Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia - to czort się robi taki że na chwilę z oka spuścić nie można 😮

My też w Sylwestra na białej sali 😉

Nikola - co do piosenek świątecznych to ja też lubię Maryśkę i mam full różnych tego typu piosenek na święta. Lubię sobie posłuchać przed świętami jak sprzątam 😁
A tu coś tego typu co Maryśka


[youtube]wrvebqA8xdM[/youtube]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Majulec w chodziku - dopiero 2 dzień 🙂
Nie zwracać uwagi na podłogę.

A właśnie - czy ma ktoś pomysł co zrobić z takim obdrapanym parkietem?
Chodzi mi o to, że chcę coś położyć na tą podłogę, ale tanio (wynajmuję, więc nie będę facetowi kłaść paneli czy czegoś tam innego) a dywan odpada ze względu na psy.
Ma ktoś jakiś pomysł? Gumoleum mi przeszło przez myśl 🥴


[youtube]GKkLTIn9hAc[/youtube]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja też jestem ale nie daję rady żeby coś napisać
moje dziecko po dwóch dniach z tatusiem to nie moje dziecko 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
w ogóle nie chcę tu znowu biadolić ale nie odnajduję się w tym miescie
nie wychodzę na dwór bo w sumie nie mam po co a w mieszkaniu się kiszę i ryczę że nie mogę wyjść a jak wyjdę zryczana to mi się wydaje że każdy na mnie patrzy i wracam z jeszcze większym rykiem do mieszkania
między mną a P. źle 😞
dziś go nie pojechał na imprezę ale przyniósł mi neta od kolegi
ja jestem chora normalnie porażka, młoda już lepiej ale przed chwilą zobaczyłam krew z jej nosa chyba ma już podrażnioną śluzówkę po tym wszystkim
w ogóle jest nie dobra 😮
dziś robiłam steka i sama go zjadłam 😁- nie było tak źle 😉 😉 😉
jutro znowu coś wymyślę ale nie wiem co
a i już pisałam że ostatnio pochłaniam przerażające ilości pożywienia - P. powiedział że jak tak dalej będzie to nie wyrobimy na żarcie dla mnie - jem częściej i duuuuuużo więcej od niego ☺️ ☺️
oczywiście kiszone na tapecie cały czas - wczoraj jeden słoik na kolację a dziś dostałam już drugi 🤨
i w ogóle cały czas mam jakiegoś wnerwa i nie mam się na czym/ na kim/gdzie wyładować 😠 😠 😠 😠 😠
tęsknię za mamą i Leonem 😞 😞 😞 😞

to tyle mego użalania
Lena łazi do tyłu i się przemieszcza jakoś tak po swojemu, potrafi też długo posiedzieć sama i też to kontroluje tj gdy ją chwieje na boki potrafi się już obronić przez upadkiem ( powiedzmy prawie zawsze)
a dziś spała od 13.30 do 17.40 😮- dziwne to
o własnie do mnie zmierza 🙃- zaraz mi laptopa zabierze 😁
to tyle
przyznaję że nadrabiałam jednym okiem
Nina tak jak dziewczyny pisały - dobrze że im się nic nie stało
Magda gratuluję roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

Mam pytanie i od razu zaznaczam że do nikogo nie robię przytyku. Ale nie wiem czy wam się o uszy obiło że chodziki to najgorsza rzecz dla kręgosłupa dziecka. Ja swojej na pewno nie będę do tego wkładać ze względu na rehabilitacje i osłabione napięcie (dostaliśmy totalny zakaz od lekarza), ale pytam was bo macie zdrowe dzieciaki - czy wam lekarz tego nie mówił?? Bo nie wiem czy to dotyczy tylko dzieci z problemami czy ogólnie (zauważyłam że kilka z was już swoje maluchy do tego wkłada).
Ciekawi mnie to bo moja kuzynka mając całkowicie zdrowe dziecko od 7 miesiąca wkładała je do chodzika i efekt jest taki że teraz dziecko ma 14 miesięcy i jest totalnie niestabilne, nie potrafi samo się w pionie utrzymać i jest słabe. Lekarz powiedział jej, że to efekt zbyt wczesnego używania chodzików i że każde dziecko samo wie kiedy ma wstać i zrobić pierwsze kroki.

Czekam na wasze opinie w tej kwestii i zaznaczam że nikogo nie krytykuje w tym temacie.

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dobry wieczór.

Mam pytanie i od razu zaznaczam że do nikogo nie robię przytyku. Ale nie wiem czy wam się o uszy obiło że chodziki to najgorsza rzecz dla kręgosłupa dziecka. Ja swojej na pewno nie będę do tego wkładać ze względu na rehabilitacje i osłabione napięcie (dostaliśmy totalny zakaz od lekarza), ale pytam was bo macie zdrowe dzieciaki - czy wam lekarz tego nie mówił?? Bo nie wiem czy to dotyczy tylko dzieci z problemami czy ogólnie (zauważyłam że kilka z was już swoje maluchy do tego wkłada).
Ciekawi mnie to bo moja kuzynka mając całkowicie zdrowe dziecko od 7 miesiąca wkładała je do chodzika i efekt jest taki że teraz dziecko ma 14 miesięcy i jest totalnie niestabilne, nie potrafi samo się w pionie utrzymać i jest słabe. Lekarz powiedział jej, że to efekt zbyt wczesnego używania chodzików i że każde dziecko samo wie kiedy ma wstać i zrobić pierwsze kroki.

Czekam na wasze opinie w tej kwestii i zaznaczam że nikogo nie krytykuje w tym temacie.

🙂

Temat był już niejednokrotnie poruszany - zwłaszcza przeze mnie i dziewczyny wiedzą czym to grozi, ale tak wybrały więc trzeba uszanować decyzję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dobry wieczór.

Mam pytanie i od razu zaznaczam że do nikogo nie robię przytyku. Ale nie wiem czy wam się o uszy obiło że chodziki to najgorsza rzecz dla kręgosłupa dziecka. Ja swojej na pewno nie będę do tego wkładać ze względu na rehabilitacje i osłabione napięcie (dostaliśmy totalny zakaz od lekarza), ale pytam was bo macie zdrowe dzieciaki - czy wam lekarz tego nie mówił?? Bo nie wiem czy to dotyczy tylko dzieci z problemami czy ogólnie (zauważyłam że kilka z was już swoje maluchy do tego wkłada).
Ciekawi mnie to bo moja kuzynka mając całkowicie zdrowe dziecko od 7 miesiąca wkładała je do chodzika i efekt jest taki że teraz dziecko ma 14 miesięcy i jest totalnie niestabilne, nie potrafi samo się w pionie utrzymać i jest słabe. Lekarz powiedział jej, że to efekt zbyt wczesnego używania chodzików i że każde dziecko samo wie kiedy ma wstać i zrobić pierwsze kroki.

Czekam na wasze opinie w tej kwestii i zaznaczam że nikogo nie krytykuje w tym temacie.

🙂

Temat był już niejednokrotnie poruszany - zwłaszcza przeze mnie i dziewczyny wiedzą czym to grozi, ale tak wybrały więc trzeba uszanować decyzję 🙂


Aha, a to sorki bo ja nie wszystko nadrabiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...