Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Alice urodzin nie będzie bo u nas się takiego czegoś nie świętuje
tj jak nie zapomnę (a pewnie nie bo na brzuszku mi przypomnicie) to pewnie my sobie jakoś poświętujemy
same albo mama z dołu przyjdzie
nie mam jakiejś bliższej ani dalszej rodziny a znajomych mamy tylko od "piwa" więc nie będę zapraszać kogokolwiek tylko dla kilku prezentów czy tortu
może jak LENA będzie starsza i bedzie miała jaieś koleżanki i będzie chciała to będziemy robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Moja mama dzwonila i mowi , ze od 2 dni ma problem z Jozkiem... Caly czas placze! I nie moze w ogole zasypiac. Drze sie!


Ojej 😞 Biedactwo 😞 Tęskni za mamą a nie wie że mama tęskni za nim jeszcze bardziej. A kiedy wracasz?


Wlasnie Wiola, nie wiem kiedy... w tym jest problem 😞
zalezyy od urzedasow.... Wkurwiona jestem. Chodze jak glupek i placze, nie moge przestac. Tak za nimi tesknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
widziałyście na fbku to coś z czerwonym nosem ?????

yhm 🙂

ale czad 😁 😁 😁 😁 😁 😁
oczywiście na poczatku jak zwykle nie załapałam o co chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
widziałyście na fbku to coś z czerwonym nosem ?????

yhm 🙂

ale czad 😁 😁 😁 😁 😁 😁
oczywiście na poczatku jak zwykle nie załapałam o co chodzi 😉


a ja nie wiem o co chodzi i o jakie zdjecie chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola jestes ? to bym Ci wstawila jak chcesz pozycje ze spania mojego brzdaca to sobie porownasz 🙂

Matylda u nas tez nikt niepamieta o naszych urodzinach tylko mama co najwyzej, czasem babcia i my z mezem sobie nawzajem , na ale te najbilzesz osoby to beda na urodzinkach. Zribie w domu, tort tez sama zrobie wiec mysle ze bedzie ok.

Marinka wiem ze to niepocieszy za bardzo w Twojej tesknocie ale pomysl ze to przejsciowe, ze niebawem wrocisz do domku a dzieciaczki Cie niebeda na krok odstepywac. A Twoje zamartwianie teraz niepomoze nikomu Tylko Tobie zaszkodzi. Zostawilas dzieci pod najlepsza zaufana osoba jaka znalas takze dadza sobie rade i Ty tez, jeszcze troche i wrocisz do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A ja doszłam przyczyny moich zawrotów głowy i mroczków - LEKI KTÓRE BIORĘ to powodują 😮 😮 😮


Właśnie Ola miałąm wcześniej pisać,że przecież Ty się dobrze odżywiasz mimo, diety i nie wydaje mi się żeby to przez dietę, chyba, że się głodzisz... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...