Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):

Ktoś tu nie był prekonany do bucikow z Bartka-dlaczego???



chyba Anielka 😁
Ja słyszałam dużo pozytywów o tych butkach, i ja biorę je pod uwagę albo elephanten. Pierwsze buty są bardzo ważne - moim zdaniem.


Magda, ja nie neguje, że pierwsze buty powinny być ważne. A poza tym ja uważam , że każdy nastepny but powinien byc dobry.(jak to mój mąz mówi, że lepiej wydac na dobry but, niz potem do ortopedy cghodzić)

No w sumie tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do Gucia, to mi sie nie podobaja wizualnie w ogóle a dobry but moża kupic tez ładny 🙂

A jeszcze dobry but to superfit, naprawde polecam 🙂

Dagi , widzę, ze terz clarks kupujesz. Anielka miała w te wakacje sandałki i gówno było 😞 inne clarksy miała i to był strzał w 10. Nie wiem pod czego to zalezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w uk ne ma bartka ani elephanten a nie chcialabym kupowac jej butow tak na odleglosc, mysle ze powinny byc mierzone, a jedynie Clarks znam do tej pory i wiem ze sa dobre jakosciowo wiec poki co pewnie tam wybiore sie kupic pierwsze butki dla neli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪

jakie fajowe te butki ☺️

http://www.spartoo.pl/Chicco-GIAIRA-x107074.php


ha ha Ola mielismy właśnie cos podobnego tylko pięta niższa i motylki zielone były właśnie chicco i one kosztowały 225 zł

Te są w promocji ale został tylko rozmiar 18 i 20 więc myślę że byłyby za małe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Moja Pola ma kurteczke i spodenki na szelkach ocieplane na 92 🤪
Marinka-wlasnie mialam pisac,kiedy ona urosła 😁 Masakra Ale słodka dalej czy to mała czy duza 😘
Wiecie co mi sie jakos rozówe butynie podobaja nie wiem czemu 🙃


Aneta my mieliśmy tylko jedne te z chicco, bo kremowych rozmiarów nie było. Ogólnie Anielka nie jest ubierana w róż, bo mój mąż nie przepada aż tak, staramy sie laczyć róż (jeżeli juz jest z innymi kolorami). Ale ostatnio mnie zaskoczył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Moja Pola ma kurteczke i spodenki na szelkach ocieplane na 92 🤪
Marinka-wlasnie mialam pisac,kiedy ona urosła 😁 Masakra Ale słodka dalej czy to mała czy duza 😘
Wiecie co mi sie jakos rozówe butynie podobaja nie wiem czemu 🙃


Oj Tak Aneta ja nie wiem tez kiedy... Jak ten czas leci, dopiero ja urodziłam a tu juz w maju 3 latka i we wrześniu do przedszkola 🤪 🤪

Acha jak pytam sie jej jaki twój ulubiony kolor to mówi fioletowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anielka słodziutka 🙂
ja mam elefantena jedne butki ale zakładam Maji tylko je na wyjazdy 🙂 narazie nie bierze sie za chodzenie wiec mam jeszcze czas a noge ma bardzo mała bo teraz 18 i jest dosc duza 🙂

Majka spi mi juz od 13 i zaczynami sie nudzi i poszłabym na doł cos zjesc ale boje sie jej zostawic ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Moja Pola ma kurteczke i spodenki na szelkach ocieplane na 92 🤪
Marinka-wlasnie mialam pisac,kiedy ona urosła 😁 Masakra Ale słodka dalej czy to mała czy duza 😘
Wiecie co mi sie jakos rozówe butynie podobaja nie wiem czemu 🙃


Oj Tak Aneta ja nie wiem tez kiedy... Jak ten czas leci, dopiero ja urodziłam a tu juz w maju 3 latka i we wrześniu do przedszkola 🤪 🤪

Acha jak pytam sie jej jaki twój ulubiony kolor to mówi fioletowy 🙂


O prosze to super...Moja siostra zawsze mówiła :filetowy: i to dosc dlugo haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...