Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez lubie ziemniaki ale nie az tak jak mieso i surowki i szczerze to moze i bym jadla bez ziemniakow obiad tyko samo miesko i inne warzywa ale mnie niestac na takie rarytasy bo bym musiala zjesc wtedy nie 1 tylko 2 piersi z kurczaka i nie 1/4 a pol talerza surowki a to napewno duzo drozsze niz 3 ziemniaki. Chociaz niepowim mam w planie diete dukana wiec pewnie bede tak leciec na samych miesach i warzywach ale na razie musze sobie "zarobic" na ta diete bo tania nie jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
gizelda napisał(a):
zrobiłam sobie kawuchę
miałam porobić coś ważnego a mi się spać chce 😞

kawe na noc? 😮

nie działa na mnie
piję dla smaku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - jaja sobie robisz z tym że P. ziemniaków nie lubi? 😮
Ja nie znam osoby która by nie lubiła 🤔

mhm no nie wiem jak to napisać
gdyby był głodny to by wpierd.......... ale odkąd z nim jestem(czyli prawie 10 lat) to zjada minimalne ilości 😮 i ewentualnie u "kogoś" jak serwują na obiad bo jak twierdzi nie wypada nie zjadać
on w ogóle teraz mało je , przynajmniej przy mnie 🥴
ale za to zjada dużo chleba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi przyjdzie w niedzielę jeść "normalny" obiad. Chciałam zrobić bułki na parze z sosem grzybowym (poznańskie danie) ale S. chce schabowego w pieczarkach.. No cóż - jak sobie chce - dla mnie to mniej roboty, chciałam jego gościom dogodzić 🤨
No i nie wypada mi robić scen z odchudzaniem i też będę musiała schaba zjeść z ziemniakami i surówką 🤢
Aaa i znów mi każe rosół gotować 😁
Kurde jaka uczta, obiad z dwóch dań, ciasto miodowe, a jeszcze mówi: Rozmroź bigosu żeby jedzenia nie brakło 😁 A przyjdzie jego chrzestny z żoną i 17-to letnią córką - kto to zje? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A mi przyjdzie w niedzielę jeść "normalny" obiad. Chciałam zrobić bułki na parze z sosem grzybowym (poznańskie danie) ale S. chce schabowego w pieczarkach.. No cóż - jak sobie chce - dla mnie to mniej roboty, chciałam jego gościom dogodzić 🤨
No i nie wypada mi robić scen z odchudzaniem i też będę musiała schaba zjeść z ziemniakami i surówką 🤢
Aaa i znów mi każe rosół gotować 😁
Kurde jaka uczta, obiad z dwóch dań, ciasto miodowe, a jeszcze mówi: Rozmroź bigosu żeby jedzenia nie brakło 😁 A przyjdzie jego chrzestny z żoną i 17-to letnią córką - kto to zje? 😮


zje to pewnie corka z matka ktore pewnie tez dbaja o linie 😁
Albo maz liczy na to ze zostanie po gosciach i on bedzie mogl zjesc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A mi przyjdzie w niedzielę jeść "normalny" obiad. Chciałam zrobić bułki na parze z sosem grzybowym (poznańskie danie) ale S. chce schabowego w pieczarkach.. No cóż - jak sobie chce - dla mnie to mniej roboty, chciałam jego gościom dogodzić 🤨
No i nie wypada mi robić scen z odchudzaniem i też będę musiała schaba zjeść z ziemniakami i surówką 🤢
Aaa i znów mi każe rosół gotować 😁
Kurde jaka uczta, obiad z dwóch dań, ciasto miodowe, a jeszcze mówi: Rozmroź bigosu żeby jedzenia nie brakło 😁 A przyjdzie jego chrzestny z żoną i 17-to letnią córką - kto to zje? 😮

no nie wypada 😉
u mnie taki schaboszczak był w sobotę

a ja bym zjadła coś ciężkiego jakieś grillowane mięso z frytkami
ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A mi przyjdzie w niedzielę jeść "normalny" obiad. Chciałam zrobić bułki na parze z sosem grzybowym (poznańskie danie) ale S. chce schabowego w pieczarkach.. No cóż - jak sobie chce - dla mnie to mniej roboty, chciałam jego gościom dogodzić 🤨
No i nie wypada mi robić scen z odchudzaniem i też będę musiała schaba zjeść z ziemniakami i surówką 🤢
Aaa i znów mi każe rosół gotować 😁
Kurde jaka uczta, obiad z dwóch dań, ciasto miodowe, a jeszcze mówi: Rozmroź bigosu żeby jedzenia nie brakło 😁 A przyjdzie jego chrzestny z żoną i 17-to letnią córką - kto to zje? 😮


zje to pewnie corka z matka ktore pewnie tez dbaja o linie 😁
Albo maz liczy na to ze zostanie po gosciach i on bedzie mogl zjesc 😉

Nie, no nie sądzę, ani oni ani mój mąż aż takimi jadakami nie są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi by wystarczylo 2 danie i ciasto, bigosu i rosolu bym podziekowala , no chyba ze bym planowala siedzenie calutki dzien az do polnocy to pewnie bym zjadla wszystko 😜

A ostatnio pytalyscie na czym gotujecie zupy. I ze w kosciach cos szkodliwe (pierwsze slysze-ciekawe co-musze przeczytac-ostroznosci nigdy za wiele)
Ja gotuje zawsze z tego samego czyli z wielkiego uda kurczaka bez skory, ktore potem sobie zjadam, mezowi podsmazam albo rozdrabniam na kawalki i wrzucam do zupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie jak tak jem, tzn nie łączę i nie jem smażonego, słodyczy i jasnego pieczywa, cukru to wcale mi się nie chce słodkiego 😮 A za to jem co 3 h 5 posiłków, zamiast mięsa ryby i full warzyw i zaczęłam się regularnie załatwiać, nawet po 2-3 razy (od ilości warzyw), nie mam wzdęć ani gazów. Włosy przestały mi wypadać (nie wiem czy to nie zbieg okoliczności, ale od około tygodnia przy myciu i suszeniu wypada 1/5 tego co zazwyczaj) a do tego ważę już 51 kg..
Może jeszcze z 2 tygodnie się tak poodżywiam i przystopuję bo na wiór wyschnę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiecie jak tak jem, tzn nie łączę i nie jem smażonego, słodyczy i jasnego pieczywa, cukru to wcale mi się nie chce słodkiego 😮 A za to jem co 3 h 5 posiłków, zamiast mięsa ryby i full warzyw i zaczęłam się regularnie załatwiać, nawet po 2-3 razy (od ilości warzyw), nie mam wzdęć ani gazów. Włosy przestały mi wypadać (nie wiem czy to nie zbieg okoliczności, ale od około tygodnia przy myciu i suszeniu wypada 1/5 tego co zazwyczaj) a do tego ważę już 51 kg..
Może jeszcze z 2 tygodnie się tak poodżywiam i przystopuję bo na wiór wyschnę 😁


Ja tak jem od 3 lat tyle ze u mnie slaboscia sa soki owocowe i jogurty i tu jest minus bo to slodkie i dlatego pewnie nie chudne ale do kibelka to raz na 2 dni chodze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...