Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
hej ja tylko na chwile bo padam na ryjek,ale mam pytanko.trafilam na posta o kemach na zime i sie chyba toche zdziwilam iloscia tych kremow bo ja tylko widzialm ten z nivea, ale nie o to pije. JA uzywam kremu bambino jak wychodze na dwor myslicie, ze to nie jest odpowiedni krem?

Ale taki na ochronny na zimę? Ten nr 6 z listy którą wkleiłam?

Krem ochronny Bambino, Nivea - Ma bogatą konsystencję i subtelny zapach. Przeznaczony do pielęgnacji całego ciała. Zawiera naturalny filtr UV 4. Posiada pozytywną opinie IMiD. Cena 4 zł/ 75 ml

http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=3188

Jeśli to ten to chyba ok 🙂

tak ten nie ma w sobie wody wiec mam nadzieje ze sie sprawdzi


Woda to nic strasznego:

"Nie zdziwcie się, gdy w składzie tych preparatów znajdziecie wodę. W tego typu kremach jest to zawiesina zawierająca wodę i olej. Nie działa ona nawadniająco na skórę jak w kremach nawilżających, których nie powinno się stosować w zimie ani u dorosłych, ani u dzieci. "

Zresztą sama poczytaj 🙂
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79409,4752602.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 😞
Bo nie powiem dzień dobry
nie spałąm prawie całą noc, mała się budziła ale nie plakała tylko chciała się bawić i gadać, potem Daniel ja obudził i ja w szale wzięłąm kołdre poszłam na kanape 😠 kurwica na maxa zapytał tylko zgłupiałaś? jak sie obudziłam to juz mała spała i o 5.30 od nowa... mam dość. Potrzebuje dnia spędzić tylko z Daniel gdzieś wyjść odpocząć dlatego w niedziele mała zostaje w domu a my jedziemy do wawy (bo musze zajrzeć do promotora) a potem idziemy do kina i na kolacje. Kocham tego nie dobraka ponad życie i non stop ja nosze na rękach całuje przytulam ale muszę się zregenerować bo chyba sfiksuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Witam 😞
Bo nie powiem dzień dobry
nie spałąm prawie całą noc, mała się budziła ale nie plakała tylko chciała się bawić i gadać, potem Daniel ja obudził i ja w szale wzięłąm kołdre poszłam na kanape 😠 kurwica na maxa zapytał tylko zgłupiałaś? jak sie obudziłam to juz mała spała i o 5.30 od nowa... mam dość. Potrzebuje dnia spędzić tylko z Daniel gdzieś wyjść odpocząć dlatego w niedziele mała zostaje w domu a my jedziemy do wawy (bo musze zajrzeć do promotora) a potem idziemy do kina i na kolacje. Kocham tego nie dobraka ponad życie i non stop ja nosze na rękach całuje przytulam ale muszę się zregenerować bo chyba sfiksuje 😞

Należy Ci się 🙂 Znaczy odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Witam 😞
Bo nie powiem dzień dobry
nie spałąm prawie całą noc, mała się budziła ale nie plakała tylko chciała się bawić i gadać, potem Daniel ja obudził i ja w szale wzięłąm kołdre poszłam na kanape 😠 kurwica na maxa zapytał tylko zgłupiałaś? jak sie obudziłam to juz mała spała i o 5.30 od nowa... mam dość. Potrzebuje dnia spędzić tylko z Daniel gdzieś wyjść odpocząć dlatego w niedziele mała zostaje w domu a my jedziemy do wawy (bo musze zajrzeć do promotora) a potem idziemy do kina i na kolacje. Kocham tego nie dobraka ponad życie i non stop ja nosze na rękach całuje przytulam ale muszę się zregenerować bo chyba sfiksuje 😞

Należy Ci się 🙂 Znaczy odpoczynek 🙂


😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja dalej coś robię. Dzis pobudka o 6 i jedno i drugie 🙂 wesoło.
Ech Nina wiem o czym mówisz 😘 😘 No wyjście tylko we 2 dobrze robi 🙂 No staramy sie często wychodzić 🙂 I dzieciaczki z babciami i dziadkami 🙂
Ja podnietę złapałam i słucham piosenki, która uwielbiam i humor lepszy 🙂

Ech dzis na mnie czekaja zakupy 🙂
a wieczorem na basen w 4 🤪 🤪 ciekawe jak będzie 🙂


Acha Ola znowu na niedziele będę robić Twój sernik 🙂 Zdecydowanie jest bardziej puszysty od tego mojego przepisu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ratunku! Powoli tracę cierpliwość do mojego czorta.. 🤢

Powiedzcie mi jak Wy usypiacie swoje dzieciaczki na drzemkę w ciągu dnia?
Moja zazwyczaj jak jest śpiąca odkładam ją do łóżka, i przeważnie po 10 minutach
zasypia.. Teraz oczy czerwone, ziewa, trze uszy i za cholerę !
To się na brzuch przekręci w łóżeczku, to rozryczy..
Na rękach przysypia ale mam tak przedramienia posiniaczone od jej stóp, którymi
musi ruszać nawet zasypiając przy czym wbija mi pięty..
Jest padnięta, widze - zamiast spać to się wygina bez sensu

SZLAG MNIE JASNY TRAFIA 🤢

tak jest od ok. dwóch tygodni.

