy, że ona nie gryzie to może coś się zmieni..
nie wiem nie wiem..

co jeeeszczeee 😁 😁 😁
dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i kciuki za nasze żłobkowanie 🙂


aaaa
Asia, ja też bym obstawiała skok rozwojowy 😮
wprawdzie Witek zawsze jakoś potrafił zająć się sam sobą i sam się zabawić ( chyba że jest zmęczony ) ale jak mi już nie daje św. spokoju to mu odkurzacz włączam ☺️ ☺️ i ma radochę bo staje tam z tyłu gdzie powietrze leci i się nadstawia do tego 😁 😁 😁

idę
trzci etat: DOM wzywa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, dokładnie tak jak mówisz.. miauczę i czepiam się.
Ale żeby tak zostawić ją z nim, to chyba nie. bo nie chcę, żeby płakała,
bo jak twierdzi - trochę popłacze to nic się nie stanie..

Magda, bo jak twierdzą - dziecko wtedy najczęściej stoi i nie protestuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, a może po tym "trochę" będzie szumiało mu w głowie i będzie MUSIAŁ zająć się Mają, żeby przestała i żeby on mógł mieć ciszę. A wiesz.. jak się dziecko uśmiechnie do dorosłego, to serce od razu mięknie 😁
nie wiem, ja bym chyba spróbowała: 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...