Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
no i Lenka znów przeziębiona 🥴


biedactwo małe 😞

Doszła gorączka, albo może bardziej stan podgorączkowy, wypieki na policzkach, słaniała mi się na rękach, dostała Nurofen i śpi.. Ech biedna moja malutka, a w niedzielę mamy jechać do mojej mamy już na święta 500 km, mam nadzieję że trochę wydobrzeje do tego czasu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
no i Lenka znów przeziębiona 🥴


biedactwo małe 😞

Doszła gorączka, albo może bardziej stan podgorączkowy, wypieki na policzkach, słaniała mi się na rękach, dostała Nurofen i śpi.. Ech biedna moja malutka, a w niedzielę mamy jechać do mojej mamy już na święta 500 km, mam nadzieję że trochę wydobrzeje do tego czasu 🥴

bry

hm hm
a ja własnie wpadłam zapytać czy czwartek Ci pasuje, ale w tej sytuacji t chyba sobie dpuścimy co? choremu dziecku akurat wizyty i nowe gęby nie pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
no i Lenka znów przeziębiona 🥴


biedactwo małe 😞

Doszła gorączka, albo może bardziej stan podgorączkowy, wypieki na policzkach, słaniała mi się na rękach, dostała Nurofen i śpi.. Ech biedna moja malutka, a w niedzielę mamy jechać do mojej mamy już na święta 500 km, mam nadzieję że trochę wydobrzeje do tego czasu 🥴

bry

hm hm
a ja własnie wpadłam zapytać czy czwartek Ci pasuje, ale w tej sytuacji t chyba sobie dpuścimy co? choremu dziecku akurat wizyty i nowe gęby nie pomogą.

A jeszcze zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, może nie będzie źle 🙂 Będziemy w kontakcie 🙂 Dam znać w środę wieczorem ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratki dla Wojtusia 😘


ok, Ola, to czekam na znak.

( nie siedzę na forum bo nie mam mojego synka przy sobie i byłoby mi szalenie przykro gdybym czytała o Waszych dzieciach 🙂 )
a poza tym pochłonęły mnie robótki ręczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
ja tez chce swoje dziecie.. tzn swoje jak mialo 4 miechy i sie budzilo raz w nocy na jedzenie i byl spokoj 🥴 oo losie, no ile razy sie mozna budzic w nocy? i to jeszcze musze go tulic, lulac, w koncu wylądował u nas o wpół do 6 bo wymiekłam. w akcie wdzięczności za to, że moze sie potulic do mamusi wyrwał mi połowe włosów a spac nie spał i tak 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo

moj tez sie dzisiaj budzil milion razy 😞 cos mu spac nie dawalo bo plakal ;przez sen... myslalam ze oszaleje, spal z nami w lozku, jestesmy nie wyspani 😞
jeszcze jeczmien mi sie zrobil na oku i spuchla mi powieka, wygladam jak debil..jakby mnie maz bil 🙂 az wstyd wchodzic na dwor....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...