Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Vanessa i Józek najlepszego bejbiczki śliczne 😘
Kama, no co za pieprzona bakteria! Mam ogromną nadzieję, że wyniki będą dobre!
Ola, mam właśnie takiego konika! 😁

Mojemu dziecku coś się porobiło 😮 Cały czas chce do mnie na ręce, nie chce zasypiać. Tylko jak go ukołyszę. Jakiś koszmar. Wysrać się nawet nie mogę! U taty też nie chce być. Wtula się we mnie i koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja padam dzisiaj, zrobiłam dzisiaj trochę tj.:

- upiekłam ciasto na miodzie - wyszło naprawdę fajnie i dobrze smakuje 🙂
- usmażyłam pieczarki do schabowych na jutro
- rozbiłam już schabowe
- ugotowałam rosół (też na jutro)
- ugotowałam buraki (już nie miałam siły zetrzeć 😁 )
- sprzątnęłam chałupę

i wysłałam S. na spacer z dzieckiem 😁 - jego drugi w życiu zresztą sam na sam z dzieckiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLA - na razie się ładuje.

Ale wiecie co? Ostatnio posyłałam wam linka do filmu z kąpieli na prv. A ta pinda i tak go skomentowała. Zastanawiam się jak ona na niego trafiła, czy któraś z nas jest kablem czy w jakiś inny sposób. Na wszelki wypadek pokasowałam stare filmy i zaostrzyłam politykę prywatności chociaż nie wiem czy mi to coś da 🤨

Ani mnie ziębią ani grzeją jej komentarze ale z drugiej strony po co mi ma dziecko nago oglądać.

A ta Justo Ola to była ta od tego twojego ananasa 😁 😁 😁 😁


Biedny Kacperek - teraz dopiero doczytałam 🤨 Będziemy trzymać kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
OLA - na razie się ładuje.

Ale wiecie co? Ostatnio posyłałam wam linka do filmu z kąpieli na prv. A ta pinda i tak go skomentowała. Zastanawiam się jak ona na niego trafiła, czy któraś z nas jest kablem czy w jakiś inny sposób. Na wszelki wypadek pokasowałam stare filmy i zaostrzyłam politykę prywatności chociaż nie wiem czy mi to coś da 🤨

Ani mnie ziębią ani grzeją jej komentarze ale z drugiej strony po co mi ma dziecko nago oglądać.

A ta Justo Ola to była ta od tego twojego ananasa 😁 😁 😁 😁


Biedny Kacperek - teraz dopiero doczytałam 🤨 Będziemy trzymać kciuki.

Ta, jak Piotr podał stronę to mnie oświeciło 😉
A jak ładujesz film to po oglądnięciu zmień na prywatny, ja zawsze zmieniam status na film prywatny i już nikt nie ogląda po czasie no i blokuję od razu (zanim wrzucę dla Was) możliwość oceny i komentarzy. Niby mam to gdzieś ale jednak matkę serce zawsze boli kiedy ktoś piszę źle o jej dziecku więc i Tobie radzę to samo kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola niekoniecznie problem jest w naszych osobach albowiem mi tez przeslalas ten filmik a pamietasz ze inne tez opisywalam Ci ze widzialam z kapieli z basenu ktore mialas itp. Wystarczy ze RAZ beton byl na Twoim koncie filmikow i jak juz zna nika luba raz dysponowala linkiem prywatnych fiilmow to moze sobie teraz ogladac WAsze filmiki niestety 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale mi się podoba to określenie BETON 😁
Ola, mnie coś ostatnio do konia nie ciągnie 😁

Beton? Nie słyszała nigdy? 😁 Ja często tak gadam i dlatego tamtą pindę tak nazwałam 😜

no wlasnie to ktoras z Was wymyslila a ja tak tez mowie zeby wiedziec o kogo chodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale mi się podoba to określenie BETON 😁
Ola, mnie coś ostatnio do konia nie ciągnie 😁

Beton? Nie słyszała nigdy? 😁 Ja często tak gadam i dlatego tamtą pindę tak nazwałam 😜

no wlasnie to ktoras z Was wymyslila a ja tak tez mowie zeby wiedziec o kogo chodzi 😮

No ja tak napisałam o tamtej cipie co się podpisała Iga Pluton i tak mi się to skojarzyło.. Bo przecież tylko beton może takie rzeczy robić, normalny człowiek się tak nie zachowuje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale mi się podoba to określenie BETON 😁
Ola, mnie coś ostatnio do konia nie ciągnie 😁

Beton? Nie słyszała nigdy? 😁 Ja często tak gadam i dlatego tamtą pindę tak nazwałam 😜

no wlasnie to ktoras z Was wymyslila a ja tak tez mowie zeby wiedziec o kogo chodzi 😮

No ja tak napisałam o tamtej cipie co się podpisała Iga Pluton i tak mi się to skojarzyło.. Bo przecież tylko beton może takie rzeczy robić, normalny człowiek się tak nie zachowuje 🥴

No to mamy dla nie nowa ksywke 😁 beton!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale mi się podoba to określenie BETON 😁
Ola, mnie coś ostatnio do konia nie ciągnie 😁

Beton? Nie słyszała nigdy? 😁 Ja często tak gadam i dlatego tamtą pindę tak nazwałam 😜

no wlasnie to ktoras z Was wymyslila a ja tak tez mowie zeby wiedziec o kogo chodzi 😮

No ja tak napisałam o tamtej cipie co się podpisała Iga Pluton i tak mi się to skojarzyło.. Bo przecież tylko beton może takie rzeczy robić, normalny człowiek się tak nie zachowuje 🥴

No to mamy dla nie nowa ksywke 😁 beton!!

No już ją od tamtej pory ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przychodzi facet do sklepu i pyta się:
- Macie jakieś bardzo trudne puzzle?
- Mamy. Może być pustynia 500 części?
- Nie!! To na pięć minut. Może coś cięższego!!
- No, a np. ocean 1500 części?
- Łee. 10 minut!
- No to najtrudniejszy zestaw - niebo nocą, 2500 części!!
- Niee!!! Nie macie naprawdę nic trudniejszego Może być trójwymiar...
- Niech pan idzie do piekarni po bułkę tartą i poskłada sobie z niej rogalik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,

ja po lodowisku super, żadnej wywrotki i całkiem dobrze mi szło 😉 za to Maks zrobił kilka piruetów, ale wygrał jeszcze 2 dwuosobowe wejściówki, więc za tydzień idziemy znowu 🙂

Ola też zrobiłam miodownik, ale niedawno skończyłam, więc jeszcze czekam żeby zastygło, wydaje mi się że masa za rzadka mi wyszła

Jeśli chodzi o filmik to ja wybieram niepubliczny i wtedy z tego co sprawdzałam nie widać innych filmików, które ma się na profilu i też wszystko mam poblokowane.

Wiola jakbyś mogła to prześlij mi też link, bo ja nie widziałam Laury filmiku żadnego a ma takie piękne zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...