Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bryyyyy
wróciłam własnie z masta, 2h latałam jak kot z pęcherzem zeby pozalatwiac i pokupowac to co mi potrzeba. a i tak oczywiście zapomnialam zakupic produkty na Noworoczny obiad, wyleciało mi z głowy ze to wolne będzie
wkurzam się troche bo znowu nie mam żadnej sylwestrowej opcji, co prawda juz sie przyzwyczaiłam, przez ostatnie 6 lat byłam gdzieś AŻ 2 razy. niestety ani moi rodzice ani teściowie nie są w sylwestra zbyt dyspozycyjni z racji na wykonywane zawody - u moich inwentayzacje, u teściowej fryzjerka do późna no i znowu w tym roku dupa, a taką miałam ochote gdzieść iść 🤨 🤨 pozostaje mi biała sala na czwartym piętrze 😁 😁
i w ogóle mam jakiegoś nerwa na moich starych, głupie to może ale czuje że Szymek jest "zaniedbywany" przez dziadków. tzn moze nie zaniedbywany ale poświecaja mu o wiele mniej uwagi niz Julce jak była w jego wieku. Wiadomo, że to drugi wnuk i w ogóle ale jakos tak czuje że czegoś brakuje 🤨
Nina ☺️ ☺️ słuchaj zawsze możesz rozpocząć starania o następną córkę 🙂
Matylda a nie prościej czyścić historię w przeglądarce zamiast konto kasować ?? 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niolina problem się sam rozwiązał bo delikatnie poprosiłam P. zeby mi się na oczy w najbliższym czasie nie pokazywał - i posłuchał 🤪
może jutro podrzuci mi pieluchy i słoiczki i samochód- mam nadzieję tylko że na złość nie zabierze mi laptopa
a te wszystkie historie, hasła itp też staram się czyścić - ale jak w fbka, nk jest ciemny tak na moją pocztę i brzuszka to umiał wleźć
ależ jestem teraz optymistycznie nastawiona na NOWY ROK 🙂- nie będzie kłótni , nic nie będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Krzysiu wszystkiego najlepszego!!!!! To już 9 miesięcy, niesamowite! Jeszcze 3 i będzie roczek!
Matylda, cóż za życzenia 🙂 Tobie też wszystkiego najlepszego 😘 Zdrowia i kasy 😁

dzięki to najważniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se kurwa napisałam POSTA pożegnalnego a ciągle tu siedzę 😁
ale może mi wybaczyta 😉
modlę się tylko żeby mi nikt laptopa nie zabrał bo co ja wtedy pocznę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Matylda ty jesteś mistrzynią dramatu 😁 😁 😁

w dodatku zawsze z happy endem 😁

ba
marzę o szczęśliwym zakończeniu MARZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sru tu tu tu
tymczasem musze zakończyć jedną sprawę a za chuja nie wiem jak 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże dopiero wróciłam od 10 po urzędach latałam troszkę się na wkurwiałam -jebane panie w urzędzie( mam nadzieje ze nie obraziłam żadnej z was) ale księgowa u nas to taka sucz że mało jej za biurka nie wyciągnęłam dziś za fraki na szczęście bez jej pomocy i łaski udało mi się ominąć ją i załatwić sprawę wniosek złożyłam czekam na komisję 😉
A teraz usypiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.... Moja Adalka chora przeziębienie i wszyscy wkoło niej.... Masakra....

A w ogóle to znów zaczyna ,mnie wkurzać moja teściowa i te jej teksty: "A może ugotujesz jej zupki, a może piciu zrobimy żeby się nie odwodniła a może skarpeteczki jej załóż bo od nóg wszystko ciągnie." Dostaję szału od tego jej gadania...
Uffffff........Od razu mi lepiej....A jak Wam mija dzionek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
hej dziewczyny.... Moja Adalka chora przeziębienie i wszyscy wkoło niej.... Masakra....

A w ogóle to znów zaczyna ,mnie wkurzać moja teściowa i te jej teksty: "A może ugotujesz jej zupki, a może piciu zrobimy żeby się nie odwodniła a może skarpeteczki jej załóż bo od nóg wszystko ciągnie." Dostaję szału od tego jej gadania...
Uffffff........Od razu mi lepiej....A jak Wam mija dzionek??

u mnie zajebiście
a teściową się nie przejmuj ja mam swoją tak daleko że nawet ludzkie oko ( ani żaden wziernik) tam nie sięga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
U mnie też zajebiście, a do tego doszłam dziś do wniosku, że kocham swojego męża tak samo mocno jak 1 dnia albo mocniej ☺️

łojej
a ja wczoraj doszłam do zupełnie innego wniosku 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
U mnie też zajebiście, a do tego doszłam dziś do wniosku, że kocham swojego męża tak samo mocno jak 1 dnia albo mocniej ☺️

łojej
a ja wczoraj doszłam do zupełnie innego wniosku 😮


nie wiem czy Ci współczuć czy co? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
U mnie też zajebiście, a do tego doszłam dziś do wniosku, że kocham swojego męża tak samo mocno jak 1 dnia albo mocniej ☺️

łojej
a ja wczoraj doszłam do zupełnie innego wniosku 😮


nie wiem czy Ci współczuć czy co? 🤔

NIC
możesz mi pogratulować 😁
a właśnie czy obchodzi się tj czy swiętuje się np rocznicę zaręczyn czy tez oświadczyn ???? bo u mnie akurat jutro mija trzy lata od tego doniosłego momentu ( w sensie załosnego)
jakby nie było jest powód do napicia się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
U mnie też zajebiście, a do tego doszłam dziś do wniosku, że kocham swojego męża tak samo mocno jak 1 dnia albo mocniej ☺️

łojej
a ja wczoraj doszłam do zupełnie innego wniosku 😮


nie wiem czy Ci współczuć czy co? 🤔

NIC
możesz mi pogratulować 😁
a właśnie czy obchodzi się tj czy swiętuje się np rocznicę zaręczyn czy tez oświadczyn ???? bo u mnie akurat jutro mija trzy lata od tego doniosłego momentu ( w sensie załosnego)
jakby nie było jest powód do napicia się 😁

Żeby się napić nie potrzebna okazja jak dla mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
U mnie też zajebiście, a do tego doszłam dziś do wniosku, że kocham swojego męża tak samo mocno jak 1 dnia albo mocniej ☺️

łojej
a ja wczoraj doszłam do zupełnie innego wniosku 😮


nie wiem czy Ci współczuć czy co? 🤔

NIC
możesz mi pogratulować 😁
a właśnie czy obchodzi się tj czy swiętuje się np rocznicę zaręczyn czy tez oświadczyn ???? bo u mnie akurat jutro mija trzy lata od tego doniosłego momentu ( w sensie załosnego)
jakby nie było jest powód do napicia się 😁

Żeby się napić nie potrzebna okazja jak dla mnie 🙃

NO TO SIĘ NAPIJĘ 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecko coś mi zjadło z dywanu a ja nie wiem co 🥴
tam nic nie było- dziś posprzątane a ta se coś gliwała apotem się zakaszlała
a w ogóle to jak to u mnie bywa- nie mam co robić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
mój dorwał z 15minut temu pół kredki bambino, całe ręce czarne, buzia czarna - mam nadzieję, że nie zjadł 🥴

to że zjadł to nic- nic mu nie będzie
ważne żeby się nie zadławił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...