Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
brechti napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzięki dziewczyny 🙂
Jeżeli w ciągu kilku dni nie wyjdę do ludzi, w sensie na jakieś piwo, to oszaleję! A w weekend mam egzaminy więc nic z tego nie wyjdzie ;/

Klaudia, wiem o czym piszesz 🤔 Chyba dzisiaj się sama nabzdryngolę, bo nie ma opcji na wyjście...
Co za los...

sama to ja piję (jak to brzmi 😁), ale chcę się nabdryngolić z kimś i nie musieć się rano młodym zajmować! Bo to jest najgorsze ;D jakiś czas temu 'strułam się' gruszkówką i musiałam rodziców na następnym dzień ściągać do mnie, bo palcem ruszyć nie byłam w stanie.

ja nie mam problemów z zajmowaniem się małą PO 😉
a zdarza sie że piję dużo
ja na pełnych obrotach mogę wytrzymać tak do 5 dni niespania i kacowania a potem jednak muszę się wyspać i zresetować ale to jak już P. jest
po jakiś większych % i jak już moje zmęczenie sięga zenitu to normalnie wstaję rano idę z psem , robię te wszystkie podstawowe czynności , wracam idę spać , wstaję wybijam jakieś 2 tigery i jestem jak nowo narodzona - to tak średnio raz, dwa w mcu 😉

ja za młodu tak mogłam, teraz już niet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

klaudia a co teraz się zestarzałaś ???????
ja też za "kawalerki" inaczej to wszystko odczuwałam , teraz w sumie podobnie oprócz tego że piję rzadziej i tylko piwo ale za to w jakich ilościach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to picie,piciem ale marzy mi sie taka bezstresowa impreza gdzie będę tylko ja i gówniarze ze średnią wieku 18 ☺️ ostatnio na takiej byłam i mimo że byłam krótko to byłam obtańcowana że do tej pory mam "strupa" na nodze od buta
niestety byłam z takimi poje........ że najpierw truli cały dzien a potem po 20 minutach powrót
całe szczęście że zebranie całej ekipy zajęło im 3 h więc korzystałam 😁
ale teraz już nigdy tak nie będzie z wielu powodów
po pierwsze bo nie ma T. bo drugie bo.................... po trzecie bo..........................
a w ogóle jak się pojawiłam na tej potupance to chyba z 10 osób mi powiedziało że jestem "ostatnią osobą której by się tu spodziewali"
miło jest czasem kogoś zaskoczyć he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

kurwa mać w całej łodzi sie nie da dorwac kardiologa dzieciecego z nfzu !!! no szlag by to trafil od rana wydzwaniam i jak juz jest gdzies to nie odbieraja telefou !! 😠 😠 😠

ja tez mam chęć do nabzdryngolenia się, dzisiaj ide do koleżanki na bro ale to tak na spokojnie bo ona tez dizecko ma i w domu wiec same wiecie 😉
a w ogóle rano sie do mnie odezwał kolega, który od 2 i pół roku jest w więzieniu (zabił faceta samochodem - po pijaku) i teraz na przepustki wychodzi czasem. aż mi się gęba uśmiala jak z nim pogadałam, bo tyle wspomnień we mnie odżyło z "młodości'. i jutro wpaść ma ze swoją bejbe (moją eks-przyjaciółką). no ciekawe, ciekawe co z tego wyniknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
nikolina z kim?? jak ?? gdzie??? po co?????
ja u ortopedy jeszcze nie byłam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

z młodym do kardiologa na echo serca musze isc. bo jak byl w szpitalu przy okazji zapalenia pluc stwierdzili ze ma 2 dziurki w serduszku. prawdopodobnie pozostalosci z zycia plodowego, nie zrosło się, no i mamy to skontrolowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
jestem, powiedzmy

bo chciałam zapytać czy LENKA już chodzi ????? ☺️ czy sama czy za ręce???
bo jakiś czas temu pisałaś że wstaje już wszędzie


Yhm - jutro nawet do szkoły idzie - SAMA!!!

😁 😁 😁

świnia jesteś i tyle o
możesz ją nawet do posłać....... gówno mnie to obchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
jestem, powiedzmy

bo chciałam zapytać czy LENKA już chodzi ????? ☺️ czy sama czy za ręce???
bo jakiś czas temu pisałaś że wstaje już wszędzie


Yhm - jutro nawet do szkoły idzie - SAMA!!!

😁 😁 😁

świnia jesteś i tyle o
możesz ją nawet do posłać....... gówno mnie to obchodzi

no comment
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ola ja mam ten
http://www.sklep.dax.com.pl/produkt/5900525093028-krem-ochronny-na-kazda-pogode-spf-6-z-oliwa-z-oliw/
i jestem zadowolona, Gabryś nic po nim nie ma

Dzięki, ja kupię zwykły najzwyklejszy Sopelek, już wcześniej kazałam S. żeby go kupił to się porządził i wziął NIVEA 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...