A jeśli chodzi o wychodzenia we 2, to ja nawet będąc na fajnej, romantycznej kolacji,
myślę, że zaraz muszę wrócić do domu i zrobić to, to i jeszcze to.. blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - ja zanoszę małą do łóżka, dostaje pieluchę + smok. I na boku układam. Od razu zamyka oczy i ja wychodzę,
za chwilę sprawdzam co robi - zazwyczaj lezy na brzuchu i się smieje i czeka aż wejdę. Za kazdym razem wchodzę przekładam ją na bok, smok pielucha. I zazwyczaj wchodzę tak 2 do 4 razy. W końcu sama zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Marta - ja zanoszę małą do łóżka, dostaje pieluchę + smok. I na boku układam. Od razu zamyka oczy i ja wychodzę,
za chwilę sprawdzam co robi - zazwyczaj lezy na brzuchu i się smieje i czeka aż wejdę. Za kazdym razem wchodzę przekładam ją na bok, smok pielucha. I zazwyczaj wchodzę tak 2 do 4 razy. W końcu sama zasypia.


jak tak robiłam, to moja wyjmowała smoka, bawiła się, on jej upadał i dupa. 🤢
muszę jeszcze raz spróbować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina - i po co mi te butki pokazałaś? 😜 Chyba i ja się skuszę ☺️ Szkoda że nie ma jednokolorowych no ale trudno, wezmę chyba te w fioletowe serduszka.
I cieszę się, że sernik Ci/Wam smakuje 🙂

Marta
- u nas było to samo, teraz biorę kołderkę którą kiedyś przykrywałam ją w gondoli, układam ją na tym, że leży sztywno i nogi nie bimbają, biorę na ręce (niestety 🤢 ) i lulam klocka, zazwyczaj 3-5 min i śpi. Powiem Ci że czasy kiedy sama zasypiała minęły bezpowrotnie, no chyba że jest mega zmęczona ale to rzadko się zdarza. Akurat dziś wzięłam jej podusię z łóżeczka, ułożyłam ją razem z podusią na przedramieniu i tak też lulana - usnęła. Ciężka jest, ale to najlepszy u nas sposób, najskuteczniejszy.. Jakbym miała ją odkładać do łóżeczka samą to za cholerę nie uśnie, będzie się bawić tak jak na tym filmie co Wam pokazywałam (gdzie jej nóżki utknęły) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marta - ja zanoszę małą do łóżka, dostaje pieluchę + smok. I na boku układam. Od razu zamyka oczy i ja wychodzę,
za chwilę sprawdzam co robi - zazwyczaj lezy na brzuchu i się smieje i czeka aż wejdę. Za kazdym razem wchodzę przekładam ją na bok, smok pielucha. I zazwyczaj wchodzę tak 2 do 4 razy. W końcu sama zasypia.


jak tak robiłam, to moja wyjmowała smoka, bawiła się, on jej upadał i dupa. 🤢
muszę jeszcze raz spróbować..


moja tez tak robiła. Ale mam dwa smoki - jak jeden wyrzuci to wkraczam z drugim, a w miedzy czasie ten sparzam, i tak na zmianę. Początki były trudne.... ale po kilku dniach sie nauczyła że się nie ugnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety albo stety nie mogę lulać na rękach bo mam problem z kręgosłupem. Mam zakaz dłuższego noszenia małej. Musiałam ją nauczyć zasypiania samej bo po prostu mogłam sobie zrobić krzywdę nosząc ją, albo co gorsza Jej. Muszę tulić ją na leżąco, bawić się też na jej poziomie, a nosić minimalnie, wtedy kiedy mus...
Były dni że i 20 razy do niej wchodziłam, a teraz już 2,3 max 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
moje dziecie obudzilo sie dzisiaj o 5 na mlesio a potem o 9 juz wstalysmy.
co do drzemek, to ja kontroluje, tzn jestem pewna tylko jednej w ciagu dnia, tzn jak sie obudzi rano, to tak po okolo 2 godzinach idzie znow spac, i roznie ja usypiam, tzn mam dwa sposoby, albo ja odkladam do lozeczka, smoka do buzi i kocykiem lekko twarz przykrywam, ale robie to gdy jest baprawde zmeczona i juz troche poplakuje albo mam tez drugi sposob tzn klade sie z nia na lozka i ona sie do mnie przytula i gora 10 minut i spi i wtedyy odkladam ja do lozeczka,
przyznam ze wole ten pierwszy sposob ale nie zawsze sie udaje, Nela juz zdaje sobie sprawe z istnienia tego drugiego, bardziej milego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂
co do zasypiania to ja podjelam probe klas do lozeczka nakryc pieluszka i spac... no ale byly takie ryki, krzyki jakbym ja ze skory obdzierala 🤢 i jak juz zasnela to z takim samym rykiem sie budzila... na rekach bujana nii chuja nie zasnie.. ostatnie wyjscie bujak 🤢
ejj ogladacie DDTVN? wypowiadaly sie o paranojach ciazowych i ta pogodynka z TVN-u mówiła, ze jakas kobitka jej powiedziała, że dzieci urodzone przez CC się nie kocha 🤢 🤢 🤢 🤢 no kurwa co za baba musi byc pojebana 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...