Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
co racja to racja bo z tym kregoslupem to ja tez juz nie daje rady ,malej dzwigac, za duzo jak dla mnie zwlaszcza ze mialam zlamany 3 lata temu, no ale co kurcze mozna zrobic jak trzeba dziecko czasem przenosic, nosic itp 😞

Tak ja dziecko czasem z tych ciezszych jest tak jak moje to troche daje w kosc noszenie 🤢
ale dziwne bo mnie boli caly czas tam na dole jak to wkucie przy znieczuleniu 🥴


Ja rodzilam naturalnie wiec niewiem gdzie wklucie po znieczuleniu ☺️
Ale pewnie ledzwia bola bo to najslabsze punkty na kregoslupie 😞

ja tez rodzilam naturalnie ale ze znieczuleniem bo nie moglam jakos rozwarcia dostac takiego jak trzeba 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Andzia ja moglam pomazyc o znieczuleniu 😞

Myslalyscie juz nad tym jak urzadzicie i kogo zaprosicie na 1sze urodzinki maluchow?


Ja dostalam po 18 godzinach rodzenia znieczulenie a po 22 godzinach dziecie wyszlo na swiat 😮 🤢
A co do tego znieczulenia to bylam wrecz zmuszona je wziasc bo rozwarcia nie bylo 🥴
ale jak wspominam ten porod to mam ciarki na ciele 😁

A co do urodzinek malego to juz myslalam i zaprosze tylko najblizsza rodzine i chrzestnych malego zreszta mi tak przypadlo ze roczek malego i swieta zaraz Wielkanocne 😮 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja ma dzien po Twoich urodziny 😁 wiec moze zrobimy razem 😜

Ja rodzilam w sumie 11h w tym parte 40min
i tez mam mega ciarki, chyba jak kazda ktora rodzila 😉

u nas bedzie bynajmniej planuje chociaz niechce ale musze to tesciowa (tesc pewnie bedzie na pracy wyjazdowej wiec nie bedzie go), moi rodzice, i matka chrzestna, moze uda sie moja babcie tez zaprosic chociaz ostatnio jakos zdziczala babcie wiec niewim czy bedzie chciec 😞 wiec jak dobrze pojdzie to bedzie lacznie z mieszkajacym u nas bratem to7 osob i główna persona 8ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Alice-zrobmy razem masz racje 😁 😁 😁 plus moich 14 osob 🙂 w sumie to jeszcze tak sie nie wglebialam w szczegoly tych urodzinek chodz juz pora by byla cos myslec 😉
kurcze ale tak jakos trafilo akurat swieta zawsze byly blizej moich urodzin tak pod koniec kwietnia 🙂

ejjjjjjjj jua tez jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Alice-zrobmy razem masz racje 😁 😁 😁 plus moich 14 osob 🙂 w sumie to jeszcze tak sie nie wglebialam w szczegoly tych urodzinek chodz juz pora by byla cos myslec 😉
kurcze ale tak jakos trafilo akurat swieta zawsze byly blizej moich urodzin tak pod koniec kwietnia 🙂

ejjjjjjjj jua tez jestem 😁

widze widze moja droga hehe tak wiec juz robimy spis co trzeba jak trzeba i gdzie trzeba 🙂
lista gosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Andzia maly super 🙂
Slyszalam zeby stymulowac dziecko do raczkowania jak najdluzej.
Ale moja wolala raczej ominac ten etap. owszem raczkuje jak juz jej zalezy zeby szybko gdzies doleciec ale tak to woli lazic 😞

dziekuje ☺️
moj maly dopiero teraz zaczal od niedawna raczkowac bardziej woli zeby go prowadzac za raczki bardziej mu sie to podoba 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kasia za odp.
Alice chudzinka ma się dobrze wcina wszystko i to w dużych ilościach śpi dużo w dzień i w nocy ( oprócz wczorajszej nocy :blink) także chwilowo jest OK aż do następnej niespodzianki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...