Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej

przybylam z wiesciami

jestesmy juz po wizycie u neurologa

Laura ma tylko lekkie napiecie miesniowe

alez mi nerwy puscily, tak sie martwilam.....
kuzwa ciekawe czy jeszcze beda sie za nami ciagnac konsekwencje zjebanego porodu 😞(

poki co jest dobrze zaczniemy rehabilitacje powinno byc szybko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry
Natki nie ma i nie wiem kiedy to przeczyta ale kobito toż to nie WIOLA pisała teraz o problemach z Laurą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja wiem że cała sytuacja śmieszna nie jest ale teraz to się uśmiałam z tej "pomyłki " 😁
Luiza będzie dobrze i nic się już za WAMI ciągnęło ni e będzie




a ja tylko chciałam zaznaczyc ze byłam
mam mnóstwo roboty
P. nieprzytomny a młoda jeszcze śpi
ja pędzam do apteki bo już nie wytrzymam
miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Idę się brać za sprzątanie 🙂
Ja też się uśmiałam z pomyłki Niny 😁 Aż sprawdzałam czy przypadkiem Luiza nie ma na imię Wiola 😁
Anyway
Luiza - cieszę się że jest wszystko w porządku 🙂

Ewelina
- ja też słyszałam że dziecko wysadza się na nocnik jak zaczyna siedzieć samo - na tym etapie to dla malucha radocha - zwłaszcza jak nocnik gra, a potem już się wstydzi jak jest starsze i nie chce siadać.. Dlatego tak jak Nikola napisała - im wcześniej tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za życzenia 🙂

my po wizycie u lekarza ( i koszmarnej nocy z gorączką i pobudkami co 30 minut )
mamy skierowanie do szpitala na IP na zrobienie badań:
jest podejrzenie nałożenia dwóch infekcji: pokarmowej i moczowej.
A ta wysypka ( dzisiaj już nawet na głowie ) to wg lekarza osutka ( WTF? )


trzymajcie kciuki bo sama już nie wiem co gorsze: żeby to jednak była ospa czy te infekcje. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej O boziu Wituś zdrowiej ty dzieciaczku kochany 😘 😘 😘 😘 bo się ciocie tu martwią 😞
Luiza głowa do góry będzie dobrze.
A my staliśmy tylko mały jeszcze dosypia wstanie i pójdziemy na zakupy narazie mąż leci do warzywniaka po kapuchę- BĘDZIE BIGOS 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej widze ze znowu seson na choroby.... zdrowka witusiowi zycze. U nas tez nie ciekawie maly znowu ma katar taki mega, juz nie wiem jak mam z tym walczyc bo co sie pozbedziemy to mamy za chwile wszystko spowrotem.... mam pytanie ma ktos moze nawilzacz powietrza? daje to cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
hej widze ze znowu seson na choroby.... zdrowka witusiowi zycze. U nas tez nie ciekawie maly znowu ma katar taki mega, juz nie wiem jak mam z tym walczyc bo co sie pozbedziemy to mamy za chwile wszystko spowrotem.... mam pytanie ma ktos moze nawilzacz powietrza? daje to cos?

Nawilżacz to siedlisko bakterii podobno ale nie wiem, nie miałam.. My mamy w domu termometr który mierzy też wilgotność w mieszkaniu i na razie jest ok - jak wzrasta to wietrzymy mieszkanie i po problemie. Na katar Lence pomagały te krople Olbas Oil - dawałam 1 kropelkę na wacik do demakijażu i kładłam na ramie łóżeczka, dodatkowo nawilżanie solą morską, maść majerankowa i Pulmex baby - masaż opuszek palców zgodnie z ruchem wskazówek zegara, no i ze 2 razy wpuściłam jej Nasivin 0,01% - tylko 2 razy bo to wyczyn wsadzić jej cokolwiek do noska.. O to tyle co ja robiłam. Aha i jeszcze wietrzenie pomieszczeń, zwłaszcza tam gdzie śpi mały, no i chłodno do snu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, chyba na Niekłańską pojedziemy 🤢

oczywiście, dam znać.






Luiza: zapomnij o tym co było złe: raz dwa Ci Laurka pokaże jaka z niej silna dziewczynka i jaką ma wolę niezamartwiania Cię o swoje zdrowie 🙂
jakoś tak mądrze miało wyjść 😁 😁

u nas na katar też baaaardzo pomogły krople Olbas Oil ( Nikolina 😘 ) sól morska i ustna zasysarka glut zwana Fridą 😁


ok, lecę nas zbierać.
🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Magda, chyba na Niekłańską pojedziemy 🤢

oczywiście, dam znać.



mam nadzieje ze traficie na dobrą zmianę, bo ja nie chce pamiętać swoich wspomnień jak byłam z Nicią z niekłańskiej 😞
Trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
hej widze ze znowu seson na choroby.... zdrowka witusiowi zycze. U nas tez nie ciekawie maly znowu ma katar taki mega, juz nie wiem jak mam z tym walczyc bo co sie pozbedziemy to mamy za chwile wszystko spowrotem.... mam pytanie ma ktos moze nawilzacz powietrza? daje to cos?

