Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
w piatek sie widzialam z kolezanka ktorwa opowiadala mi o facecie swojej kuzynki... co za koles 😠 😠
jak ich syn mial tak 4-5 miesiecy i przyszli goscie to go wyprowadzil z wózkiem do łazienki jak płakał z tekstem"mój syn nie bedzie płakał jak jakiś gej" 😠 😠 nosz kurwa mac az sie zagotowało we mnie 🤢 🤢
BTW - warszawski lanser, na szczesce sie z nim rozstała 🤢

ja pierdole, brać i lać takiego ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
niksssa napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
w końcu!
Kacprowi przebiła się dolna, lewa (chyba) jedynka 😁 taki paseczek ostry. Czy to już ząb? 😁


jealous 😮 - ja tez chce !! 😉

Twój bąbel jest miesiąc młodszy, to ma jeszcze czas 😁


sranie w banie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Krzysia 😘
ja wychodzę prawie codziennie z Wojtusiem, nigdy mi jeszcze nie zmarzł, a było ok. -10 stopni na pewno 🙂 w Elblągu dzisiaj o 8 rano było -15 🤪 ja kolejny weekend bylam w szkole, egzaminy miałam, na razie 2 do przodu jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - jak Maja zaklimatyzowała się w nowym pokoju? BYś jakieś fotki pokazała - obiecałaś 😁

Ola - ja miesszkałam na 2 piętrze bez windy i codziennie schodziłam z wózkiem cholernie ciężkim Maxi Cosi i z Nikolą w środku - wprawiłam się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Marta - jak Maja zaklimatyzowała się w nowym pokoju? BYś jakieś fotki pokazała - obiecałaś 😁

Ola - ja miesszkałam na 2 piętrze bez windy i codziennie schodziłam z wózkiem cholernie ciężkim Maxi Cosi i z Nikolą w środku - wprawiłam się 😉

Ja mam dyskopatię i dźwigać nie będę ooo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marta - jak Maja zaklimatyzowała się w nowym pokoju? BYś jakieś fotki pokazała - obiecałaś 😁

Ola - ja miesszkałam na 2 piętrze bez windy i codziennie schodziłam z wózkiem cholernie ciężkim Maxi Cosi i z Nikolą w środku - wprawiłam się 😉

Ja mam dyskopatię i dźwigać nie będę ooo 🤢


Ola ja też i wypadnięty dysk 🙂
ale musiałam bo tak to Nikola nie widziała by świata 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj cudownie jest mieszkać samemu, co dziwne czuję się wolna 😁
Maja zaklimatyzowałą się bezproblemowo, ciągle zwiedza wszystkie kąty na czworaka. Wszystko jest dla niej ciekawe, a przede wszystkim uwielbia swoją lampę w pokoju, tj. taki miś lecący w balonie. Czekamy jeszcze na nową lodówkę i sofę, za jakiś czas wykończymy mieszkanie do końca, tj. dywan do salonu, dodatki do rudych zasłon, obraz na ścianę.
Nie pokażę Wam pokoju małej na razie, bo nie jest skończony, tzn. nie ma namalowanej żyrafy i nie ma obrazków, na razie są gołe ściany. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marta - jak Maja zaklimatyzowała się w nowym pokoju? BYś jakieś fotki pokazała - obiecałaś 😁

Ola - ja miesszkałam na 2 piętrze bez windy i codziennie schodziłam z wózkiem cholernie ciężkim Maxi Cosi i z Nikolą w środku - wprawiłam się 😉

Ja mam dyskopatię i dźwigać nie będę ooo 🤢


Ola ja też i wypadnięty dysk 🙂
ale musiałam bo tak to Nikola nie widziała by świata 😉


Niestety ale takie zycie. ma sie bobasa to trzerba go dzwigac 😞 Przykre to ze duzo miejsc jest niedostosowanych do inwalidow i wozkow dla dzieci, ze niema podjazdow, wind , czesto sa za waskie ramki w marketach co mnie trafia orazi inne niedogodnosci.
A co do dziwgania to ja tez musze dzwigac ale na szczescie tylko pol pietra zeby zejsc do przedsionka na polpietrze z wozkiem.
A lekko mi niejest bo niedosc ze jestm huherko co cala ciaze przelazalam wiec pewnie juz mi miesnia zanikly :P to do tego co najwazniejsze mialam 3 lata temu zlamany kregoslup i do tego jeszcze pekniety dysk takze masakra.... co miesiac jestm u ortopedy kregarza ktory mi nastawia wypadajace dyski ale to niestty od dzwigania dziecka i innych tam wraca i bardzo boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
Oj cudownie jest mieszkać samemu, co dziwne czuję się wolna 😁
Maja zaklimatyzowałą się bezproblemowo, ciągle zwiedza wszystkie kąty na czworaka. Wszystko jest dla niej ciekawe, a przede wszystkim uwielbia swoją lampę w pokoju, tj. taki miś lecący w balonie. Czekamy jeszcze na nową lodówkę i sofę, za jakiś czas wykończymy mieszkanie do końca, tj. dywan do salonu, dodatki do rudych zasłon, obraz na ścianę.
Nie pokażę Wam pokoju małej na razie, bo nie jest skończony, tzn. nie ma namalowanej żyrafy i nie ma obrazków, na razie są gołe ściany. 😉


ja tez urządzam pokój Nitki, ściany są już pomalowane - kupiłam fototapetę i naklejki kwiatki, nie moge sie doczekac kiedy go urządze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...