Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Najlepszego dla Tomaszka 😘
Justyna - swoją drogą mogłaby się odezwać co tam u nich.

Nosz cholera jasna no ! 🤢

Po cholerę wystawiają przedmiot w sklepie internetowym, jeżeli jest on niedostępny?
DOSŁOWNIE w ośmiu sklepach internetowych i nawet allegro ta sama historia..

🤢

Jeszcze gnojki po złożeniu zamówienia poinformowali mnie, że ta koszulka, którą zamówiłam różni się od tej na obrazku.. no KUR*A MAĆ ! Anulowałam to zamówienie i nawet potwierdzenia nie dostałam a gnoje na prośbę mojej anulacji nie odpisują na maile ani nie odbierają telefonu..

🤢 🤢 🤢


Natalia Wesołowska - Queen of the world?
Buahahah... przecież to zwykła szkapa, która z resztą nie potrafi się wypowiedzieć,
jak mówi to zalatuje taką wiejską dziouchą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
no my niestety wstałyśmy o 6.30 bo tatuś córunię obudził jak wyłaził do pracy
już zaliczyłyśmy wyjście do sklepu i nawet deszcz nas napotkał ale mamusia szybko wróciła się po folię i dale spacerowała z córunią w nieziemskiej zlewie
córunia sucha ale mamusia już NIE 😠 😠 😠
dziś jedziemy na wieś i za cholerę nie chce mi się tzn jechać tak ale to pakowanie i w ogóle wybieranie i jazda mini autem to już nie jest przyjemnie i P. miał z nami nie jechać a jednak KURWA jedzie 😠 😠 😠 😠
a właśnie SZYSZKA co chcesz od wiejskich dziewczyn???? 😮 🥴 🤨 ☺️
ja też "zalatuję" a czasem nawet robię to specjalnie i w dupie to mam 😁
chociaż u mnie na wsi i tak mówi się "ładnie" tj w miarę normalnie , ale są miejscowości gdzie na prawdę mhm , gdzie na prawdę grzeszy się MOWĄ 😁
a Łomżyka, Łomżankę rozpoznam zawsze 😁 😁 😁 😁 ( sory jeśłi któraś z tego regionu) ale wiecie o czym piszę 😉
mała łącznie na spacerze spała 10 minut to jest nadzieja że po deserku i mleku pośpi dłużej
a właśnie idem robić jabłko z gruchą narka
P.S. Ola zara będę miała questiona do Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej i wiem że już było o jedzeniu ale ja już nie wiem co mam jej gotować moja je ciągle to samo
buraki, ziemniaki, brokuły, brukselki, marchewka , pietruszka, cukinia,pomidor tj zawsze jakieś dwa z tego no i mięso
a może jeszcze coś mogę spróbować
tj to co wymieniłam to jest to co gotuję jej sama , bo czasem jeszcze dostaje coś ze słoika
i nie wiem co jeszcze mogę zrobić jej sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
Matylda, ja miałam na myśli takie typowe wieśniary, nie wieśniaczki 😜

e ta ja żem i jedno i drugie 😁
( ej jak się pisze żem/rzem ???)
dupa tego się chyba nie pisze tylko się mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Bry 🙂

Ola mam romansa do Ciebie 🙂 chodzi mi o pieniądze 🤪 🤪
Ale nie Twoje tylko moje 🙂
Orientujesz sie może Ile będę płacić za wyjęcie z bankomatu w innym państwie??

ja nie wiem
ale wiem ile się płaci jak się wypłaca z innego bankomatu CHAMY jedno no 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
odespałam nocke, bo mój książe znowu szalała i ok.5 wylądował juz w naszym łózku , skapitulowałam - nie chciało mi sie po raz 500 wstawac 🤨

dziewczyny czy wy tez cały czas pierzecie? bo ja to jestem w jakiejs matni juz, wstaje rano nastawiam pralke, zdjemuje wczorajsze, wyjmuje dzisiejsze, rozwieszam, nastawiam - normalnie nie ma dnia zeby prania nie było, czasem są i 2 a kosz na bielizne i tak pełny 😮 😮

Matylda ja mam to samo z jedzeniem, już nie wiem co mu gotować. ja jeszcze do twojej listy dodalabym kalafior, seler i por. I to by było na tyle. A na wigilie zamówiłam małemu u babci kubeczek barszczu niedoprawionego, co by sobie podjadł coś świątecznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikolina ja nie piorę 🥴
mam jedną pralkę małej na tydzień
i swojego +ręczniki ścierki pościel drugi tydzień
P. robi pranie w pracy
a na weekendzie tak co drugi robi pranie takich "brudów" Pawłowych z roboty wsiowej i wsio
a ja już serio bede małej od jutra blendować wszystko to co my jemy , łącznie z tymi wszystkimi przyprawami, kaszami, wieprzami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Bry 🙂

Ola mam romansa do Ciebie 🙂 chodzi mi o pieniądze 🤪 🤪
Ale nie Twoje tylko moje 🙂
Orientujesz sie może Ile będę płacić za wyjęcie z bankomatu w innym państwie??

http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/standardowe/przed-30/oplaty-i-prowizje/konto-30-oplaty-i-prowizje.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Marinka z tego co ja się orientuje to płaci się duuuuuuuuuuuuzo. Kiedyś sie nadziałam, ale to było dawno, tzn z 8 lat temu wiec moze sie pozmienialo cos 🤔

To już nie te czasy i zależy od tego w jakim banku masz konto i jakie 😜
Ja nie płacę nic na całym świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra laski ja spadam for good
jak już kiedyś pisałam od grudnia zmieniam swoje życie 😁 a to już prawie połowa grudnia 😁
odezwę się jak
Eunika
Tynka
Beata
Kmatus
Wiola
i jeszcze parę innych napiszą chociaż słowo
nie wspomnę o tym że wszystkie zaczęły olewać forum tak jak Aneta, Tyska,Raczek, Brechti, Klaudia,
no nie będę wymieniać bo musiałabym wszystkie wymienić
😉 😉 😉 😉 😉
nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez przyszłam napisac ze mnie tez teraz mało, b.mało bedzie bo mieszkanie bo inne sprawy a i tak tu dupa blada jest.
Tylko Ola trzyma to forum bo jest praktycznie cały czas. No i 5 innych dziewczyn codziennie cos małego napisze 🙂 A było Was ze 30 🙂
lecem będę czasem podglądać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ja tez przyszłam napisac ze mnie tez teraz mało, b.mało bedzie bo mieszkanie bo inne sprawy a i tak tu dupa blada jest.
Tylko Ola trzyma to forum bo jest praktycznie cały czas. No i 5 innych dziewczyn codziennie cos małego napisze 🙂 A było Was ze 30 🙂
lecem będę czasem podglądać 😉

😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...