Nawilżacz to siedlisko bakterii podobno ale nie wiem, nie miałam.. My mamy w domu termometr który mierzy też wilgotność w mieszkaniu i na razie jest ok - jak wzrasta to wietrzymy mieszkanie i po problemie. Na katar Lence pomagały te krople Olbas Oil - dawałam 1 kropelkę na wacik do demakijażu i kładłam na ramie łóżeczka, dodatkowo nawilżanie solą morską, maść majerankowa i Pulmex baby - masaż opuszek palców zgodnie z ruchem wskazówek zegara, no i ze 2 razy wpuściłam jej Nasivin 0,01% - tylko 2 razy bo to wyczyn wsadzić jej cokolwiek do noska.. O to tyle co ja robiłam. Aha i jeszcze wietrzenie pomieszczeń, zwłaszcza tam gdzie śpi mały, no i chłodno do snu 🙂

ja mam otrivin przepisanay od lekarza i stosuje sol marska. a co do nawilzenia to my niestety mamy strasznie male mieszkanie a w nim jest strasznie gorąco i sucho i juz wietrzenie i recznik na grzejniku i te grzejnikowe nawilzacze nie daja rady;/ i tak wlasnie sie zastanawialam nad nawilzaczem tez wiem ze podobno to siedlisko grzybow, ale jak sie nie dba. sa parowe podobno lepsze pod tym katem, ale do naszego mieszkania dac jeszcze cos co paruje to jestesmy ugotowani i tak sie wlasnie ciezko zastanawiam nad nawilzaczej jonizujacym....tylko nie mam sie kogo poroadzic o co kaman w nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Magda, chyba na Niekłańską pojedziemy 🤢

oczywiście, dam znać.






Luiza: zapomnij o tym co było złe: raz dwa Ci Laurka pokaże jaka z niej silna dziewczynka i jaką ma wolę niezamartwiania Cię o swoje zdrowie 🙂
jakoś tak mądrze miało wyjść 😁 😁

u nas na katar też baaaardzo pomogły krople Olbas Oil ( Nikolina 😘 ) sól morska i ustna zasysarka glut zwana Fridą 😁


ok, lecę nas zbierać.
🤢 🤢 🤢 🤢

ja generalnie codziennie stosuje nosfride tak przed snem zeby oczyscic nosek wraz ze sola fizjo albo morska sterimar, ale katar wraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Raczek. Co do Fridy to mi Ozimek zabronił używać ponieważ jak się ciągnie ustami to jest to niebezpieczne dla ucha malucha, robi się za duże i za gwałtowne ciśnienie w uchu - to jego słowa, kazał odciągać gluty Katarek'iem i do tego jest jakiś specjalny "odkurzacz" ze stabilizatorem, co do wilgotności - pamiętaj - im więcej nawilżysz tym gorzej 🙂 Jeśli byłaś kiedyś w "ciepłych krajach" to wiesz jak wtedy ciężko się oddycha. Ja myślę że właśnie macie za dużą wilgotność w mieszkaniu, stąd takie uczucie duszności. Może najpierw sprawdź jaką macie wilgotność a potem kup nawilżacz 🙂
My mamy coś takiego, są w różnych cenach, S. kupił jakiś za 70 zł w Leroy Merlin.. Są też tańsze 🙂

http://www.ceneo.pl/Stacje_pogody_i_mierniki_ozdobne;szukaj-stacja+meteorologiczna?se=XRCPR1KO9Yp_rzY6LEQrdj_H4ZjbMHZt&gclid=CMi4trrJwqwCFQUhtAodxjWkrA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):

Raczek. Co do Fridy to mi Ozimek zabronił używać ponieważ jak się ciągnie ustami to jest to niebezpieczne dla ucha malucha, robi się za duże i za gwałtowne ciśnienie w uchu - to jego słowa, kazał odciągać gluty Katarek'iem i do tego jest jakiś specjalny "odkurzacz" ze stabilizatorem, co do wilgotności - pamiętaj - im więcej nawilżysz tym gorzej 🙂 Jeśli byłaś kiedyś w "ciepłych krajach" to wiesz jak wtedy ciężko się oddycha. Ja myślę że właśnie macie za dużą wilgotność w mieszkaniu, stąd takie uczucie duszności. Może najpierw sprawdź jaką macie wilgotność a potem kup nawilżacz 🙂
My mamy coś takiego, są w różnych cenach, S. kupił jakiś za 70 zł w Leroy Merlin.. Są też tańsze 🙂

http://www.ceneo.pl/Stacje_pogody_i_mierniki_ozdobne;szukaj-stacja+meteorologiczna?se=XRCPR1KO9Yp_rzY6LEQrdj_H4ZjbMHZt&gclid=CMi4trrJwqwCFQUhtAodxjWkrA

wiem czytam wlasnie opinie na necie i ludzie pisza ze nawilzacze nie sprawdzaja sie gdy jest po cieple mieszkanie powyzej 21st , wiec nie bardzo wchodzi w gre ani jeden ani drugi 😞 a ja mam grzejniki na zero a jest za cieplo.
a co do nosfrydy to ja powaznie pierwsze slysze? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...