Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Marina - to jest link do strony kobiety która robi profesjonalne sesje fotograficzne dzieciom (i nie tylko) i poszukują 2,5 letniej dziewczynki z dużymi oczami do sesji, nic za to nie płacisz 🙂



oooooooooooo faktycznie dla Nas 🙂


http://beataosowska71.blogspot.com/2011/06/darmowa-sesja-zdjeciowa-warszawa.html

nie otwiera się? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
avatar nie miał być do tego forum ale się zagalopowałam i tu mam a jak się to usuwa ?????
żeby w ogóle zdjecia nie było bo nie mogę ☺️ ☺️ ☺️

Chyba się nie da...
A po jakich Ty jeszcze forach łazisz że takie awatary tam Ci są potrzebne? 😮
Strach się bać 🤔
No i suwaczka też tylko pogratulować 🤨
[/quote
no akurat na tamtym forum mają się mnie bać 😉 to w związku z moją karierą 😁
nie bo ściągnęłam dwa awatary na pulpit nie zmieniając ich nazw i nie patrząc który to który
to idem poszukać czegoś innego bo żadnej fotki nie mam
suwaczek zmieniłam bo nie mam zamiaru już przywoływać dziewczyn które i tak nie wrócą z wiadomo jakich powodów
a to był na tę chwilę najodpowiedniejszy cytat jaki znalazłam ☺️
idem szukać nowego avataru


zjadłam 11 gołąbków
któraś mnie pobije???? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Marina - to jest link do strony kobiety która robi profesjonalne sesje fotograficzne dzieciom (i nie tylko) i poszukują 2,5 letniej dziewczynki z dużymi oczami do sesji, nic za to nie płacisz 🙂



oooooooooooo faktycznie dla Nas 🙂


http://beataosowska71.blogspot.com/2011/06/darmowa-sesja-zdjeciowa-warszawa.html

nie otwiera się? 🤔


Ola, nie, poniewaz To opere maja i nie chce sie otworzyc duzo rzeczy... a wiesz zrozumialam , ze nie bardzo chca inna przegladarke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Marina - to jest link do strony kobiety która robi profesjonalne sesje fotograficzne dzieciom (i nie tylko) i poszukują 2,5 letniej dziewczynki z dużymi oczami do sesji, nic za to nie płacisz 🙂



oooooooooooo faktycznie dla Nas 🙂


http://beataosowska71.blogspot.com/2011/06/darmowa-sesja-zdjeciowa-warszawa.html

nie otwiera się? 🤔


Ola, nie, poniewaz To opere maja i nie chce sie otworzyc duzo rzeczy... a wiesz zrozumialam , ze nie bardzo chca inna przegladarke!

jasne, idę zobaczyć co z Lenką bo już 3h śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Doczytalam 🙂
Wiola jak bedziesz daj znac to Ci wstawie fotke jak moje dziecko spi dodam ze opisana przez Ciebie pozycja jest standardem u nas 😉

Matylda ten kawal o dzieciach to znam i wydaje mi sie ze ja robie tak jak przy drugim dziecku 😉 a jezeli chodzi o awatar to jest paskudny :P

Ola zdjecia ze strony sa sliczne ale szczerze ja nie lubie takich "sztucznych" podrasowanych itp. Lubie naturalne....

Marinka piosenka powiem ze ciekawa na swoj sposob-jakas taka inna 😉 pomijajac ze niewiem oczym spiewaja to muzyka ok.

A i niewiem ktora z Was mi podala linka o tych resztkach w stolcach dziecych ale dzieki.
Tylko mnie martwi to ze to tylko z marchewka i niczym innym sie tak dzieje i do tego zazwyczaj kiedy mala ma inne problem ze stolcami itp 🤢 niebawem bede u alergologa do zobaczymy co sie dowiemy bo pediatra mowi ze te kupy (widzial pelna smierdzaca pieluche) to sa kupy typowo alergiczne.

WSZYSTKIEGO NAJL;EPSZEGO I DUZOP ZDROWKA DLA NASZYCH DZISIEJSZYM MALYCH JUBILATOW 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
na prawdę nie rozumiecie suwaczka czy sie znowu zbijacie?????

Nikt się nie zbija, dla mnie on jest niezrozumiały tzn nie zgadzam się z treścią i tyle. Mi rodzice życia nie zatruwali, nie wiem jeszcze co z Lenki wyrośnie ale nie sądzę... 🙂

to pogratulować rodziców 😉
oj dobrze wiesz że to trochę przenośnia no
jak ma się te naście lat to się wydaję że właśnie rodzice zatruwają nam życie (chociaż ty pewnie nie dostarczyłaś im to tego powodu to rozumiem)
i to samo będzie z 99% naszych dzieci
chyba że wyrosną z nich nastolatki które do 35 roku życia będą siedziały na naszym garnuszku i z nosem w książkach, ale to chyba też byłoby zatruwanie życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jeju jaka piekna ta sesja z dzieciaczkami 🤪

gdzie???

tutaj:
http://beataosowska71.blogspot.com/2012/01/zdjecia-dziecizdjecia.html

dzięki ,
ale myślałam że chodzi o nasze tj WASZE dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
co racja to racja bo z tym kregoslupem to ja tez juz nie daje rady ,malej dzwigac, za duzo jak dla mnie zwlaszcza ze mialam zlamany 3 lata temu, no ale co kurcze mozna zrobic jak trzeba dziecko czasem przenosic, nosic itp 😞

Tak ja dziecko czasem z tych ciezszych jest tak jak moje to troche daje w kosc noszenie 🤢
ale dziwne bo mnie boli caly czas tam na dole jak to wkucie przy znieczuleniu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze w pracy 🤢
Matylda przepraszam że wczoraj nie napisałam, ale Liwia dostała takich strzelających, pienistych kup że nie wiedziałam co się dzieje, co 5 min zmiana pieluszki, już nie wiem czy to na zęby, czy coś innego 😮 😮 ma strasznie odparzoną pupę, bordową 🥴
Liwia nie ma na razie żadnych maści typowych na AZS, ma kilka placów suchych na ciele, podstawa to kąpiel w emolium, balneum lub oiliatum a później natłuszczanie skóry lipobase lub clobaze lub inne i zobaczymy co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
co racja to racja bo z tym kregoslupem to ja tez juz nie daje rady ,malej dzwigac, za duzo jak dla mnie zwlaszcza ze mialam zlamany 3 lata temu, no ale co kurcze mozna zrobic jak trzeba dziecko czasem przenosic, nosic itp 😞

Tak ja dziecko czasem z tych ciezszych jest tak jak moje to troche daje w kosc noszenie 🤢
ale dziwne bo mnie boli caly czas tam na dole jak to wkucie przy znieczuleniu 🥴


Ja rodzilam naturalnie wiec niewiem gdzie wklucie po znieczuleniu ☺️
Ale pewnie ledzwia bola bo to najslabsze punkty na kregoslupie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...