Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde ciasto spieprzyłam 😠 😠 😠
a takie dobre wyszło, i przełożyłam je nutella sliwkową i masą z kaszy mannej ale kurde nie wiem co mi sie uroiło i czekolade na polewe rozpuściłam zamiast w kąpieli wodnej to w rondelki z masłem i taka kicha z tej polewy, wściekła jestem 😠 😠 najgorzej ze polałam to ciasto i wiedziałam że coś nie tak jest a dopiero w trakcie sobie uświadomiłam - nerwa mam 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Oj Marina - ale bym zjadła tego czegoś? W Wawie baranów nie brakuje ale dania takiego nie widziałam 😁


😁 😁 😁

Rozumiem że w KZ baranów też pod dostatkiem? 😉


A jak!!!
Wejdz do urzedu , cale stado zobaczysz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
kurde ciasto spieprzyłam 😠 😠 😠
a takie dobre wyszło, i przełożyłam je nutella sliwkową i masą z kaszy mannej ale kurde nie wiem co mi sie uroiło i czekolade na polewe rozpuściłam zamiast w kąpieli wodnej to w rondelki z masłem i taka kicha z tej polewy, wściekła jestem 😠 😠 najgorzej ze polałam to ciasto i wiedziałam że coś nie tak jest a dopiero w trakcie sobie uświadomiłam - nerwa mam 😠 😠

Ja na polewę też mam przepis z masłem ale jeszcze nie robiłam, teraz mnie wystraszyłaś 😮

0.5 tabliczki gorzkiej czekolady
2 łyżki cukru pudru
2 łyżki mleka
ćwiartka kostki masła 20 dkg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.

Majka chora , w zwiazku z tym jestem na zwolnieniu i jutro idziemy do lekarza,

co do roczku - ja oczywiscie robie! no i koniecznie czekam na LOSOWANIE! w czasie urodzin - nie wiem czy wiecie o co chodzi... to co sie kladzie pare roznych przedmiotow i patrzy sie co dziecko pierwsze wezmie w reke, z tym bedzie zwiazany jej/jego zawod... u mnie w rodzinie sie u wszystkich sprawdzilo! Dlatego czekam na to z niecierpliwoscia 🙂 No i ja na swoich pierwszych ur wylosowalam dlugopis - i tu by sie zgadzalo - nauczyciel.

a chrzciny robie w swieta wielkanoce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola nie wiem ja robiłam 100g czekolady mlecznej. 100g gorzkiej i pół kostki masła do tego. Ale ja wiem że tu chodzi o to zeby to rozpuścic w kapieli wodnej bo juz kiedys robiłam ją i wyszła zajebista, a dzisiaj jakieś zaćmienie miałam chyba na umyśle, że to w rondelku rozpuscilam 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ola nie wiem ja robiłam 100g czekolady mlecznej. 100g gorzkiej i pół kostki masła do tego. Ale ja wiem że tu chodzi o to zeby to rozpuścic w kapieli wodnej bo juz kiedys robiłam ją i wyszła zajebista, a dzisiaj jakieś zaćmienie miałam chyba na umyśle, że to w rondelku rozpuscilam 😠 😠

W tym moim przepisie każą wszystko zagotować 🤔 Kurde to teraz się boję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂 🙂

nie bylo mnie kilka dni 🙂 ☺️ ☺️ ☺️

Slub, przyjecie baaardzo udane 🙂 wszyscy bawilismy sie swietnie,

Moi rodzicie wrocili dzisiaj do Polski, u mnie cisza, Neliczka nawet jakas taka spokojna dzisiaj byla a gdy zobaczyla mojego tate na skejpie, to zaczela wolac: dziadza dziadza.....


a co u was?? mam nadzieje, ze wszystko w porzadku, nikt nie choruje, zadnych upadkow z sanek ani poslizgniec nie bylo 🙂 bo slyszlaam, ze w Polsce piekna zima 🙂

dzisiaj nie nadrabiam, moze jutro najdzie mnie nastroj, troszke mi smutno, ze rodzice i Olga wyjechali, siedzimy z mezulkiem i ogladamy wiec zdjecia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice - a wiesz z czego wytwarza się czerwony barwnik dodawany do owocowych jogurtów? Odkąd mój S. się dowiedział to już tych \"czerwonych\" tj truskawkowych, malinowych itp nie tknie
Więc jak zobaczysz w składzie barwnik zwany koszenilą tudzież karminą lub kwasem karminowym E-120 to miej pewność że zjadasz robaczki 😁

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_karminowy

http://www.kuchnia-kuchnia.pl/pl22/teksty1038/koszenila_czy_jesz_owady

sorki, ze tak do tylu ale nadrbiam 🙂 ja myslalam ze o tym wszyscy wiedza 🙂 w galaretkach jest tez czerwien koszelinowa 🙂 ja zostalam uswiadomiona juz dawno zreszta moj maz jest technologiem chemicznym to by wam wiecej smaczkow poopowiadal np do czego to sie nie daje krzem(piasek) chemia spozywcza to wielka dziedzina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...