Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tyminka napisał(a):
Matylda robalu tu chodzi o to ze dziecku na ccycu robi często kupy moja nawet 6 razy dziennie ale jak nie robi długo to tez to jest naturalne o to w tym chodzi:P

wiem że o to chodziło tylko nie napisałam tego tak jak ty 😮
to poka zdjęcie tych cycków ocenimy ja też mogę pokazać


to dajecie te cycuchy czy nie 😉 tylko na priva zeby betony nieogladaly 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tynka u nas niema juz od dawna grudek maslanych mleka ale za to co mnie przeraza jst ZAWSZE nistrawiona marchewka , ktora w pieluszc wyglada identycznie w jakiej postaci jej dalam. jak papke lub sloiczek to kupa jasno pomaranczowa jak pomarancz-marchew a jak rozgnieciona widelcem to tez niestrawionyh milion kawalkow i szczempow marchwi 😞 i z niczym innym co je tak niem tylko z marchewka tazke obawiam sie ze ta marchewka tez ja uczula 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak już zaglądałam
to albo była zielona plama, albo zielony kit, albo marchewka w czystej postaci ( tak jak napisała Alice taka jaką podaje jaka się wydostaje) a ogólnie grudko się zdarzają ale nie wiem po czym 😮
a i jeszcze jagody też takie same jak dostała nawet z tymi mini ziarenkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
mój ostatnio robi po 4/5 kup dziennie.
Nina, moje cyce też wyglądają jak wyciągnięte wory. Płaskie, wiszące naleśniory ;/


wiesz moje nigdy nie były super jędrne na prawde z resztą jak całe ciało... ale teraz to jest "niedowiary"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
mój ostatnio robi po 4/5 kup dziennie.
Nina, moje cyce też wyglądają jak wyciągnięte wory. Płaskie, wiszące naleśniory ;/


wiesz moje nigdy nie były super jędrne na prawde z resztą jak całe ciało... ale teraz to jest "niedowiary"

he he no pokaż
ja może znajdę podbne na necie to wam pokażę ale i tak nie uwierzycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że żadna nie je obiadu
ja mam takie tylko troszkę dłuższe tj zwisają jeszcze niżej ☺️
http://plastyczna-chirurgia.pl/editor/image/stranky3_galerie/tn_zoom_obrazek_239.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ola wspolczucia jezeli takie masz 😁

ja zaraz tez znajde podobne to wstawie...
a te co Matylda wstawila to podobne mam ale wieksze , troszke jedrniejsze na szczescie. (oczywiscie mowie o stanie calkowitego oproznienia cyca a nie mega wielkich napelnien 😁 bo wtedy to nie jest miarodajne

ja to mam miejsce na cycki 😁 znaczy miernie na klacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry...

Nadrobiłam, więc się odnoszę 🙂

Jeśli chodzi o imiona dla chłopca to mnie się od ZAWSZE podobało Alan... a od czasu kiedy zaczęłam pracować w żłobku - jeszcze mi się podoba - Milo. Jest tutaj taki chłopiec i bardzo mi się podoba (ogólnie) , więc na pewno tak bym chciała nazwać syna.
achaaa - i jeszcze Aron mi się w miarę podoba 🙂
I Borysem nie pogardzę 🙂

Jeśli chodzi o zupy to u nas w żłobku do 10 miesiąca nie można gotować na żadnym mięsie... dopiero od 40 tyg życia.

Jeśli chodzi o Matyldę - rozumiem mimo wszystko 😉

a o piersiach...? - ja tam jestem zadowolona 🙂

I tyle

Acha - u Majki na szczęście to nie zapalenie ucha - zęby i do tego górne jedynki, więc szał ciał w domu 🙂

BtW - kiedy wiosna przyjdzie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas okazało się,że idą 4 górne naraz, z czego narazie 1 mu się wyrżnął cały
Madzia masz może jakieś "żłobkowe" metody jeśli chodzi o karmienie dziecka, tzn. Jak mojego karmię to muszę go zabawiać albo biegać za nim z łyżeczką bo nie usiedzi w miejscu, z krzesełka ucieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja skonczyłam prasowac sterte prania 🙂 jeszcze sprzatne kurze odkurze i umyje podłogi i bedzie git 🙂
wczoraj jak lezałam z Maja w łozku ona mi połozyła głowe na brzuchu, tak sie wtuliła w niego, watpie ze rozumie ze ma tam braciszka ale naprawde słodko to wygldało 🙂
co do cycków ja teraz znowu mam pelne wielke cyce a R nie moze sie nimi nacieszyc 😁
ja przestałam karmic( własciwie ze 3 miesiace darłam je scigaczem recznym) tuz przed slubem a po slubie zaszłam w ciaze wiec nie wiem do konca w jakim one sa stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Linka a jak samopoczucie ciazowe? 🙂
Ja mam cyce czesto pelne jak pamela anderson jak pol dnia ssak niechce mi ssac :P teraz wlasnie z takim siedze 😁 ale maz sie brzydzi a nie cieszy, niedosc ze 96 w ;lozku to do tego brzydzi sie piersi kiedy "psikaja" mlekiem...

jak narazie rewelacja byle tak do konca 🙂
u mnie jest na odwrót, ja ma dosc a on mołgby codzien i to pare razy ;p 😁
jakos nie ma ochoty ostatnio pewnie dlatego ze cały czas siedze w domu , niemaluje sie i mam mega odrosty od wesela, no coz musze wyjsc i zadbac troche o siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do cycuszkow to ja nie narzekam.
Juz nie karmie a powiem Wam , ze jestem Mega zadowolona. Nie wiem czemu ale po Anilce (karmilam do roku) miala super jedrne i pelne pirsi Ale teraz myslalam , ze bedzie kicha , bo rozmaiar mam D i wiecie co , jesem w szoku ale mam piekne cyce : pelne , jedrne i uwielbiam je. I co z tego, ze karmilam , jak i tak mam piekne. Wiem, ze u nas to rodzinne :0 Moja mama do tej pory ma super piersi i babcia tez miala 🙂 Cieszy mnie ten fakt.

Ale skromna jestem ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...